Харченко, Георгій.
    Принцип добросовісного набуття речового права / Г. Харченко // Підприємництво, господарство і право : науково-практичний господарсько-правовий журнал. - 2012. - № 1. - С. 51-54. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Право--Принципи і речові права--Добросовісний набувач--Справедливість
Кл.слова (ненормовані):
цивільне право
Анотація: У статті розглядається зміст принципу добросовісного набуття речового права в контексті захисту суб'єктивного права.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Коваль, О.
    Виникнення права власності на житло [Текст] / О. Коваль // Вісник Національної академії правових наук України. - 2013. - № 3. - С. 259-264. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Житлове право--Житлові правовідносини
   Право власності--На житло

Кл.слова (ненормовані):
житлові приміщення -- нерухомість -- об’єкти нерухомості -- відчужувач -- набувач
Анотація: Статтю присвячено дослідженню виникнення права власності на житло, що закріплене у нормативно-правових актах та висвітлене у наукових доробках, проводиться аналіз способів виникнення права власності на житло, вивчається можливість їх реалізації.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)




    Гриняк, Андрій.
    Дискусійні питання правової природи спадкового договору [Текст] / Андрій Гриняк // Юридична Україна. - 2014. - № 10. - С. 46-51. - Бібліогр. в примітках: с. 50-51
Рубрики: Спадкове право--Договори і угоди
Кл.слова (ненормовані):
спадкові правовідносини -- спадковий договір -- обов'язкова частка спадщини -- набувач -- відчужувач -- спадкування за заповітом -- спадкування за законом
Анотація: У статті акцентується увага на питаннях правової природи спадкового договору, а саме на дискусіях щодо заперечення договору як такого, що обмежує цивільну правоздатність і є спробою позбавити окремих спадкоємців права на обов'язкову частку у спадщині; односторонності чи двосторонності цього договору, його місця в структурі ЦК України.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Гриняк, Андрій.
    Спадковий договір та прийняття спадщини як підстави виникнення права спільної власності подружжя на житло [Текст] / Андрій Гриняк // Юридична Україна. - 2014. - № 11. - С. 63-68
Рубрики: Сімейне право--Спільна власність--Житло--Спадщина (юрид.)
Кл.слова (ненормовані):
спадкування за заповітом -- спадкування за законом -- відчужувач -- набувач -- двосторонній правочин
Анотація: У статті акцентується увага на питаннях правової природи спадкового договору як підстави виникнення права спільної власності подружжя на житло, а також на прийнятті спадщини подружжям з метою виникнення у них права спільної власності на житло.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Цопіна, Н. Л.
    Майно як об’єкт договору довічного утримання [Текст] / Н. Л. Цопіна // Юридична Україна. - 2017. - № 7/8. - С. 21-26. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Договори і угоди--Довічне утримання--Відчуження майна
Кл.слова (ненормовані):
договір довічного утримання (догляду) -- відчужувач -- набувач -- нерухоме майно -- рухоме майно -- домовленість
Анотація: Стаття присвячується дослідженню питання щодо встановлення майна, що може бути об’єктом договору довічного утримання (догляду). Розкривається розуміння рухомого і нерухомого майна у контексті договору довічного утримання (догляду). Доводиться, що об’єкти договору довічного утримання (догляду) мають певну особливість відчуження.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Красицька, Лариса.
    Розмежування спадкового договору та інших правочинів у цивільному праві [Текст] / Лариса Красицька // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 11. - С. 26-30
Рубрики: Цивільне право--Договори і угоди--Розмежування
Кл.слова (ненормовані):
спадковий договір -- набувач -- відчужувач -- договір довічного утримання
Анотація: У статті розглянуто основні критерії розмежування спадкового договору та інших правочинів у цивільному праві (договору довічного утримання (догляду), договору дарування, заповіту тощо). Автором визначено особливості спадкового договору саме як правочину у цивільному праві, наголошено на доцільності укладення спадкового договору з метою захисту майнових прав відчужувача. Доведено, що спадковий договір є різновидом цивільно-правових договорів, а не видом спадкування у цивільному праві.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)