Абакумнеко, Е.
    Таможенное право: от правового института до самостоятельной правовой отрасли (эволюция взглядов Д. Н. Бахраха о месте таможенных норм в системе права) [Текст] / Е. Абакумнеко // Митна справа. - 2012. - № 5. - С. 37-47. - Библиогр.: с. 46 (26 назв.)
Рубрики: Юридична наука--Митна справа--Комплексна галузь права
   Система адміністративного права--Митне право--Інститут--Самостійна правова галузь

   Митний кодекс України--Метод митного права--Митно-правові відносини--Регулювання

Кл.слова (ненормированные):
Кодифікація -- Митні органи -- Митна служба -- Міжнародні норми -- Міжнародні стандарти
Анотація: У статті розглядається питання становлення митного прва в системі права України, як на науковому рівні, так і на рівні загальнодержавного значення цієї галузі права та регулювання нею відносин.





    Шишко, І.
    Авторське право в системі прав особи [Текст] / І. Шишко // Юридичний вісник. - 2014. - № 3. - С. 109-113. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Права особи--Авторські права--Гарантії--Україна
Кл.слова (ненормированные):
міжнародні норми
Анотація: В статті розглянуті основоположні права особи, які гарантуються як національним законодавством, так і міжнародними нормами права. Серед цих прав основну увагу приділено авторському праву. Визначено місце авторського права серед інших прав особи. Зроблено акцент на запровадженні гарантій авторського права.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)




    Костюченко, Олена.
    Справедливість умов праці як базова основа для реформування трудового законодавства України / Олена Костюченко // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 11. - С. 134-139. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Трудове законодавство--Реформування
Кл.слова (ненормированные):
трудові права -- рамкові показники -- міжнародні норми -- європейське законодавство
Анотація: У статті наголошується, що соціальна цінність трудового права, окрім його регулятивної ролі в суспільстві, вимагає створення умов для вільного розвитку особистості й укріплення свободи, законності й справедливості у відносинах, заснованих на несамостійній праці людини. Метою роботи є обґрунтування правових засад формування в українському трудовому законодавстві умов праці працівників на засадах справедливості.