Малієнко, Ю.
    Методичні рекомендації до викладання курсу "Всесвітня історія". 8 клас [Текст] : тема 5: Культура Західної Європи XVI-першої половини XVII ст. Європейське Відродження. Освіта і наука. Мистецтво бароко / Ю. Малієнко // Історія в школах України. - 2009. - № 1-2 . - С. 24-29. - Бібліогр.: 9 назв.
Рубрики: Всесвітня історія--Методика вивчення
Кл.слова (ненормовані):
Відродження -- Мистецтво бароко -- культура
Анотація: Стаття присвячена темі: Культура Західної європи XVI - першої половини XVII ст. Європейське Відродження. Освіта і наука. Мистецтво бароко. Зазначено, що з XVII ст. бере початок така особливість культури, як багатонаціональність, багатомовність. Середньовічна латинь поступилася місцем національним мовам. Це, з одного боку, збагатило європейську культуру традиціями і досвідом народної творчості, а з іншого - зробило досягнення культури більш доступними для народів Європи.

Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1




    Шкаруба, Л.
    "Искусство неистовое, буйное, неумеренное": художественное мышление барокко [Текст] / Л. Шкаруба // Всесвітня література та культура в навчальних закладах України. - 2010. - № 6. - С. 2-24. - Бібліогр.: 10 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Мистецтво--Стилі і напрямки
Кл.слова (ненормовані):
художній стиль -- мистецтво бароко
Анотація: Досліджується бароко, як художньо-літературний стиль європейського мистецтва XVII cтоліття, його виникнення, розвиток та значення в історії літератури та мистецтва. Характеризується творчість найвідоміших представників цього методу в таких галузях, як література, живопис, архітектура, музика, декоративно-прикладне мистецтво.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД




    Шевченко, Зоя
    Мистецтво бароко як засіб формування загальнокультурної компетентності учнів на заняттях літературного факультативу [Текст] / Зоя Шевченко // Українська мова і література в школі. - 2013. - № 7. - С. 24-30. - Бібліогр.: 6 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська література--Факультативи
Кл.слова (ненормовані):
мистецтво бароко -- українська література -- загальнокультурна компетенція -- літературний факультатив
Анотація: У статті розглядається проблема підвищення загальнокультурного рівня підростаючого покоління у процесі вивчення української літератури в умовах допрофільної підготовки. Особливаувага приділяється ролі і функціям факультативних занять у розв'язанні цієї проблеми. Подається навчальний матеріал для вчителя "мистецтво бароко і українська література" (найскладніший розділ шкільної пограми з української літератури у 8 і 9 класах), а також методичний апарат до занять літературного факультативу "Загальнокультурний контекст вивчення української літератури у 8-9-х класах" із цієї теми.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)