Сердюк, Т. М.
    Система уроків розвитку зв’язного мовлення за стратегіями "гронування", "кубування" [Текст] : 5 клас / Т.М. Сердюк // Всесвітня література в середніх навчальних закладах України. - 2004. - № 8. - С. 21--24
Рубрики: Уроки літератури--Форми проведення--Уроки творчості





    Грона, Н.
    Система роботи над словниковими словами з учнями 1-4 класів [Текст] / Н. Грона // Початкова школа. - 2009. - № 5. - С. 8-12. - Бібліогр.: 17 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська мова--Методика початкового навчання--Робота з словником
Кл.слова (ненормовані):
правопис слів -- кубування -- робота над словом -- ейдетика
Анотація: Мета статті - показати, як ефективно організовувати роботу з молодшими школярами над засвоєнням правопису слів, написання яких ґрунтується на історичному принципі правопису, і водночас розвинути інтерес до вивчення української мови.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД




    Пилипенко, О.
    Ознаку дій він називає... : Узагальнення та систематизація вивченого за темою "Прислівник" : урок української мови у 7 класі [Текст] / Олена Пилипенко // Українська мова й література в середніх школах, гімназіях, ліцеях та колегіумах. - 2011. - № 6. - С. 12-16.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська мова--Урок
   Українська мова--Морфологія--Прислівник--Методика

Кл.слова (ненормовані):
прислівник як частина мови -- робота в групах -- "кубування" -- есе -- сенкан
Анотація: Подано конспект уроку, мета якого - за допомогою новітніх технологій навчання повторити та узагальнити вивчене з вищевказаної теми, розвивати критичне мислення, розумові і творчі здібності дітей, виховувати моральність та тактовність у поведінці учнів.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД




    Кошельник, Л.
    "Наповніть музикою серця, влаштуйте з буднів свята..." : твір у публіцистичному стилю на морально-етичну тему : українська мова : 6 клас [Текст] / Людмила Кошельник // Українська мова й література в сучасній школі. - 2013. - № 3. - С. 47-49.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська мова--Розвиток мовлення
   Українська мова--Урок

Кл.слова (ненормовані):
подорож музичними стежками -- класична музика -- дискусійна сітка -- метод "Кубування" -- оздоровчий ефект музики
Анотація: Подано розробку уроку, який має на меті: формувати в учнів уміння визначати межі теми твору, прогнозувати його головну думку, добирати й систематизувати матеріал для твору, реалізувати власний задум; розвивати асоціативне мислення, виразне читання; виховувати повагу до загальнолюдських цінностей, мужність, принциповість у обстоюванні своїх позицій, силу волі, а також любов до музики різних жанрів.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД




   
    Актуальні діалоги [Текст] // Мистецтво в школі. - 2013. - №11. - С. 16-4-1-16-4-16. - Зміст: Про урок у технології формування критичного мислення ; Батьки і домашні завдання ; Спілкування з важкими батьками. Як не дати загнати себе в кут. / Н. В. Чуб.
Рубрики: Запитуйте-відповідаємо
Кл.слова (ненормовані):
Сенкан -- Діаграма Венна -- Кубування -- "РОФТ" (Роль, отримувач, форма, тема) -- Метод "Кейсів" -- Картка пам"яті або думок -- Таблиця порівняння -- Техніка "Знаю- хочу дізнатися-дізнався" -- "Гронування" або "Асоціативний кущ" -- Складання тексту на основі запропонованих слів -- Змішана послідовність -- Інтерактивна система для ефективного читання і мислення "Insert" або позначки на полях -- Щоденник подвійних записів -- Різноманітні опитування -- Обгрунтоване ЕСЕ





    Паливода, Тетяна.
    Інтерактивні завдання як один із прийомів компетентнісного осмислення складних речень [Текст] / Тетяна Паливода // Дивослово (Українська мова й література в навчальних закладах). - 2017. - № 2. - С. 20-26. - Бібліогр. 12 назв
Рубрики: Українська мова --Методика викладання--Стилістика складних речень--Інтерактивні завдання
Кл.слова (ненормовані):
мовний турнір -- метод "кубування" -- гра-аукціон -- мовно-літературна гра -- види складних речень
Анотація: Описано низку інтерактивних технік навчання на заняттях української мови під час закріплення знань, умінь і навичок студентів з теми "Стилістика складних речень". Основний акцент зроблено на тому, що інтерактивні техніки навчання сприяють активізації творчого потенціалу студентів, урізноманітнюють роботу на заняттях, посилюють інтерес вихованців до української мови й навчання загалом, формують культуру спілкування в колективі.

Є примірники у відділах:
(вільний)




    Марчук, Жанна Станіславівна.
    Методи навчання мистецтва молодших школярів у НУШ [Текст] / Ж. С. Марчук // Мистецтво та освіта. - 2019. - № 2. - С. 24-30
Рубрики: Мистецтво--Образотворче--Початкове навчання--Методи і прийоми навчання
Кл.слова (ненормовані):
інтелект-карти -- кубування -- лепбукінг -- сторітеллінг
Анотація: У статті окреслено питання важливості ознайомлення вчителя мистецьких дисциплін з новими методами навчання в умовах реалізації концепції нової української школи.





    Мазур, Наталя.
    Застосування методів критичного мислення на уроках у 3 класі [Текст] / Наталя Мазур // Початкова школа. - 2020. - № 1. - С. 59-60.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Педагогіка--Початкове навчання
Кл.слова (ненормовані):
критичне мислення -- технології навчання -- сенкан -- кубування -- математика -- літературне читання -- українська мова -- початкова школа -- 3 клас
Анотація: Авторка статті розповідає про застосування методів критичного мислення під час вивчення математики, літературного читання та української мови в початковій школі, зокрема таких методів навчання, як "Сенкан" та "Кубування".