Гладій, Н. В.
    Нарощування промислової переробки плодоовочевої продукції для цілорічного забезпечення населення [Текст] / Н.В. Гладій // Економіка АПК. - 2007. - № 8. - С. 64-69. - Бібліогр. у прим.
Рубрики: Овочівництво--Переробна галузь--Україна
   Сільськогосподарське виробництво--Продовольчі ресурси

Кл.слова (ненормовані):
Концентрація виробництва -- Спеціалізація виробництва -- Врожай
Анотація: Проаналізовано питання функціонування і раціонального використання продовольчих ресурсів. Розглянуто також виробничу потужність промислових підприємств по переробці плодоовочевої сировини.





    Базилевич, Віктор.
    Концентрація у банківському секторі України: сучасний стан та шляхи регулювання [Текст] / Віктор Базилевич, Василина Филюк // Банківська справа. - 2012. - № 2. - С. 3-18 : табл.
Рубрики: Банківська система України--Економічна концентрація--Державне регулювання
Кл.слова (ненормовані):
банківський капітал -- ринкова концентрація -- концентрація виробництва -- злиття та поглинання
Анотація: Проаналізовано рівень економічної концентрації в банківській системі України . Розмежовано процеси концентрації ринку, концентрації капіталу та концентрації виробництва в банківському секторі. Розроблені рекомендації щодо державного регулювання процесів концентрації на вітчизняному ринку банківських послуг з метою підвищення конкурентоспроможності його учасників.


Дод.точки доступу:
Филюк, Василина
Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)




    Молчанов, Володимир.
    Антимонопольна політика місцевих органів влади в містах України в другій половині XIX - на початку XX ст. / В. Молчанов // Історія в рідній школі : наук.-метод. журн. - 2018. - № 6. - С. 7-15
Рубрики: Історія України--Новий час (1775-1917)
Кл.слова (ненормовані):
самоврядування -- монополія -- міста -- населення -- промисловість -- торгівля -- капітал -- картель -- синдикат -- транспорт -- конкуренція -- концентрація виробництва -- імперіалізм -- закон -- такса -- ринок -- ціна -- товар -- конкуренція
Анотація: У статті висвітлюється боротьба органів самоврядування з проявами монополізму в містах України, в другій половині XIX - на початку XX ст. На підставі різних правових джерел, архівних документів та наукових досліджень з’ясовано, що категорію монополія варто розуміти як ринок, на якому кількість продавців настільки незначна, що кожен з них здатен впливати на кінцеве формування ціни.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)