Комаха, Алексей
    "Обнал" в конверте [Текст] / Алексей Комаха // Бизнес. - 2005. - № 6. - С. 60-63
Рубрики: Конвертація грошей--Незаконна
   Фінансові злочини--Конвертація грошей






    Сахін, Афсій.
    Конвергенція інфляційних індексів ( на прикладі Туреччини) [Текст] / А. Сахін, А. Ілмаз // Журнал європейської економіки. - 2009. - № 1. - С. 22-30. - Библиогр.: с. 30 (17 назв)
Рубрики: Конвертація індексів--Туреччина


Дод.точки доступу:
Ілмаз, Акді




    Бурмака, М. О.
    Конвертація валютних іпотечних кредитів як засіб поліпшення платоспроможності позичальників в умовах кризи [Текст] / М. О. Бурмака, К. М. Борисюк // Фінанси України. - 2010. - № 4. - С. 17-26. - Библиогр.: с. 21 (5 назв)
Рубрики: Конвертація кредитів
Анотація: Розглянуто один із варіантів рефінансування валютних кредитів - механізм конвертації в національну валюту кредитів, виданих в іноземній валюті. Висвітлено зарубіжний досвід країн, які використували цей механізм для збереження платоспроможності населення й підтримки ліквідності банківської системи, та результати його застосування.


Дод.точки доступу:
Борисюк, К.М.




    Варинський, Владислав Олексійович.
    Концепція соціального капіталу П’єра Бурдьє [Текст] / В. О. Варинський // Держава і право. - 2013. - Вип. 62. - С. 509-515. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Філософи французькі, 20 ст.
   Політологія, 20 ст.

Кл.слова (ненормовані):
соціальний капітал -- соціальні зв’язки -- конвертація
Анотація: Розкрито сутність соціального капіталу за концепцією французького дослідника П’єра Бурд’є.


Дод.точки доступу:
Бурдьє, П’єр (Французький соціолог і філософ, один із найбільш впливових соціологів другої половини ХХ ст. ; 1930-2002) \про нього\




    Гументик, М.
    Ефективна конвертація біомаси [Текст] / М. Гументик // Пропозиція : Український журнал з питань агробізнесу. - 2016. - N 12. - С. 178-180
Рубрики: Машини та обладнання--Енергозбереження--Біопаливо
Анотація: Розвиток рослинної біоенергетики.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Заяць, Т. А.
    Конвертація соціального капіталу в Україні: суперечності, принципи і перспективи [Текст] / Т. А. Заяць, В. Л. Жаховська // Демографія та соціальна економіка. - 2021. - № 1. - С. 63-79
Рубрики: Соціальні відносини
Анотація: Стаття присвячена проблемам конвертації соціального капіталу, що ґрунтуються на новітніх уявленнях щодо цього з урахуванням специфіки його формування в Україні та практик європейських країн. Актуальність статті обумовлена необхідністю розвитку відкритих продуктивних форм партнерства задля суспільного консенсусу та економічного зростання. Метою статті є визначення специфіки конвертації соці ального капіталу як складової сукупного національного, її суперечностей та принципів реалізації в державній політиці. У статті використано загальнонаукові методи дослідження. Новизною є систематизація існуючих взаємозв’язків і взаємозалежностей у цій сфері, а також обґрунтування моделей мінімізації можливих негативних наслідків для суспільства. Концептуально визначено позиції соціального капіталу в структурі сукупного капіталу, його зв’язки з іншими формами капіталу, а також доведено провідну роль відкритого соціального капіталу в формуванні демократичного суспільства. Розкрито специфіку конвертації соціального капіталу порівняно з іншими формами капіталу. Встановлено, що суперечність між національним і корпоративним соціальним капіталом набуває ознак усталеності. Обґрунтовано основні принципи та способи конвертації соціального капіталу, адекватні умовам становлення демократичного суспільства. На основі оцінки реальних тенденцій соціально-економічного розвитку і поширених соціальних практик виокремлено три можливі моделі мінімізації супереч-ностей, що виникають під час процесу конвертації вітчизняного соціального капіталу, кожна з яких підпорядкована вирішенню конкретних завдань та досягненню певних цілей розвитку. Модель мобілізаційної адаптації ґрунтується на формуванні у суспільстві нових цінностей, норм з боку публічної влади із використанням здебільшого ідеологічних ресурсів впливу на основі авторитету та довіри до неї громадян. Модель інституціональної модернізації орієнтована на оновлення законодавчо встановлених норм і правил через їх наближення до реальних економічних потреб та соціальних практик відповідно до уявлень про те, що будь-який закон становить собою зведену в норму вкорінену традицію. Модель компромісних рішень передбачає досягнення балансу між формальними і неформальними нормами з метою досягнення синергетичного ефекту.


Дод.точки доступу:
Жаховська, В. Л.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




   
    Гармонізація визначення фосфору і калію в ґрунті за націо­нальними та міжнародними методами [Текст] / М. М. Мірошниченко, А. О. Христенко, А. В. Ревтьє-Уварова, М. В. Лісовий // Вісник аграрної науки. - 2022. - № 7. - С. 13-21
Рубрики: Грунти--Фосфатний і калійний стани--Конвертація даних--Методи
Анотація: Мета статті - гармонізувати національні та міжнародні методичні підходи щодо визначення рівня забезпеченості ґрунтів фосфором і калієм.


Дод.точки доступу:
Мірошниченко, М. М.; Христенко, А. О.; Ревтьє-Уварова, А. В.; Лісовий, М. В.