Феномен Колективізму [Текст] / Є. Суїменко // Наука і суспільство. - 2007 . - № 5/6 . - С. . 14 - 19
Рубрики: Колективізм
Анотація: Коли соціалізм вступив у смугу важливих для нього випробувань, на колективізм лягає особлива відповідальність. Чи стоїть його внутрішня логіка, його парадигма перед логікою інших категорій і понять - приватної власності, індивідуальної свободи?


Дод.точки доступу:
Суїменко, Є.




    Міронець, Людмила.
    Використання методу проектів на уроках біології [Текст] / Л. Міронець // Біологія і хімія в школі. - 2007. - № 3. - С. 19-22. - Бібліогр.: 9 назв.
Рубрики: Методика навчання--Комп'ютерні технології
   Педагогічні інновації--Методика викладання--Біологія

Кл.слова (ненормовані):
Колективізм -- Методи проектів -- Міжпредметні зв'язки -- Лікоподіологи -- Еквізетологи
Анотація: В статті розповідюється про використання методу проектів на уроках біології. Методи пректів: сприяються підвищенню активності та самостійності учнів у роботі; створюють стійку позитивну мотивацію до вивчення біології; формують почутття відповідальності за виконувану роботу; сприяють розвитку творчого підходу до виконання завдання; дають змогу досягти освітніх цілей.





    Мейжис, Ірина.
    Індивідуалізм чи колективізм? [Текст] : соціально-психологічний погляд на історію і політичну культуру України / Ірина Мейжис, Людмила Почебут? // Соціальна психологія. - 2006. - № 6. - С. 47-59 ; Соціальна психологія. - 2007. - № 1. - С. 38-52. - Бібліогр.: 17 назв.
Рубрики: Політична культура--Україна
   Етнопсихологія--Політична культура--Україна

Анотація: Крос-культурні дослідження, що розгорнулися в останні два десятиріччя, змушують по-новому поглянути на культуру власної країни, на протиріччя. що в ній існують, на причини, що їх породили. Особливо значний вклад у розвиток науки про міжкультурні відмінності здійснюють дослідження, присвячені індивідуалістичній і колективістській культурі. однак і дотепер спостерігається змішування понять при характеристиці колективізму та індивідуалізму. Проблема полягає в тім, що до індивідуалістичних культур відносять ті народи іі країни, у яких групові форми життя більш розвинені, ніж у тих, які вчені назвали колективістськими. Автори статті намагаються внести ясність у це питання, оскільки це стосується не тільки науки, але й соціально-політичного життя .


Дод.точки доступу:
Почебут, Людмила



801
П 352


    Сатиго, Ірина (Викладач ЧНУ).
    Феномен іншомовності в артикуляції етнічної свідомості (з досвіду африканського поета Леопольда Седара Сенгора) [Текст] / Ірина Сатиго // Питання літературознавства : наук. зб. - Чернівці : ЧНУ, 2010. - Вип. 79. - С. 195-201. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Письменники Африки, 20 ст.
   Африканська література--Франкомовна поезія

Кл.слова (ненормовані):
колоніальна література -- африканські літератури -- еволюе -- франкомовний -- іншомовність -- ідентичність -- індивідуалізм -- колективізм -- асиміляція -- дуалізм


Дод.точки доступу:
Сенгор, Леопольд Седар \о нем\; чернівецький автор, але не про Чернівці (Чернівецьку область)
Є примірники у відділах:
1 Інв.Б 522805 - Б.ц. (вільний)




    Якименко, Людмила
    Дитина в колективі однолітків : соціальний аспект підготовки до школи [Текст] / Людмила Якименко // Дошкільне виховання. - 2012. - № 6. - С. 8-11 . - ISSN 0321-1401
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Педагогіка--Дошкільне виховання--Соціальне
Кл.слова (ненормовані):
дитина і колектив -- товаристкість -- спілкування -- взаємини -- колективізм
Анотація: В статті йдеться про необхідність та проблеми адаптації дошкільників до умов перебування в дитячому колективі.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)