Ібатуллін, М. І.
    Організація внутрішньогосподарських орендних відносин у сільськогосподарських підприємствах [Текст] / М.І. Ібатуллін // Економіка АПК. - 2006. - № 7. - С. 72-77. - Бібліогр. в підрядк. прим.
Рубрики: Аграрна політика--Земельні та майнові відносини--Реформування--Україна
   Орендні відносини в АПК

Кл.слова (ненормовані):
Орендний підряд -- Земельний комплекс -- Колективний договір
Анотація: Метою статті є аналіз впровадження внутрішньогосподарського економічного орендного механізму на прикладі ряду агропромислових підприємств та обгрунтування напрямів його подальшого удосконалення.





    Васильченко, Наталія.
    Проблеми законодавчого забезпечення інституту соціального партнерства в Україні / Н. Васильченко // Підприємництво, господарство і право : науково-практичний господарсько-правовий журнал. - 2011. - № 9. - С. 43-46. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Соціальне партнерство--Створення та розвиток--Реформування трудового законодавства--Правовий механізм регулювання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
трудове право -- колективний договір -- норма -- суб'єкт соціального партнерства -- трипартизм
Анотація: У статті аналізуються норми трудового законодавства щодо укладання колективного договору як основного документа.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Вакарюк, Людмила.
    Щодо режиму робочого часу на підприємствах, установах, організаціях [Текст] / Людмила Вакарюк // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 10. - С. 91-94. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Робочий час--Правове регулювання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
державний рівень -- договірний рівень -- працівник -- роботодавець -- колективний договір -- правила внутрішнього розпорядку
Анотація: У статті розкривається сутність режиму робочого часу як правової категорії. Зауважується, що сучасні умови диктують необхідність постійного здійснення на підприємствах, установах, організаціях моніторингу у сфері режиму праці як такого, зокрема режиму робочого часу, забезпечення раціонального розроблення, перегляду та затвердження нових видів режиму робочого часу відповідно до сучасного рівня техніки, технології виробництва і праці, запровадження нетипових форм зайнятості. Акцентується увага на тому, що правовий режим робочого часу, з одного боку, виражає ступінь жорсткості юридичного регулювання, встановлюючи наявність певних обмежень або пільг; з іншої боку, шляхом договірного регулювання спричиняє допустимий рівень активності суб’єктів індивідуальних трудових відносин, колективних трудових відносин, окреслює межі їхньої правової самостійності. Таким чином, яскраво проявляється співвідношення державного і договірного регулювання, а також поєднання централізованого і локального регулювання режиму робочого часу.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Машевська, Любов.
    Компенсація за відпустку: платити чи не платити? [Текст] / Любов Машевська // Охорона праці. - 2020. - № 4. - С. 52-53
Рубрики: Відпочинок--Відпустки--Трудове право--Україна
Кл.слова (ненормовані):
трудове право -- трудові відносини -- відпустки -- щорічна основна -- додаткова відпустка -- колективний договір
Анотація: У статті розглядаються два питання: як діяти роботодавцю, якщо родина померлого працівника звертається за компенсацією відпустки, яку він не використав; як працівнику заздалегідь подбати про компенсацію за невикористану відпустку, що виплачується під час звільнення.