Будьте обережні - недобросовісна реклама атакує ваш мозок! [Текст] // Безпека життєдіяльності. - 2006. - № 1. - С. 10.
Рубрики: Реклама--Недобросовісна--Вплив на психіку людини
Кл.слова (ненормовані):
25-й кадр
Анотація: Головна мета недобросовісної реклами - знівелювати критичне сприйняття людиною дійсності, програмує поведінку людей.





    Бурлаков, Сергій
    Кадр кінематографічного твору як самостійний об'єкт авторського права: поняття та особливості використання [Текст] / Сергій Бурлаков // Підприємництво, господарство і право. - 2006. - № 4. - С. 32-34
Рубрики: Авторське право
Анотація: У статті визначено, що кадр кінематографічного твору - це самостійна частина аудіовізуального твору і може використовуватися та охоронятися як самостійний твір ( об'єкт авторського права ).





    Кальниш, В.
    25-й кадр й інші технології впливу на підсвідомість [Текст] / В. Кальниш, В. Петрик , М. Галамба // Науковий світ. - 2007. - № 10. - С. 2 - 4.
Рубрики: Інформаційні технології--Інформаційна діяльність
   Свідомість

   Реклама

Кл.слова (ненормовані):
нейролінгвістичне програмування
Анотація: Сучасна наука розробила великий арсенал масових інформаційних впливів на людину. Поки що ці впливи мають хаотичний і некерований характер, проте, навіть у цьому випадку вони, ймовірно, можуть спричинити значну шкоду здоров’ю населення. Тому актуальним є питання про спрямовану фільтрацію таких впливів.


Дод.точки доступу:
Петрик, В.; Галамба, М.




   
    Методика створення електронних підручників [Текст] / Володимир Волинський, Олексій Красовський, Оксана Чорноус, Тетяна Якушина // Географія та основи економіки в школі. - 2011. - № 3. - С. 13-15. - Бібліогр.: 4 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Педагогіка--Комп'ютерне і програмоване навчання
Кл.слова (ненормовані):
конструювання -- навчально-пізнавальна інформація -- операційно-діяльнісна інформація -- сценарій -- модуль-кадр
Анотація: Про методику і технологію конструювання електронного підручника, наповнення його навчально-пізнавальною і операційно-діяльнісною інформацією.


Дод.точки доступу:
Красовський, О.; Чорноус, О.; Якушина, Т.
Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД




   
    Як розробляти електронний підручник [Текст] / Володимир Волинський [та ін.] // Біологія і хімія в школі. - 2011. - № 4. - С. 23-25. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Засоби навчання--Електронний підручник
Кл.слова (ненормовані):
Конструювання -- Навчально-пізнавальна і операційно-діяльна інформація -- Сценарій -- Модуль-кадр
Анотація: У статті описано методику і технологію конструювання електронного підручника, наповнення навчально-пізнавальною й операційно-діяльною інформацією.


Дод.точки доступу:
Волинський, Володимир; Красновський, Олексій; Чорноус, Оксана; Якушина, Тетяна




    Волинський, Володимир.
    Дидактичні засади конструювання електронних підручників з навчально-пізнавальними та операційно-діяльнісними функціями [Текст] / В. Волинський; О. Красовський, О. Чорноус, Т. Якушина // Фізика та астрономія в школі. - 2011. - № 2. - С. 38-43 : схеми. - біліогр. 3 наз.
Рубрики: Нові інформаційні технології навчання
Кл.слова (ненормовані):
Конструювання, електронний підручник, сценарій, модуль-кадр
Анотація: У статті описано методику і технологію конструювання електронного підручника, наповнення навчально-пізнавальною та операційно-діяльністною інформацією.





   
    Конструювання і змістове наповнення електронних підручників [Текст] / Володимир Волинський, Олексій Красовський, Оксана Чорноус, Тетяна Якушина // Українська мова і література в школі. - 2011. - № 2. - С. 52-54. - Бібліогр.: 4назв.
РУБ CUKK-VDPU

Кл.слова (ненормовані):
електронний підручник -- навчально-пізнавальна і операційно-діяльнісна інформація -- сценарій -- модуль-кадр
Анотація: У статті описано методику і технологію конструювання електронного підручника, основні підходи щодо його наповнення навчально-пізнавальною й операційно-діяльнісною інформацією.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД




    Мазурак, Анна.
    Психофізіологічні засади монтажу як засобу художнього впливу в літературі й кіно [Текст] / Анна Мазурак // Слово і час. - 2012. - № 6. - С. 9-18. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Письменники--Персоналії--Україна, ХІХ ст.
Кл.слова (ненормовані):
кадр -- кінопоетика -- мізансцена -- рецептивна поетика
Анотація: Обґрунтовано психофізіологічні засади монтажу як виражального засобу в літературі й кіномистецтві. Їх функціональність продемонстрована на прикладі аналізу поезії Т. Шевченка "І досі сниться: під горою..."


Дод.точки доступу:
Шевченко, Тарас Григорович (1814-1861) \про твір\




    Бузовська, Н.
    Фотографічний твір та кадр як складові кінематографічного твору поріваняльно-правовий аналіз [Текст] / Н. Бузовська // Юридичний вісник. - 2013. - № 3. - С. 145-148. - Бібліогр.:5 назв.
Рубрики: Інтелектуальна власність--Авторські правовідносини
Кл.слова (ненормовані):
кадр кінотвору -- фотографування
Анотація: Стаття присвячена дослідженню кінематографічного твору та деяких його складових елементів. Обгрунтовується необхідність відмежування понять "кінематографічний кадр" та "фотографічний твір" як складових елементів кінематографічного твору, заснована на аналізі теоретичної літератури та специфіці авторських правовідносин.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)




    Гончарова, Н. А. (учитель муз. мист.,Лозівський ліцей № 4, м. Лозова, Харківська обл.).
    Музика в мультиплікації. Українська анімація [Текст] : муз. мист. / Н. А. Гончарова // Мистецтво в школі. - 2016. - № 5. - С. 6-10. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Розробки уроків--Музичне мистецтво
Кл.слова (ненормовані):
Анімація -- Мультиплікація -- Кадр -- Кросворд -- Квест -- Ігрові завдання "Музичний компас"

Утримувачі документа:
Хмельницька ОУНБ ім. М. Островського : 29000
Є примірники у відділах: всього 1 : ВМ (1)
Вільних прим. немає
Видання є лише у відділах/філіалах




    Бойко, Олександр.
    Кінематографічний темпоритм у прозі Євгена Гуцала для дітей / Олександр Бойко // Дивослово (Українська мова й література в навчальних закладах). - 2018. - № 1. - С. 40-45. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кіномистецтво--Кінематографічна виразність--Ритм
Кл.слова (ненормовані):
кадр -- монтаж -- рух камери -- темп
Анотація: У статті образи і сцени, орієнтовані на візуальну пластичність, проаналізовано з погляду теорії кіномистецтва і його специфічних ресурсів, що пов'язані із загальномистецькою категорією ритму. Розкрито виражальний художній потенціал статичних і динамічних словесних композицій та їхніх комбінацій.


Дод.точки доступу:
Гуцало, Євген Пилипович (укр. письм., журналіст, поет і кіносценарист ; 1937-1995) \про твір\
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Клочек, Григорій.
    Ліна Костенко. Незнятий кадр незіграної ролі : текст та його інтерпритація [Текст] / Григорій Клочек // Українська мова і література в школах України. - 2018. - № 10. - С. 24-25. - Зміст: Іванові Миколайчуку : вірш / Л Костенко.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська література--Костенко Л.
Кл.слова (ненормовані):
Миколайчук І. -- кіноактор -- вечір пам'яті І. Миколайчука -- вірш
Анотація: "Іван Миколайчук - один із тих небагатьох митців, хто спромігся могутньою силою свого таланту прорвати заблокованість української культури і здобути світове значення. ...Він є митцем дуже близьким до свого народу. Поетеса (Ліна Костенко) це загострено відчула, побачивши, як він звично косить траву. Вона відкрила нам красу цього факту, дала відчути прихований у ньому символічний смисл".

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД
Видання є лише у відділах/філіалах




    Гущак, Іван.
    Громи криголаму [Текст] : [поезії] / Іван Гущак ; [худож. Юлія Кушнір] // Дзвін. - 2000. - № 5-6. - С. 79-82 : іл. - Зміст: "Хай при житті не буде слави,..." ; "Після дощу яскраво світять квіти..." ; "А зимою ліс, неначе храм,..." ; Підсніжники ; Млин ; Спека ; "Приручено до праці силу атома,..." ; "Наче кадр, зимова світлина..." ; "З літ далеких - у пам'яті слід:..." ; [та ін.]
Рубрики: Художня література--Поезії--Україна, 20 ст.


Дод.точки доступу:
Кушнір, Юлія \худож.\