Горох, Олексій.
    Про корегування судової практики умовно-дострокового звільнення від відбування покарання [Текст] / Олексій Горох // Вісник прокуратури. - 2015. - № 6. - С. 86-95. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінально-правові санкції--Умовно-дострокове звільнення--Судова практика--Корегування
Кл.слова (ненормовані):
звільнення від покарання -- звільнення від відбування покарання
Анотація: Досліджено вади судової практики умовно-дострокового звільнення від відбування покарання. Висвітлені теоретичні та прикладні проблеми застосування статті 81 КК України. Запропоновано зміни і доповнення до постанови Пленуму Верховного Суду України "Про умовно-дострокове звільнення від відбування покарання і заміну невідбутої частини покарання більш м'яким" від 26 квітня 2002 р. № 2.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Горох, Олексій.
    Дотримання принципу невідворотності кримінальної відповідальності при звільненні від покарання [Текст] / Олексій Горох // Вісник прокуратури. - 2015. - № 10. - С. 38-47. - Бібліогр. 19 назв
Рубрики: Кримінальна відповідальність--Принцип невідворотності
Кл.слова (ненормовані):
невідворотність кримінальної відповідальності -- звільнення від покарання -- звільнення від відбування покарання
Анотація: Досліджено теоретичні та прикладні проблеми дотримання принципу невідворотності кримінальної відповідальності при звільненні від покарання. Висвітлені законодавчі пропозиції стосовно цього питання.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Гладун, Олександр.
    Проблемні аспекти нового порядку зарахування судом строку попереднього ув'язнення у строк покарання [Текст] / Олександр Гладун, Олег Настасяк // Вісник прокуратури. - 2016. - № 3. - С. 90-98. - Бібліогр. 13 назв
Рубрики: Кримінальний кодекс--Строк попереднього ув'язнення--Строк покарання--Проблеми зарахування
Кл.слова (ненормовані):
засуджений -- взяття під варту -- попереднє ув'язнення -- позбавлення волі -- підсудність -- звільнення від відбування покарання
Анотація: Проаналізовані положення Закону України "Про внесення зміни до Кримінального кодексу України щодо удосконалення порядку зарахування судом строку попереднього ув'язнення у строк покарання" від 26 листопада 2015 р. № 838-VIII та практика його застосування. Розглянуто нові правила зарахування строку попереднього ув'язнення у строк покарання, визначено коло осіб, на яких вони поширюються, встановлено територіальну пілсудність цих справ.


Дод.точки доступу:
Настасяк, Олег
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Рак, Світлана.
    Застосування пробаційних програм при притягненні до відповідальності за службову недбалість [Текст] / Світлана Рак // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 5. - С. 228-232. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Злочини--Службова недбалість--Кримінальна відповідальність
Кл.слова (ненормовані):
пробаційні програми -- звільнення від відбування покарання -- випробуванням
Анотація: У статті розглядається проблематика фактичної безкарності осіб, до яких у разі вчинення ними злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України, застосовується така форма реалізації кримінальної відповідальності, як звільнення від кримінального покарання з випробуванням. Автор звертає увагу, що звільнення особи на підставі ст. 75 Кримінального кодексу України і від основного, і від додаткового покарання не забезпечує виконання цілей покарання. Пропонується застосувати до суб’єкта службової недбалості додаткові обов’язки у вигляді виконання заходів пробаційних програм.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)