Манько, Максим Васильович.
    Діти-солдати - учасники бойових дій? [Текст] / М. В. Манько // Держава і право. - 2013. - Вип. 60. - С. 400-407. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Збройні конфлікти--Найманство--Діти--Міжнародне гуманітарне право
   Захист дітей--Найманство--Збройні конфлікти

Кл.слова (ненормовані):
міжнародне гуманітарне право -- збройний конфлікт -- діти-солдати
Анотація: Присвячено забороні вербування дітей до збройних груп та їх використання для участі у бойових діях, під час як міжнародних, так і неміжнародних збройних конфліктів.





    Олійник, Світлана.
    Міжнародно-правові норми щодо охорони довкілля під час збройних конфліктів та їх імплементація у національне законодавство [Текст] / Світлана Олійник // Вісник прокуратури. - 2015. - № 1. - С. 94-102. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Охорона природи--Збройні конфлікти--Міжнародно-правові норми
   Збройні конфлікти--Заподіяння шкоди природі--Відповідальність

Кл.слова (ненормовані):
довкілля -- збройний конфлікт -- імплементація
Анотація: Досліджено міжнародні та внутрішньодержавні нормативно-правові акти, які передбачають відповідальність за заподіяння шкоди навколишньому природному середовищу під час збройних конфліктів. Встановлено певні прогалини у законодавстві цієї сфери та запропоновано шляхи їх усунення.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Богдан, Тетяна.
    Залучення й використання зовнішньої фінансової допомоги в контексті поточних економічних проблем та історичного досвіду реалізації "плану Маршалла" [Текст] / Тетяна Богдан // Економіст. - 2014. - № 9. - С. 4-8. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економіка України--Міжнародна допомога, 2014 р.
   Історія Європи--План Маршалла, 1948-1951 рр.

Кл.слова (ненормовані):
відбудова економіки -- пільгові кредити -- гранти -- збройний конфлікт -- країни-донори -- інвестиції
Анотація: У статті акцентується необхідність залучення зовнішньої фінансової допомоги Україною, визначено спільні й відмінні риси «плану Маршалла» для повоєнної Європи та пакету зовнішньої допомоги для України, який формується у 2014 році. Розкрито інвестиційні механізми «плану Маршалла», вивчення яких є вкрай важливим у контексті відбудови економіки України й модернізації її виробничої бази. Обґрунтовано ключові принципи формування й використання зовнішньої фінансової допомоги Україною, які стосуються кредитної та грантової форм підтримки, оцінки потреб у фінансових ресурсах в Україні та врахування зовнішніх ефектів для міжнародної спільноти, заснування місій з підвищення продуктивності в ключових галузях і започаткування програми пільгового кредитування оновлення основних фондів для українських підприємств.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Черепаха, Вікторія.
    Знання з безпеки "кишеню" не тягнуть... [Текст] / Вікторія Черепаха, Сергій Рачков // Безпека життєдіяльності. - 2015. - № 4. - С. 26-30
Рубрики: Цивільний захист населення--Інформаційно-консультаційне забезпечення
Кл.слова (ненормовані):
тероризм -- психологічна допомога -- плач -- паніка -- стрес -- страх -- збройний конфлікт -- вибухонебезпечні предмети
Анотація: Підготовані Навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області буклети містять алгоритми дій та правила допомоги при надзвичайних ситуаціях воєнного та соціального характеру і рекомендовані педагогам, дітям та батькам з метою посилення їх пильності та протидії загрозам у разі потреби.


Дод.точки доступу:
Рачков, Сергій
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Амоша, О. І.
    Промисловість Донбасу на шляху до відновлення [Текст] / О. І. Амоша // Економіка України. - 2016. - № 8. - С. 93-108. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Промислове виробництво--Відновлення--Донецька область (Україна)--Луганська область (Україна)
Кл.слова (ненормовані):
економічний потенціал -- галузі промисловості -- збройний конфлікт -- завдана шкода -- інфрастуктура -- напрями відновлення та розбудови -- промислова політика -- кадрове забезпечення -- інновації -- роль науки та освіти
Анотація: Визначено місце і роль Донбасу в промисловому розвитку України. Наголошено на необхідності вирішення актуальних на даний час проблем регіону – соціальних, економічних, екологічної безпеки, які критично загострилися в результаті бойових дій. Зазначено, що після встановлення миру в Донбасі для виправлення ситуації будуть потрібні титанічні зусилля, спрямовані на відновлення економіки інноваційного типу, відродження великих і малих підприємств, залучення інвестицій у перспективні виробництва, їх кадрове забезпечення, розвиток науки та освіти.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Олексій, Дрозд
    Гендерна рівність у сфері безпеки й оборони: міжнародний досвід [Текст] / Дрозд Олексій // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 10. - С. 105-110. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Гендерна політика--Україна
Кл.слова (ненормовані):
жінки -- збройний конфлікт -- резолюції РБ ООН
Анотація: Важливість гендерної рівності у секторі безпеки й оборони вже давно визнана правозахисниками усього світу та викладена у низці резолюцій Ради Безпеки ООН щодо жінок, миру та безпеки, які активно імплементують в національне законодавство держави-члени організації. Україна теж активно працює в напрямі європейської та євроатлантичної інтеграції, а тому серйозно ставиться до гендерного питання.





    Гребенюк, Михайло.
    Історична періодизація антитерористичної операції на сході України (14 квітня 2014 - 30 квітня 2018 рр.) [Текст] / Михайло Гребенюк, Грицюк, Павло Щипанський // Український історичний журнал. Вып. 1. Вып. 2. - 2020. - N 4. - С. 176-191. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 0130- 527
Рубрики: "Гібридна війна"--АТО--Збройний конфлікт
Кл.слова (ненормовані):
"Гібридна війна" -- АТО -- Збройний конфлікт
Анотація: У статті подається стисла реконструкція подієвого полотна у вказаних хронологічних межах антитерористичної операції на сході України у 2014-2018 рр.


Дод.точки доступу:
Грицюк, Валерій; Щипанський, Павло
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)