Гетманцев, Максим.
    Електронні докази в цивільному процесі: практика застосування новел законодавства [Текст] / Максим Гетманцев // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 2. - С. 19-23. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цивільний процес--Електронні докази--Законодавство--Україна
Кл.слова (ненормовані):
електронний документ -- засоби доказування
Анотація: У статті автор здійснює дослідження наявних у правозастосовчій сфері проблем щодо використання електронних доказів у судовому провадженні. Зокрема, проаналізовано практику використання законодавчих положень у цій сфері судами нашої держави та на основі проведеного дослідження обґрунтовано необхідність внесення відповідних змін до чинного законодавства України, сформульовано такі зміни.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Татулич, І. Ю.
    Електронні докази як засіб доказування в цивільному судочинстві [Текст] / І. Ю. Татулич // Часопис Київського університету права. - 2020. - № 1. - С. 215-219. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цивільне судочинство--Докази (юрид.)--Україна
   Цивільний процес--Доказування

Кл.слова (ненормовані):
засоби доказування -- електронний документ -- електронний цифровий підпис -- копії та оригінали документів
Анотація: У статті автор висвітлює питання щодо поняття, сутності та видів електронних доказів, розкриває думки вчених стосовно ознак та значення електронних доказів для цивільного судочинства. Крім того, акцентується увага на проблемних питаннях, які законодавцю слід врегулювати для забезпечення учасниками справи можливості подання електронних доказів до суду та реалізації конституційного права на судовий захист. Для цього автором проаналізовано погляди та позиції вчених, які досліджували даний вид засобів доказування. Також у статті автор аналізує судову практику стосовно пред’явлення учасниками справи до суду електронних доказів як засобу доказування. За наслідками проведеного теоретичного дослідження внесено пропозиції щодо вдосконалення цивільного процесуального законодавства України.

Є примірники у відділах:
(01.08.2020р. - Б.ц.) (вільний)




    Колінько, Цагік.
    Проблеми доведення моральної шкоди за законодавством України [Текст] / Цагік Колінько // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 8. - С. 30-34. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Моральна шкода--Доведення--Законодавство--Україна
Кл.слова (ненормовані):
засоби доказування -- предмет доказування
Анотація: Досліджено поняття моральної (немайнової) шкоди. Проведено аналіз критеріїв визначення розміру моральної шкоди та прийнятних доказів. Зроблено висновок, що для отримання повної компенсації моральної шкоди необхідно використовувати всі наявні процесуальні можливості, намагатися найбільш повно і точно відобразити причинно-наслідковий зв’язок між порушенням прав людини та моральними стражданнями, які вона зазнала.