Копилян, В.
    Проблеми кримінального покарання за жорстоке поводження з тваринами [Текст] / В. Копилян // Підприємництво, господарство і право. - 2008. - № 11. - С. 16-19. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальне право--Покарання
Кл.слова (ненормовані):
ТВАРИНИ -- ЖОРСТОКЕ поводження
Анотація: Аналізуються проблеми, пов'язані із кримінальним покаранням за злочин, передбаченний ст.299 Кримінальним Кодексом України.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)


CUKK-VDPU-717146

   Україна. МОНмолодьспорт.

   
    Про затвердження плану заходів щодо запобігання правопорушенням серед дітей, попередження жорстокого поводження з ними : наказ № 176 від 21.02.2013 [Текст] // Інформаційний збірник та коментарі Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. - 2013. - № 10. - С. 3-5.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Освіта--Організація--Законодавчі і директивні матеріали
   Педагогіка--Правове виховання

Кл.слова (ненормовані):
запобігання правопорушенням -- соціальна реабілітація -- важковиховні діти -- жорстоке поводження


Дод.точки доступу:
Україна. МОНмолодьспорт




    Скорікова, Альона.
    Основні напрями захисту прокурором прав ув'язнених [Текст] / Альона Скорікова // Вісник прокуратури. - 2015. - № 6. - С. 43-50. - Бібліогр. 10 назв
Рубрики: Засуджені--Захист прав--Прокурорський нагляд
Кл.слова (ненормовані):
виконання покарань -- жорстоке поводження -- катування
Анотація: Досліджено основні напрями прокурорського нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях. Констатовано, що саме діяльність прокурора є гарантією захисту прав ув'язнених, їх належного матеріально-побутового забезпечення, своєчасності і якості надання медичної допомоги, запобігання фактам катувань та іншого жорстокого поводження.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Кончина, Кристина.
    Основні проблеми притягнення до кримінальної відповідальності за доведення до самогубства [Текст] / Кристина Кончина, Владислава Сисой // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 4. - С. 213-216. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальні злочини--Доведення до самогубства--Притягнення до відповідальності
Кл.слова (ненормовані):
жорстоке поводження -- приниження людської гідності -- шантаж -- примус до протиправних дій
Анотація: Стаття присвячена дослідженню проблеми притягнення до кримінальної відповідальності осіб, винних у вчиненні злочину, визначеного статтею 120 Кримінального кодексу України. Автором здійснено дослідження основних ризиків, пов’язаних з упровадженням нової редакції статті щодо доведення до самогубства, аналіз практики національних судів, а також практики Європейського суду з прав людини.


Дод.точки доступу:
Сисой, Владислава
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Корнієнкова, Карина.
    Кримінальна відповідальність за доведення до самогубства [Текст] / Карина Корнієнкова // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 5. - С. 240-243. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Злочини проти особи--Доведення до самогубства--Кримінальна відповідальність
Кл.слова (ненормовані):
жорстоке поводження -- примус до протиправних дій -- шантаж -- приниження людської гідності
Анотація: Стаття присвячена аналізу складу злочину, передбаченого статтею 120 Кримінального кодексу України. Досліджено проблемні аспекти, що містяться у диспозиції даної статті та встановлено необхідність вдосконалення чинного закону про кримінальну відповідальність. Проаналізовано способи вчинення даного злочину.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Саградян, Маріанна.
    Убивство у стані сильного душевного хвилювання [Текст] / Маріанна Саградян // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 5. - С. 250-254. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Вбивства--Кримінальна відповідальність--Пом'якшення покарання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
фізіологічний афект -- патологічний афект -- жорстоке поводження
Анотація: Стаття присвячена правовій характеристиці вбивства, вчиненого у стані сильного душевного хвилювання, аналізу нової редакції статті 116 Кримінального кодексу України. Визначено відмінності цього складу злочину порівняно з попередньою редакцією, а також проаналізовано проблеми кримінально-правової кваліфікації злочину, вчиненого у стані сильного душевного хвилювання.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)