Вплив високодисперсних кремнеземів та їх сумішей на схожість озимої пшениці [Текст] / А. Н. Головань, Т. В. Крупська, І. В. Сіора [та ін.] // Доповіді Національної академії наук України. - 2017. - № 2. - С. 72-78. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фізіологія рослин--Живлення--Озима пшениця
   Грунти--Фізико-хімічні властивості

   Сільськогосподарські культури--Вирощування--Озима пшениця

Кл.слова (ненормовані):
Енергія проростання -- Піщаний грунт -- Грунт виснажений -- Живлення рослин -- Нанокремнезем
Анотація: Показано, що при обробці зерна нанокремнеземами, з певним співвідношенням концентрацій гідрофобного та гідрофільного кремнеземів, можна забезпечити стійке збільшення параметрів проростання.


Дод.точки доступу:
Головань, А. Н.; Крупська, Т. В.; Сіора, І. В.; Клименко, Н. Ю.; Новікова, О. А.; Туров, В. В.




    Логінова, Ірина.
    Рідкі фосфорні добрива: знайти відмінності [Текст] / Ірина Логінова, Сергій Полянчиков // Агроном. - 2020. - № 1. - С. 34-38 : рис., фот. цв.
Рубрики: Добрива--Фосфорні добрива--Сільськогосподарські культури
Кл.слова (ненормовані):
живлення рослин -- мінеральні добрива -- біостимулятори -- мікосфера
Анотація: Інтерес до рідких форм добрив веде початок ще з античних часів. Комерційний інтерес до виробництва рідких добрив сформувався на початку ХХ ст., коли їх стали застосовувати у гідропонці та фертигації. Згодом поширення набуло пряме внесення рідких добрив у ґрунт. Проте брак технологічних рішень для внесення обмежували їх широке використання. У статті наведено відмінність рідких фосфорних добрив, що різняться як за хїімічним складом, так і за методами та технологією їх внесення.


Дод.точки доступу:
Полянчиков, Сергій
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)