Рибніков, Святослав.
    Адекватність уявлень майбутніх екологія про особливості еколого-управлінської діяльності як однієї зі своїх професійних ролей [Текст] / С. Рибніков // Освіта і управління. - 2007. - № 3-4. - С. 85-96. - Библиогр.: с. 95-96 (24 назв.)
Рубрики: Екологічне управління
   Екологічний менеджмент

   Еколог-управлінець

Анотація: Статтю присвячено оцінці адекватності уявлень майбутніх екологія про особливості діяльності еколога-управлінця як однієї зі своїх професійних ролей. Зіставлено погляди студентів спеціальності "Екологія та охорона навколишнього середовища" на значущість для їхньої майбутньої професійної діяльності різних управлінських завдань з одержаними експертним методом аналогічними уявленням фахівців у галузі екологічного управління.





    Кофанова, Олена.
    Якісні та кількісні аспекти хімічної підготовки студентів-екологів у ВНЗ Канади та США / Олена Кофанова // Вища школа. - 2012. - № 2. - С. 30-41. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Вища освіта зарубіжних країн--Канада--США
Кл.слова (ненормовані):
хімічна підготовка -- інженер-еколог -- бакалавр з екології -- бакалавр інженерії -- навколишнє середовище -- технічна екологічна освіта -- бакалавр
Анотація: Досліджується структура хімічної складової програм підготовки майбутніх бакалаврів-екологів у деяких університетах США і Канади. Встановлено, що у більшості досліджуваних університетів хімічній підготовці студентів-екологів приділяється належна увага.

Утримувачі документа:
КДПУ ім. В. Винниченка : вул. Шевченка, 1
Є примірники у відділах: всього 1 : Ч/З№1(Універсальний) (1)
Вільні: Ч/З№1(Універсальний) (1)




    Шило, С. В.
    Зарубіжний досвід еколог-економічного управління природокористуванням [Текст] / С. В. Шило // Економіка АПК. - 2012. - № 7. - С. 145-148. - Бібліогр. в підрядк. прим.
Рубрики: Екологічна політика--Природокористування
Анотація: В статті розглянуто економічні важелі екологічної політики за кордоном. Досліджено іноземний досвід еколого-економічного управління.





    Строкаль, Віта.
    Алгоритм здійснення професійно-практичного навчання майбутніх екологів [Текст] / В. Строкаль // Освіта і управління. - 2012. - № 1. - С. 75-81. - Библиогр.: с. 80 (20 назв.)
Рубрики: Профільне навчання--Еколог
   Навчальні практики

   Науково-дослідний практикум

Анотація: Стаття присвячена практичній підготовці майбутніх екологів. Розроблено алгоритм професійно-практичного навчання студентів, розкрито його суть та основні положення.





    Курик, Михайло
    Екологія довкілля і здоров'я дітей: творімо еколого-здоров'я-збережувальну школу [Текст] : метод. рек. щодо еколог. безпеки здоров'я дітей в умовах навч. закл. / Михайло Курик // Директор школи, ліцею, гімназії. - 2013. - № 6. - С. 79-85. - Бібліогр.: с. 85. - Зміст: Проблема: довкілля та здоров'я дитини ; Принципи екологічної безпеки здоров'я дитини ; Екологічний паспорт здоров'я дитини ; Практична екологія дитини ; Програма впровадження в систему моніторингу стану здоров'я учнів ; Новий навчальний заклад екологоздоров'язбережувального типу "Екологія здоров'я та інтелекту"
Рубрики: Загальноосвітні навчальні заклади--Здоров'язбережувальні технології
Кл.слова (ненормовані):
екологічна безпека здоров'я дітей -- методики моніторування стану здоров'я -- ендоекологічна профілактика -- навчальний заклад еколого-оздоровчого типу
Анотація: Людина порушила основний закон Природи, принцип гармонії, або "Золотого перерізу", що спричинило серйозні екологічні проблеми. Єдиною системою в державі, яка може гарантувати екологічну безпеку дітей, відповідно гарантувати збереженнч генофонду нації, є система освіти. Нагальне завдання сьогодення - створити новий тип навчального закладу, в основі якого - повна екологізація всього: від учня до вчителя, до території класу, від навчального закладу (екопаспорти) до екопаспорту екосоціуму. Інститут екології людини розробив проект і програму, методичні рекомендації, впровадження яких в конкретні заклади, в першу чергу, залежить від директора школи. В статті автор запрошує директорів до дискусії щодо створення як навчальних закладів нового типу, так і їх мережі.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Бочко, М. І.
    Клуб "Еколог" [Текст] / М. І. Бочко, І. І. Бочко // Географія та економіка в рідній школі. - 2016. - № 11. - С. 26-31.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Екологія--Позакласна робота
Кл.слова (ненормовані):
клуб "Еколог" -- робота клубу -- теми занять -- хід засідання
Анотація: У статті йдеться про роботу пришкільного екологічного клубу, який працює з 1993 року. Клуб "Еколог" у своїй роботі ставить такі цілі: цінності і компетенції, уміння, знання. Це мотивує учнів, забезпечує взаємозв'язок між теоретичним матеріалом, практикою та діяльністю


Дод.точки доступу:
Бочко, І. І.
Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД




    Бобко, А. М.
    Лісові ресурси: таксаційні показники їх обліку і використання у системі економіки лісогосподарського менеджменту [Текст] / А. М. Бобко // Економіка України. - 2018. - № 4. - С. 76-85. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Лісові ресурси--Облік--Таксаційні показники
Кл.слова (ненормовані):
деревина -- запас -- земля -- компонент -- еколог
Анотація: Наведено короткий нарис розвитку лісівництва в Україні та його реформування в останні роки. Розглянуто основоположні таксаційні терміни “ліс”, “лісовий фонд", “лісокористування”. Здійснено їх порівняння за описом у країнах колишнього Союзу PCP і в законодавстві ЄЕК/ФАО. Доведено, що найбільш правильним у землекористуванні є термін “ліс” в описі ЄЕК/ФАО: “Ліс - це земля”. Точніше — землі лісові. Запропоновано формулу складу лісових екосистем за окремими компонентами.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)