Рак, Р. В.
    Ринок державних цінних паперів та його ліквідність [Текст] / Р. В. Рак // Фінанси України. - 2005. - № 9. - С. 116-121. - Бібліогр.: 2 назви
Рубрики: Ринок України--Цінні папери--Ліквідність
Кл.слова (ненормовані):
Державні запозичення
Анотація: Розглянуто заходи проведення стратегії управління державними запозиченнями, яка сприятиме підвищенню довіри до держави як надійного позичальника, дасть змогу знизити сегментацію ринку і стимулювати присутність на ньому різних категорій інвесторів, що в результаті приведе до підвищення ліквідності ринку державних цінних паперів.





    Боринець, Станіслав.
    Моделі організаційного забезпечення управління державним боргом: світовий досвід та перспективи для України [Текст] / Станіслав Боринець, Людмила Могилко // Банківська справа. - 2012. - № 4. - С. 43-50. - Бібліогр.: 40 назв.
Рубрики: Державний борг--Управління
Кл.слова (ненормовані):
державні запозичення -- моделі управління -- боргове агентство
Анотація: У статті розглядаються основні моделі організаційного забезпечення управління державною заборгованістю у розвинутих країнах . Визначено найбільш оптимальну модель для України та наголошено на доцільності створення боргового агенства в Україні.


Дод.точки доступу:
Могилко, Людмила
Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)




    Кудряшов, В. П.
    Фіскальні правила та коригування бюджетної політики [Текст] / В. П. Кудряшов // Економіка України. - 2018. - № 11/12. - С. 47-59. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Бюджетна політика--Коригування
Кл.слова (ненормовані):
державні фінанси -- державні запозичення -- державний борг -- фіскальні правила -- фіскальна консолідація -- прозорість бюджетних операцій
Анотація: Проведено аналіз змісту фіскальних правил. Запропоновано його трактування, що відображає як обмежувальні, так і коригуючі їх функції. Висвітлено застосування фіскальних правил і механізмів коригування бюджетної політики у державах - членах ЄС. Зроблено висновки, що зміцнення жорсткості фіскальних правил на наднаціональному рівні в ЄС перешкоджало їх гнучкості. Зазначено, що зміни до застосування фіскальних правил є досить важливими для підвищення результативності фіскальної політики в Україні.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Кудряшов, Василь Павлович.
    Бюджетний дефіцит і фінансування критичних послуг [Текст] / Василь Павлович Кудряшов // Економіка України. - 2021. - № 6. - С. 59-77. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Бюджетний дефіцит--Фіскальна політика--Україна
Кл.слова (ненормовані):
державні запозичення -- державні облігації -- критична інфраструктура -- критичні послуги -- фінансування антиепідемічних заходів -- фінансова стійкість -- фіскальні правила
Анотація: Уточнено підходи до застосування механізмів дефіцитного бюджетного фінансування критичних послуг в аспекті використання залученого ресурсу. Зазначено, що умовою проведення таких операцій є недопущення руйнівних впливів зведення бюджету з дефіцитом на динаміку макроекономічних і фінансових показників країни. Зроблено висновки, що в період подолання наслідків пандемії доцільно переглянути чинні фіскальні правила і відновити їх після усунення цих наслідків.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)