Мних, М.
    Страхування депозитів [Текст] / М.Мних // Економіка. Фінанси. Право. - 2001. - № 12. - С. 33-38
Рубрики: Депозит--Страхування





    Паливода, К.
    Інвестиційний фонд чи традиційні депозит і кредит : порівняльний аналіз іпотечних інструментів [Текст] / К. Паливода // Банківська справа. - 2002. - № 1. - С. 3-6
Рубрики: Інвестиційні фонди--Україна





    Реверчук, Н. Й.
    Банківські кризи: сутність, ознаки, види та методи їх подолання [Текст] / Н. Й. Реверчук, А. О. Ковалюк // Регіональна економіка. - 2008. - № 4. - С. 87-96. - Бібліогр.: 17 назв.
Рубрики: Фінансова система--Управління
   Банківська справа--Оцінка діяльності

Кл.слова (ненормовані):
Депозит -- Вклади -- Грошова маса
Анотація: Розкрито значення банківського сектора в економічній системі держави, причини іиникнення банківських криз, їх теоретичні засади, ознаки і класифікації, головні методи їх формування, а також накреслені шляхи подолання цих криз у процесах глобалізаційної економіки. Важливим є застосування історичного системно-структурного і системно-функціонального методів дослідження під час вивчення причин виникнення банківських криз у період останніх двох століть.


Дод.точки доступу:
Ковалюк, А. О.




    Галайко, Н. Р.
    Методичні підходи до формування та реалізації стратегії забезпечення ефективності діяльності банку [Текст] / Н. Р. Галайко // Регіональна економіка. - 2008. - № 4. - С. 132-140. - Бібліогр.: 4 назви.
Рубрики: Фінансово-кредитна система--Банківські установи
   Менеджмент--Банківський

Кл.слова (ненормовані):
Активні операції -- Фінансові результати -- Депозит
Анотація: Досліджено методичні підходи до формування та реалізації стратегії забезпечення ефективності діяльності банку, необхідність і ефективність застосування стратегічного планування та управління в умовах динамічного внутрішнього середовища перехідного періоду роботи банку. Запропоновано банківську стратегію, яка повинна визначатися такими параметрами, як узгодженість із фінансовими ресурсами, що можуть бути акумульовані банком та спрямовані в активні оперції з метою забезпечення прибутковості; узгодженість отриманих результатів і витрат на їх досягнення; досягнення оптимального співвідношення між очікуваною ефективністю та можливими ризиками, які характерні для діяльності банку; узгодженість діяльності банку із загальноекономічними умовами, що склалися в Україні.





    Шпичак, О. М.
    Проблеми власності та формування ціни землі сільськогосподарського призначення [Текст] / О. М. Шпичак, О. В. Боднар // Економіка АПК. - 2012. - № 12. - С. 3-9. - Бібліогр. в підрядк. прим.
Рубрики: Земельні ресурси--Землекористування--Сільськогосподарська земля
   Земельні відносини--Земельна власність

   Земельні ділянки--Грошова оцінка

Кл.слова (ненормовані):
Приватна власність -- Орендна плата -- Коефіцієнт -- Депозит -- Процентна ставка
Анотація: Розглянуто проблеми власності та умови, за яких вона найбільш ефективно проявляється, позиції прихильників і противників функціонування ринку землі сільськогосподарського призначення в Україні. Запропоновано метод визначення ціни землі через капіталізацію землі сільськогосподарського призначення в Україні. Запропоновано метод визначення ціни землі через капіталізацію орендної плати та визначено рівень ціни на землю сільськогосподарського призначення. Обгрунтовані переваги цього методу порівняно з іншими існуючими методами. Проаналізовано причини та передбачено наслідки очікуваного рівня ціни землі в Україні.


Дод.точки доступу:
Боднар, О. В.




    Рудан, Віталій.
    Координація фіскальної та монетарної політики як умова розвитку економіки України [Текст] / Віталій Рудан // Банківська справа. - 2012. - № 6. - С. 69-84 : граф. - Бiблiогр. в пiдрядк. прим.
Рубрики: Фіскальна політика України
   Монетарна політика України

Кл.слова (ненормовані):
дефіцит бюджету -- платіжний баланс -- сальдо -- депозит -- кредит -- валютний курс
Анотація: Розглядаються особливості проведення монетарної і фіскальної політики в Україні та визначені основні проблеми їх координації.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)




    Добровольська, Ірина.
    Складові залучення заощаджень населення на депозитні рахунки банку [Текст] / Ірина Добровольська // Банківська справа. - 2013. - № 1. - С. 122-127. - Бібліогр.:9 назв.
Рубрики: Депозити банку--Залучення заощаджень
Кл.слова (ненормовані):
банківський депозит -- депозитні ставки -- кредитні ставки
Анотація: Окреслено основні принципи залучення заощаджень населення на депозитні рахунки банку. Конкретизовано доцільну та необхідну вартість залучення ресурсів від населення на депозитні рахунки банку.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)




    Височанський, Володимир.
    Нормалізація банківської діяльності [Текст] / Володимир Височанський // Банківська справа. - 2013. - № 8. - С. 80-95. - Бібліогр.: 27 назв.
Рубрики: Банківська система--Банківська діяльність--Регулювання
   Грошова система--Саморегульована

Кл.слова (ненормовані):
гроші -- товарні юніти -- депозит -- резервування
Анотація: У статті запропоновано підхід до формування вільної банківської справи в умовах саморегульованої грошової системи, розкрито її переваги для економічних агентів і суспільства в цілому.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)




    Українець, Олександр.
    Як витягнути депозит із банку за допомогою його ж позичальника [Текст] / О. Українець // Все про бухгалтерський облік. - 2015. - 16 лют. (№ 16). - С. 41-43
Рубрики: Депозит--Повернення





    Лобач, Ольга.
    Система страхування вкладів як правове явище [Текст] / Ольга Лобач // Юридична Україна. - 2015. - № 6. - С. 47-58. - Бібліогр. в примітках: с. 55-58
Рубрики: Банківські вклади--Страхування--Правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
грантування вкладів -- депозит -- вкладник -- інвестор -- неплатоспроможність -- банкрутство
Анотація: Статтю присвячено з’ясуванню поняття «система страхування вкладів». Захист фінансових інтересів вкладників та підтримання стабільності банківської системи є метою створення та функціонування систем гарантування відшкодування вкладів неплатоспроможних банків у світі. Автор вдається до порівняльної характеристики правового регулювання систем страхування вкладів (з окремих питань) деяких країн пострадянського простору.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Алексеєнко, М. Д.
    Теоретичні аспекти розуміння економічної сутності дефініції "депозит" у контексті формування ресурсної бази банків [Текст] / М. Д. Алексеєнко // Формування ринкових відносин в Україні. - 2016. - № 3. - С. 55-58 : табл. - Бібліогр. с. 58 (18 назв.)
Рубрики: Комерційні банки--Депозити
   Кредитні спілки

Анотація: Розглянуто актуальні питання щодо визначення дефініції "депозит" у контексті формування ресурсної бази банків.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




   
    Особисті фінанси, сім'я та кар'єра - орієнтири українців в 2020 [Текст] // Маркетинг в Українi. - 2020. - № 5. - С. 4-6
Рубрики: Споживачі--Сім'я--Кар'єра--Особисті фінанси
Кл.слова (ненормовані):
коронавірус -- респонденти -- банківський депозит -- національна валюта
Анотація: Спільне дослідження Noblet Media CIS та Info Sapiens виявило справжнє ставлення споживачів до життєвих цілей та пріоритетів у 6 країнах: Україні, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдови та Узбекистану.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)