Оссовський, В.
    Полінг versus соціологічне дослідження громадської опінії [Текст] / В.Оссовський // Соціологія: теорія, методи, маркетинг. - 2002. - № 4. - С. 207-215
Рубрики: Соціологічні дослідження
Кл.слова (ненормовані):
ГРОМАДСЬКА ДУМКА -- ОПИТУВАННЯ -- ВИБОРИ





    Мороз, Віктор.
    "Сучасність" буде сучасною [Текст] / В. Мороз // Сучасність. - 2008. - № 3-4. - С. 3-4.
Рубрики: Журналістика
   Засоби масової інформації--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Еліта -- Громадська думка -- Історія
Анотація: Осмисливши здобутки та прорахунки минулих років, журнал повертається до першоджерел, прагнучи стати осередком вільної думки. Оновивши творчий колектив та за підтримки нових засновників, "Сучасність" найближчим часом претендує стати найкращим, найзмістовнішим і найоригінальнішим журналом України.





    Васильченко, Олена.
    Громадська думка і суспільні настрої: відмінності і спільні риси [Текст] / Олена Васильченко // Релігія та Соціум. - 2011. - № 1 (5). - С. 198-205. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Соціологія суспільства--Громадська думка
   Соціологія мас--Суспільні натрої

Кл.слова (ненормовані):
громадська думка -- суспільний настрій





    Яковенко, Юрій.
    Ідентифікація громадської думки в контексті соціальної епістемології / Ю. Яковенко, А. Яковенко // Психологія і суспільство : укр. теорет.-метод. соціогуманіт. часоп. - 2013. - № 1. - С. 48-56. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1810-2131
Рубрики: Соціологія
Кл.слова (ненормовані):
суспільство -- соціальний суб’єкт -- соціальна комунікація -- громадська думка -- епістемологічна еволюція -- соціальна теорія -- парадигма -- феномен -- ноумен -- соціологічне теоретизування
Анотація: В аналітичному розрізі новітніх напрацювань соціальної епістемології та філософії науки обгрунтовані онтологічні, гносеологічні і власне епістемологічні питання і схеми витлумачення громадської думки водночас як локалізованого фрагмента соціальної реальності і як теоретичного конструкта сучасної соціології.


Дод.точки доступу:
Яковенко, Алла
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)


061
Ч 492


    Заволічна, Т. Р. (Викладач ЧНУ).
    Оцінка проведення земельної реформи в Україні через призму соціологічних досліджень [Текст] / Т. Р. Заволічна // Науковий вісник Чернівецького університету : зб. наук. пр. - Чернівці : ЧНУ, 2012. - Вип. 623-626: Економіка. - С. 260-264. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Земельні відносини--Реформування
   Земельні ресурси--Ринок

Кл.слова (ненормовані):
соціологічні опитування -- громадська думка -- землі сільськогосподарського призначення

Є примірники у відділах:
1 Інв.В 73796 (вільний)




    Овсяннікова, Ольга.
    Професійна етика суддів та працівників суду як чинник, що впливає на формування громадської думки [Текст] / Ольга Овсяннікова // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 8. - С. 196-200. - Бібліогр. 5 назв
Рубрики: Юридична деонтологія--Професійна етика--Дослідження
Кл.слова (ненормовані):
суддя -- працівник суду -- етика -- суддівська етика -- громадська думка
Анотація: Стаття присвячена аналізу стандартів професійної етики суддів та працівників суду, дотри- мання яких має безпосередній вплив на формування громадської думки. У статті розглядаються питання визначення поняття «суддівська етика», аналізуються міжнародні стандарти та національне законодавство з вказаної проблеми. Визначаються основні вимоги, яких мають дотримуватися представники судової гілки влади як під час виконання своїх професійних обов’язків, так і у своєму повсякденному житті.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Кладченко, Аліса.
    Особливості формування громадських інституцій у сфері антикорупційної діяльності [Текст] / Аліса Кладченко // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 11. - С. 171-174. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Корупція--Протидія--Громадські інституції
Кл.слова (ненормовані):
держаний орган -- закон -- антикорупційна політика -- громадська думка
Анотація: У статті проведено системний аналіз законодавства України, що регулює процес формування громадських інституцій та їх вплив на формування державної політики України. Розглядається процес втілення у життя невід’ємного права людини на свободу об’єднання громадян, що передбачено Конституцією України. Широко розкривається аспект добровільності громадян до вступу у такі об’єднання на основі єдності інтересів та мотивів. Наводяться приклади співпраці громадських інституцій у сфері антикорупційної діяльності з державою у часи нагальної потреби подолання корупції у державному та приватному секторах.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Прилипко, В. А.
    Задоволеність сферами якості життя населення зони спостереження атомної електростанції [Текст] / В. А. Прилипко, Ю. Ю. Озерова // Довкілля та здоров'я. - 2018. - № 1. - С. 20-25 : табл. - Бібліогр.: с. 25
УДК
Рубрики: Атомна енергетика--Населення--Життя --Якість
Кл.слова (ненормовані):
громадська думка -- пільги і субвенції -- соціальне самопочуття -- соціальне здоров'я -- безпека та соціальний захист -- охорона здоров'я -- стан розвитку суспільного середовища -- зайнятість та працевлаштування -- довкілля
Анотація: Метою дослідження стало вивчення стану задоволеності населення зони спостереження Рівненської АЕС окремими сферами якості житття та пільгами і субвенціями для цієї категорії населення.


Дод.точки доступу:
Озерова, Ю. Ю.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Левчук, Аліна.
    Корупція: напрями формування громадської думки [Текст] / Аліна Левчук // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 9. - С. 232-236. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Корупція--Запобігання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
громадська думка -- опитування населення -- адміністративні корупційні правопорушення -- кримінальні корупційні правопорушення
Анотація: У статті розглянуто питання оцінювання корупції в Україні з боку населення та встановлено залежність від такого оцінювання заходів із запобігання і протидії корупційним правопорушенням. Внесено ряд пропозицій щодо посилення протидії корупції та зміни громадської думки щодо корупційних правопорушень. Визначено, що від 54 до 76 % населення сприймають кримінально карані корупційні правопорушення як злочини. Разом із тим для заходів щодо кримінального покарання осіб, які підлягають такому покаранню, ці відсотки невеликі. Є також певний відсоток населення, які вважають згадані діяння не злочинами, а як порушенням професійної етики або суспільної моралі. З’ясовано, що більше корупційними правопорушення визнаються з боку тих, хто одержує неправомірну вигоду, а не з боку тих, хто її дає.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Циганок, Сергій.
    Правові засади взаємодії органів прокуратури із ЗМІ та громадськістю [Текст] / Сергій Циганок // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 10. - С. 107-110. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Прокуратура--Зв'язки з громадськістю--Правові засади
Кл.слова (ненормовані):
громадська думка -- принцип прозорості -- конфіденційна інформація -- суд -- гілки влади -- правосуддя
Анотація: У статті на основі теорії адміністративного та інформаційного права, літературних джерел, нормативно-правових актів ЄС та України аналізуються стан та перспективи розвитку інформаційно-комунікативного зв’язку та взаємодії органів прокуратури та ЗМІ і громадськості. Робиться висновок, що, незважаючи на всі зусилля з налагодження такої взаємодії, рівень довіри громадськості до органів прокуратури дуже низький. Робляться пропозиції з використання різних інструментів для налагодження взаємодії та недопущення витоку конфіденційної інформації.