Гижа, Олександр.
    Гребля / О. Гижа // Вітчизна. - 2007. - № 11-12. - С. 37-44
Рубрики: Новели--Гижа Олександр
Анотація: Новела

Є примірники у відділах: всього 1 : ЧЗ (1)
Вільних прим. немає
-ЧЗ) зайняті




    Скоряк, А.
    Особливості традицій харчування та народної кулінарії Полтавщини: від минулого до сучасного [Текст] : (на прикладі опитування жителів села Дрижина Гребля Кобеляцького району Полтавської області) / А. Скоряк // Берегиня. - 2009. - № 3. - С. 74-87.
Рубрики: Народознавство--народна кулінарія
Кл.слова (ненормовані):
ТРАДИЦІЇ харчування
Анотація: На прикладі села Дрижина Гребля Кобеляцького району Полтавської області, в статті описуються особливості традицій харчування та народної кулінарії Полтавщини.





    Скоряк, А.
    Голодомор 1932-1933 років на Полтавщині [Текст] : ( зі спогадів очевидців (на прикладі опитування жителів села Дрижина Гребля Кобеляцького району Полтавської області)) / А. Скоряк // Берегиня. - 2010. - № 3. - С. 3-9. - бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Голодомор 1932-1933 рр.--СПОГАДИ
Кл.слова (ненормовані):
ОПИТУВАННЯ
Анотація: Стаття побудована на основі матеріалів які було зібрано в ході опитування жителів села Дрижина Гребля Кобеляцького району Полтавської області. Дане опитування проводилося з січня 2006 по червень 2010 року.





   
    Сучасні проблеми гідротехнічних споруд в Україні [Текст] / Олександр Іванович Бондар [и др.] // Вісник Національної академії наук України. - 2014. - № 2. - С. 40-47 : фот.
Рубрики: Гідротехнічні споруди--Проблеми безпеки
   Гідротехнічні споруди України--Історія катастроф

Кл.слова (ненормовані):
гребля -- Київська ГЕС -- аварія -- прорив -- економічні збитки -- людські жертви -- природні катаклізми
Анотація: У статті наведено інформацію щодо аварій на греблях за останні 50 років. Узагальнено причини таких катастроф: здебільшого ними є стихійні лиха та людський чинник. На прикладах різних країн світу розглянуто наслідки аварій на греблях, що призвели до економічних збитків і людських жертв. З метою запобігання можливій катастрофі закцентовано увагу на особливостях греблі Київської ГЕС, яка після аварії на ЧАЕС утримує 90 млн т радіоактивного мулу. Наголошено на необхідності проведення профілактичних заходів, впровадження інженерних розробок, а також здійснення постійного моніторингу щодо стану самої греблі.


Дод.точки доступу:
Бондар, Олександр Іванович; Михайленко, Людмила Євдокимівна; Ващенко, Володимир Миколайович; Лапшин, Юрій Серафімович