Слуцька, Т.
    Розбій, грабіж та крадіжка за трьома редакціями Литовського статуту [Текст] / Т. Слуцька // Юридична Україна. - 2006. - № 8. - С. 23-25. - Бібліогр.: 19 назв
Рубрики: Історія держави і права--КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВО УКРАЇНИ--ЛИТОВСЬКИЙ СТАТУТ
Кл.слова (ненормовані):
РОЗБІЙ -- КРАДІЖКА -- ГРАБІЖ
Анотація: Завданням статті є висвітлення розвитку поняття розбою та крадіжки, становлення поняття грабежу за Литовським статутом у трьох його редакціях.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)




   
    Рейдерство, грабіж, бандитизм і боротьба за владу [Текст] // Безпека життєдіяльності. - 2009. - № 2. - С. 7-11
Рубрики: Економічна безпека--БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ людини
Кл.слова (ненормовані):
рейдерство, грабіж. бандитизм
Анотація: Ця стаття адресована в першу чергу депутатам і іншим "слугам народу", а вже потім бізнесменам, яким треба уміти захищатися від рейдерських атак злодіїв. Вона буде корисна як досвідченим "махровим" злодіям, так і початківцям, які рано чи пізно спробують догнати китів злодійського світу. Стаття є цікавою чиновникам-корупціонерам державних і комунальних підприємств, а також - чесним громадянам, яким теж треба охороняти свою власність.





    Бодаєвський, Віктор.
    Проблема визначення поняття "викрадення" у вітчизняному кримінальному законодавстві та деякі шляхи її розв'язання [Текст] / В. Бодаєвський // Підприємництво, господарство і право. - 2011. - № 3. - С. 75-78. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальна відповідальність--Викрадення--Крадіжка і грабіж--Злочини проти власності
Кл.слова (ненормовані):
кримінальне право -- розкрадання -- вилучення -- заволодіння -- майно
Анотація: Розглядаються доктринальні засади вивчення поняття "викрадення", сформульована суть проблеми (у контексті вітчизняного кримінального законодавства) та пропонуються для обговорення конкретні шляхи її розв'язання.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)




    Семененко, Вадим.
    Спеціально-кримінологічні заходи запобігання грабежам в Україні [Текст] / Вадим Семененко // Підприємництво, господарство і право. - 2015. - № 2. - С. 63-66
Рубрики: Злочини--Запобігання--Правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
профілактика -- грабіж -- злочинність
Анотація: Розкриваються конкретні спеціально-кримінологічні заходи.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Кушнерик, Юрій.
    Участь прокурора у проведенні негласних слідчих (розшукових) дій під час досудового розслідування грабежів та розбоїв [Текст] / Юрій Кушнерик // Вісник прокуратури. - 2016. - № 1. - С. 78-83
Рубрики: Досудове слідство--Негласні слідчі (розшукові) дії--Участь прокурора
Кл.слова (ненормовані):
грабіж -- розбій -- докази у кримінальному процесі
Анотація: Здійснено спробу визначити повноваження прокурора процесуального керівника у проведенні негласних слідчих (розшукових) дій у ході досудового розслідування грабежів та розбоїв. Проаналізовано декотрі проблемні питання участі прокурора в їх проведенні, надано практичні рекомендації щодо вирішення цих проблем.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Семененко, Вадим.
    Кримінологічні особливості особи грабіжника [Текст] / Вадим Семененко // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 2. - С. 261-264. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Злочинці--Кримінологічна характеристика
Кл.слова (ненормовані):
грабіж -- причини та умови -- особа злочинця -- профілактика -- заходи запобігання
Анотація: Наукова стаття присвячена проблемним питанням щодо особи, яка вчиняє грабіж в Україні. У змісті цієї статті розкриваються основні характеристики особи злочинця та пропонуються напрями удосконалення діяльності правоохоронних органів щодо врахування вказаних ознак для запобігання грабежам. Зроблений акцент на важливості визначення, врахування й використання причин та умов вчинення грабежів для практики запобігання та протидії цьому явищу і його елементам.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)