Шедяков, Володимир.
    Розвиток виробничої демократії та взаємозв'язок рівнів регулятивних можливостей, або сила єдності - в різноманітті [Текст] / Володимир Шедяков // Економіст. - 2014. - № 9. - С. 9-16. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Трудові відносини--Демократичні трасформації--Проблеми і перспективи запровадження--Україна, 21 ст.
Кл.слова (ненормовані):
постмодерні транформації -- ринкове регулювання -- концепція трасформації -- стратегія і тактика модернізації -- суспільний запит -- господарські відносини -- соціокультурний запит -- публічно-приватне партнерство
Анотація: У статті досліджується взаємозв'язок між впровадженням механізмів виробничої демократії та розвитком конструктивної соціальної взаємодії в суспільстві. Аналізується й узагальнюється історичний досвід динаміки трудових відносин. Робиться висновок про необхідність ресурсної бази виробничої демократії для продуктивної (а не деструктивної) для суспільства ролі різноманітності людських ресурсів. Спеціальна увага звертається на роль «нового інтелектуального класу» для спрямованості та якості пост сучасних соціально-економічних трансформацій. Демонструється значення державно-приватнаго партнерства в ресурсному забезпеченні розвитку та реалізації науково -інтелектуального потенціалу суспільства.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Буша, Денис.
    Розбудова інфраструктури земельного ринку як базова передумова підвищення інвестиційної привабливості земель [Текст] / Денис Буша // Економіст. - 2015. - № 3. - С. 21-25. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Земельні ресурси--Ринкова інфраструктура--Україна
Кл.слова (ненормовані):
інфраструктурні складові -- земельно-ресурсний потенціал -- купівля-продаж -- земельний аукціон -- іпотека -- фінансові структури -- господарські відносини -- організаційно-правові форми
Анотація: Проведено аналіз розвитку й функціонування ринку земель в Україні у порівнянні з досвідом зарубіжних країн, що значною мірою залежить від розбудови його інфраструктури як базової передумови підвищення інвестиційної привабливості земель і передбачає докорінну зміну земельних відносин, що існували протягом багатьох років. Одним з найактуальніших шляхів реформування ринкових відносин в Україні є формування інвестиційно привабливих земель, що буде відповідати інтересам суспільства та надасть можливість розвитку інфраструктури ринку земель на перспективу.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Гарагонич, Олександр.
    Характер відносин між засновниками до державної реєстрації акціонерного товариства [Текст] / Олександр Гарагонич // Підприємництво, господарство і право. - 2015. - № 12. - С. 3-8. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Акціонерні товариства--Засновники--Правові відносини
Кл.слова (ненормовані):
акції -- корпоративні права -- господарські відносини -- корпоративні відносини
Анотація: У статті досліджується характер відносин між засновниками акціонерного товариства до державної реєстрації, визначається місце таких відносин у системі правовідносин.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Лукач, Ірина.
    Парадигма публічних та приватних норм у регулюванні господарських відносин [Текст] / Ірина Лукач // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 8. - С. 43-46. - Бібліогр. 14 назв
Рубрики: Господарське право--Регулювання господарських відносин--Публічні норми--Приватні норми
Кл.слова (ненормовані):
поділ права на галузі -- публічне право -- приватне право -- приватні інтереси -- публічні інтереси -- господарські відносини
Анотація: Стаття присвячена з’ясуванню парадигми публічних та приватних норм у регулюванні господарських відносин. Особлива увага приділяється з’ясуванню природи правового регулювання господарських відносин в історичному та компаративістському контексті. Приватне і публічне право в господарських відносинах слугують методологічному завданню регулювання цих відносин шляхом взаємодії публічних і приватних інтересів, а не його віднесення до приватного чи публічного права.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Мамедова, Світлана.
    Підстави застосування штрафних санкцій в господарському праві України / Світлана Мамедова // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 11. - С. 98-105. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Господарське право--Штрафні санкції--Підстави застосування--Україна
Кл.слова (ненормовані):
господарські відносини -- учасник господарських відносин -- господарсько-правова відповідальність -- господарське зобов’язання -- невиконання зобов’язання -- неналежне виконання
Анотація: У статті досліджено проблемні питання щодо підстав застосування штрафних санкцій у господарських відносинах, проаналізовано наукову літературу та судову практику, а також зроблено висновки й унесено пропозиції, які сприятимуть формуванню однозначного підходу до розуміння підстав застосування штрафних санкцій у господарських відносинах.





    Кузнєцова, Наталія Семенівна.
    Просуб'єктна концепція підприємства [Текст] / Наталія Семенівна Кузнєцова // Вісник Національної академії правових наук України. - 2020. - № 3. - С. 14-30. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Господарське право --Підприємство--Просуб'єктність
Кл.слова (ненормовані):
господарські відносини -- учасники цивільного обороту -- об'єкти цивільних прав -- юридична особа -- підприємство як суб'єкт господарювання


Дод.точки доступу:
Хоменко, В. О.
Є примірники у відділах:
(11.05.2021р. - Б.ц.) (вільний)