Лук'яненко, Дмитро.
    Інноваційний ресурс економічного розвитку України: інтелектуальна місія університетів / Дмитро Лук'яненко, Анатолій Поручник // Вища школа. - 2011. - № 12. - С. 74-86 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Вища освіта--Освіта і суспільство
Кл.слова (ненормовані):
глобалізація -- глобальна економіка -- глобальний ринок -- глобальне мислення -- університетська освіта -- інноваційний ресурс -- інтелектуальний капітал
Анотація: Університет розглядається як продуцент і носій інтелектуального капіталу. Для забезпечення конкурентоспроможності університет має функціонувати як динамічна інноваційна система, інтегрована у глобальний ринок освітніх послуг.

Утримувачі документа:
КДПУ ім. В. Винниченка : вул. Шевченка, 1

Дод.точки доступу:
Поручник, Анатолій
Є примірники у відділах: всього 1 : Ч/З№1(Універсальний) (1)
Вільні: Ч/З№1(Універсальний) (1)




    Духницький, Б. В.
    Глобальний попит на продовольство [Текст] / Б. В. Духницький // Економіка АПК. - 2018. - № 8. - С. 102-106 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Національна економіка--Зовнішньоекономічні відносини--Україна
Кл.слова (ненормовані):
міжнародна торгівля -- агропродовольча продукція -- глобальний ринок
Анотація: Мета статті - розглянути сучасні тенденції міжнародної торгівлі агропродовольчою продукцією по основних групах, товарних позиціях і країнах-імпортерах. Обґрунтовано причини та тенденції, які впливають на постійне зростання потреби в продуктах харчування у середньостроковій та довгостроковій перспективі.





    Духницький, Б. В.
    Світове виробництво сільськогосподарської продукції [Текст] / Б. В. Духницький // Економіка АПК. - 2019. - № 7. - С. 59-65 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Сільськогосподарська продукція--Ринок
   Продовольство--Забезпечення людства

Кл.слова (ненормовані):
аграрне виробництво -- продовольство -- населення -- глобальний ринок -- регіони світу -- галузеві корпорації -- «зелена» революція
Анотація: Мета статті - дослідити особливості глобального виробництва сільськогосподарської продукції з виділенням його регіональної структури, впливу зростання чисельності населення планети і зміни способів господарювання. Положення статті спрямовані на доведення до українських сільгоспвиробників наявної інформації про тенденції та перспективи світового аграрного виробництва з метою максимально ефективного використання ними у своїй діяльності практичного досвіду як розвинутих країн, так і країн, що розвиваються.