Бійчук, Г.
    Література постмодернізму: реальність чи віртуальність? [Текст] / Г. Бійчук // Українська мова й література в середніх школах, гімназіях, ліцеях та колегіумах. - 2006. - № 2. - С. 56-62.
Рубрики: Українська література--Методика--Класно-урочна система
Кл.слова (ненормовані):
літературознавство -- художній напрямок -- урок-зустріч
Дескриптори: ФІЛОЛОГІЧНІ НАУКИ. ХУДОЖНЯ ЛІТЕРАТУРА -- ЛІТЕРАТУРА -- ЛІТЕРАТУРОЗНАВСТВО
Анотація: З досвіду проведення дискусійних уроків-зустрічей з авторами - постмодерністами

Є примірники у відділах: всього 1 : ЧЗПЕРІОД (1)
Вільні: ЧЗПЕРІОД (1)




    Висоцький, О.
    Віртуальність як провідна форма легітимаційної політики в добу постмодерну [Текст] / О. Висоцький // Політичний менеджмент. - 2008. - № 6. - С. 41-52. . - Бібліогр.: 14 назв
Рубрики: Легітимальна політика--Доба постмодерну
Анотація: Зародження доби постмодерну пов'язане з удосконаленням комунікативних технологій та нечуваним підвищенням ролі інформації, яка стає товаром, головним виробничим ресурсом і засобом панування.





    Андрійчук, В. Г.
    Декларативність і віртуальність набуття Україною асоціації з ЄС [Текст] / В. Г. Андрійчук // Зовнішня торгівля: право та економіка. - 2009. - № 1. - С. 5-9
Рубрики: Україна-ЄС





    Сербін, О.
    Віртуальність науки - у науковості віртуального простору / О. Сербін // Вісник Книжкової палати. - 2010. - N 7. - С. 43 - 44
Рубрики: Наука - Науково-дослідна робота--Інформаційні технології--Роль бібліотек--Міжнародна конференція
Анотація: Стаття розповідає про Першу міжнародну наукову конференцію молодих учених "Дослідник і віртуальне середовище", проведення якої було ініційоване дирекцією НБУВ та Радою молодих учених НБУВ.

Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1


801
П 352


    Пархоменко, Інна.
    Техніка як трансформатор людини [Текст] / Інна Пархоменко // Питання літературознавства : наук. зб. - Чернівці : ЧНУ, 2010. - Вип. 80. - С. 123-127. - Бібліогр. в кінці ст. - Зміст: 451° за Фаренгейтом / Р. Бредбері.
УДК
Рубрики: Письменники Америки, 20 ст.
   Антропологія літературознавча

   Світова література--Теми та образи

Кл.слова (ненормовані):
антиутопія -- трансформація -- телезалежність -- полісемія -- віртуальність


Дод.точки доступу:
Бредбері, Рей Дуглас (амер. письм.-фантаст ; 1920-2012) \про твір\
Є примірники у відділах:
1 Інв.Б 526626 - Б.ц. (вільний)




    Сушко, О.
    Комп'ютерна залежність / О. Сушко // Відкритий урок: розробки, технології, досвід. - 2012. - № 5. - С. 76-79
Рубрики: Інформатика--Правила і гігієна роботи
   Батьківські збори

   Виховання--Здоровий спосіб життя

Кл.слова (ненормовані):
комп'ютер -- електромагнітне випромінювання -- віртуальність
Анотація: Лекція для батьків про вплив комп'ютера на організм дитини і в першу чергу на фізичне та психічне здоров'я.

Є примірники у відділах: всього 1 : Ч/З№1(Універсальний) (1)
Вільні: Ч/З№1(Універсальний) (1)




   
    [Поезія] : сучасники // Дніпро. - 2013. - № 11. - С. 15, 38, 45, 50, 56, 64, 66, 71, 72, 79, 81, 112, 115, 135. - Зміст: "Безпечних відстаней утрачений мотив..." / Іван Мандибура. Лапатих кленів жовтизна / Світлана Павелко. Намалюй мені осінь / Ігор Самков. Сніговий дощ / Світлана Павелко. Натхнення / Григорій Король. Солдат / Ольга Півник. Дім там, де ти... / Ірина Гнатюк. Душа сліпа від спалаху кохання / 56. Віртуальність / Вікторія Демченко. Ти відчуваєш, як росте між нами прірва? / Лілія Чорна. Розбав мене у порах шоколаду / Мар'яна Семанів. Хворію непотрібністю тобі / Олеся Поліщук. "Ти не посмів сказати "Прощавай..." / Надія Ковалюк. Свічечка на підвіконні / Віктор Дячок. Бабин Яр / Анатолій Черняхівський. Задивилось небо на дерева вниз... / Лариса Журенкова. Сонцю / Юлія Гуз. "Розбилось літо на зірки галактик..." / Лілія Діденко. Осінні ворони / Надія Капінос. Покаятись немає перед ким / Михайло Дудченко.
Рубрики: Поезія українська, 21 ст.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)


061
Ч-492


    Войчишин, В. Б. (Викладач ЧНУ).
    Онто-феноменологічні засади кібернетичного злочину [Текст] / В. Б. Войчишин // Науковий вісник Чернівецького університету : зб. наук. пр. - Чернівці : ЧНУ, 2013. - Вип. 714: Правознавство. - С. 21-27. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Філософські питання юридичних наук
   Інформаційне право

Кл.слова (ненормовані):
Буття -- Віртуальність -- Інформація -- Онтологія


Дод.точки доступу:
чернівецький автор, але не про Чернівці (Чернівецьку область)
Є примірники у відділах:
1 Інв.В 74857 (вільний)




    Бурлачук, Віктор.
    Мас-медіа, вибори і нова реальність / Віктор Бурлачук // Соціологія: теорія, методи, маркетинг. - 2019. - № 4. - С. 90-105. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Вибори і засоби масової комунікації--Нова реальність
Кл.слова (ненормовані):
мас-медіа -- влада -- паноптичний простір -- полія -- реальність -- комунікація -- віртуальність
Анотація: Мас-медіа покладають кінець досвідові перспективного і паноптичного простору, узгодженого з усіма спробами класичного аналізу "об'єктивної" сутності влади. Будь-яка подія, дія, цінність, соціальний інститут, потрапляючи до сфери дії системи, в якій не існує лінійної послідовності, піддаються певній деформації. Зникають будь-які дуальні структури, пов'язані зі змінами відправника і одержувача, дискурс більше не переміщається від однієї точки до іншої, але проходить цикл, в якому не піддаються виявленню позиції відправника і одержувача. Влада більше не належить до порядку директивної і контролювальної інстанції, але відноситься до порядку тактильності та комутації; відбувається розчинення телебачення в житті, а життя – в телебаченні.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Кохановська, Олена Велеонінівна.
    Особливості оновлення цивільного законодавства України у сфері права на інформацію в умовах розвитку глобального віртуального середовища [Текст] / Олена Велеонінівна Кохановська // Вісник Національної академії правових наук України. - 2020. - № 4. - С. 166-187. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цивільний кодекс України--Право на інформацію--Рекодифікація
Кл.слова (ненормовані):
немайнове право -- міжнародні акти -- віртуальність -- інформаційні відносини
Анотація: Право на інформацію вирізняється сьогодні особливостями реалізації і захисту порівняно із первісними підходами, закладеними у Цивільному кодексі України і пов’язаними із звичними для врегулювання правом відносинами у матеріальному «фізичному» світі. Стаття присвячена особливостям оновлення цивільного законодавства України у сфері права на інформацію в умовах розвитку глобального віртуального середовища, а також аналізу поняття «віртуальності» для виявлення специфіки врегулювання інформаційних відносин. Зроблено висновок, що правове регулювання у сфері інформаційних відносин загалом і права на інформацію, зокрема, повинно ґрунтуватися передусім на традиційних правових конструкціях і з використанням притаманного цивільному праву категоріального апарату, а для створення адекватного викликам інформаційного суспільства законодавства необхідно чітко узгодити позиції науковців і законотворця щодо поняття, змісту, ознак інформації, специфіки інформаційних процесів і систем, про яку йдеться також у роботах представників інших галузей науки – філософії, фізики, кібернетики та ряду інших.