Кіріка, Діана Володимирівна.
    Пріоритети адміністративно-правового забезпечення протидії відмиванню коштів у сфері страхової діяльності в Україні [Текст] / Д. В. Кіріка // Держава і право. - 2012. - Вип. 58. - С. 443-448. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Страхова діяльність--Відмивання коштів--Фінансове право--Україна
   Фінансовий моніторинг--Правовідносини

Кл.слова (ненормовані):
страхування -- фінансова установа -- фінансовий моніторинг -- відмивання коштів
Анотація: Аналізуються методологічні засади адміністративно-правових відносин щодо протидії відмиванню коштів у сфері страхової діяльності в Україні.





    Козлова, Юлія.
    Адміністративна відповідальність за порушення законодавства у сфері фінансового моніторингу: проблеми та перспективи [Текст] / Юлія Козлова // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 12. - С. 181-185. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фінансовий контроль--Порушення законодавства--Адміністративна відповідальність
Кл.слова (ненормовані):
відмивання коштів -- протидія легалізації доходів -- фінансова операція -- санкції
Анотація: Досліджено доктринальне тлумачення поняття «адміністративна відповідальність» з точки зору різних науковців. Проаналізовано нормативно-правові акти національного законодавства, що регулюють діяльність з питань притягнення до адміністративної відповідальності з метою запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансування тероризму та фінансування розповсюдження зброї масового знищення.





    Осадько, А. С.
    Деякі правові питання протидії функціонуванню конвертаційних центрів [Текст] / А. С. Осадько // Юридична Україна. - 2019. - № 11. - С. 31-35. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фінансові злочини--Легалізація доходів--Протидія--Правовий механізм
Кл.слова (ненормовані):
декриміналізація -- конвертаційні центри -- шахрайство -- національне кодифіковане завонодвство -- відмивання коштів -- фіктивне підприємництво
Анотація: Надано характеристику конвертаційних центрів, досліджено окремі питання протидії їх діяльності як одних із найдієвіших механізмів виведення коштів із реальної економіки в тіньові, також виокремлено певні недоліки, що існують при ліквідації цих центрів, та запропоновано шляхи їх усунення.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Савєльєва, Марина.
    Визначення банками кінцевих бенефіціарних власників [Текст] / Марина Савєльєва, Анна Уляницька // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 7. - С. 45-49. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Банки--Структура власності--Нормативно-правове регулювання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
фінансовий моніторинг -- відмивання коштів -- Національний банк України -- власник істотної участі -- пов’язані юридичні особи
Анотація: У статті систематизовано наукові підходи до розкриття сутності кінцевих бенефіціарних власників, окреслено шляхи вирішення проблеми з розкриттям справжніх кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) юридичних осіб. Для досягнення цієї мети було зроблено аналіз банківського законодавства. У статті наголошується на необхідності створення в державі певного алгоритму, який би в процесі реєстрації юридичної особи перевіряв інформацію про справжність кінцевих бенефіціарних власників.


Дод.точки доступу:
Уляницька, Анна