Україна. М-во освіти і науки.
    Інструктивно-методичні рекомендації щодо вивчення в закладах загальної середньої освіти навчальних предметів та організації освітнього процесу у 2018/2019 навчальному році : додаток до листа ... № 1/9-415 від 03.07.2018 [Текст] / Україна. М-во освіти і науки // Українська мова і література в школах України. - 2018. - № 7/8. - С. 3-13.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Освіта--Законодавчі і директивні матеріали
   Українська мова--Плани і програми

   Українська література--Плани і програми

Кл.слова (ненормовані):
рекомендації МОН України -- вивчення української мови -- вивчення української літератури -- мова національних меншин

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД




    Шевцова, Лариса.
    Елетронний підручник на уроках української мови в загальноосвітній школі [Текст] / Лариса Шевцова // Українська мова і література в школах України. - 2019. - № 6. - С. 3-6. - Бібліогр.: 9 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська мова--Засоби навчання--Підручники і посібники
   Українська мова--Комп'ютерне і програмоване навчання

Кл.слова (ненормовані):
електронний підручник -- вивчення української мови -- електронні тренажери -- електронні репетитори -- ІКТ
Анотація: Розкрито роль електронного підручника та електронних посібників у навчанні української мови в загальноосвітній школі, розглянуто шляхи активізації роботи учнів за допомогою електронних засобів навчання.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД




    Омельчук, Сергій.
    Дослідження-моделювання як провідний прийом дослідницького навчання української мови в старшій школі [Текст] / Сергій Омельчук // Українська мова і література в школах України. - 2019. - № 7/8. - С. 17-21.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська мова--Методика
Кл.слова (ненормовані):
дослідницькі завдання -- навчальне дослідження -- дослідження-моделювання -- дослідницький підхід -- вивчення української мови
Анотація: На матеріалі вивчення української мови в старших класах запропоновано дослідницькі завдання на моделювання, метою яких є дослідження мовних одиниць на підставі побудови й вивчення моделей. Обов'язковою умовою успішного моделювання мовних одиниць на основі певного матеріалу є така організація вивчення мови, за якої учні не лише розуміють і засвоюють лінгвістичну сутність окремих фактів і явищ граматичної будови, а й здобувають знання про їхні функційні особливості, семантично-стилістичну роль у контексті та набувають практичних умінь і навичок.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД