Гудзюк, Л.
    Чудодійний альбумін [Текст] : альбумін в порошку-продукція із свіжого курячого білка використовується для кондитерських виробів / Л. Гудзюк // Харчова і переробна промисловість. - 2002. - № 10. - С. 18
Рубрики: Харчова промисловість--Білок--Альбумін





   
    Соєвий білок-на користь? [Текст] // Харчова і переробна промисловість. - 2004. - № 4. - С. 18
Рубрики: Соя--Соєвий білок
Анотація: Про корисні властивості соєвого білка для здров’я.





    Осейко, М.
    Білок і білково-ліпідні продукти [Текст] : в харчовій промисловості / М. Осейко // Харчова і переробна промисловість. - 2004. - № 12. - С. 10-11
Рубрики: Харчова промисловість--Білок--Розв’язання проблеми





    Бабич-Побережна, А. А.
    Споживання білка населенням світу [Текст] / А.А. Бабич-Побережна // Економіка АПК. - 2006. - № 1. - С. 140-142.
Рубрики: Продовольча безпека
   Статистичні дані--Споживання білка

Кл.слова (ненормовані):
Продовольча проблема -- Рослинний білок -- Тваринний білок
Анотація: Розглянуто споживання білка населенням світу. Подано статистичні дані, з яких випливає, що з метою поліпшення харчування населення, забезпечення продовольчої безпеки необхідно вжити заходів щодо збільшення обсягів виробництва високобілкових джерел як рослинного так і тваринного походження.





    Ковбасюк, П.
    Високопоживні багатокомпонентні однорічні травосумішки [Текст] / П. Ковбасюк // Пропозиція. - 2009. - № 1. - С. 78 - 81
Рубрики: Кормовиробництво--Агротехніка--Продуктивність--Білок рослинний





    Войтенко, С.
    Прогнозування продуктивності свиней за біохімічними показниками крові [Текст] / С. Войтенко, В. Пономаренко // Тваринництво України. - 2011. - № 8. - С. 11-13
Рубрики: Тваринництво--Племінне тваринництво--Свинарство--Продуктивність
   Свинарство--Продуктивність

Кл.слова (ненормовані):
свині -- загальний білок -- ліпіди
Анотація: Встановлено, що біохімічні показники крові у свиней вказують на існування породних та вікових особливостей і узгоджуються з напрямом продуктивності тварин. Обгрунтовано можливість прогнозування продуктивності свиней у чотирьохмісячному віці за концентрацією у сироватці крові загального білка та загальних ліпідів.


Дод.точки доступу:
Пономаренко, В.
Є примірники у відділах: всього 1 : ВДПСГ (1)
Вільні: ВДПСГ (1)




    Чорнолата, Л.
    Вплив протеаз на розщеплюваність та розчинність протеїну [Текст] / Л.Чорнолата // Тваринництво України. - 2011. - № 7. - С. 35-38 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Комбікормове виробництво--Комбікорми
Кл.слова (ненормовані):
білок -- розчинність -- протеолітичні ферменти -- розщеплюваність
Анотація: Розглянуто проблему розщеплення пептидних зв'язків у білка та підвищення вмісту небілкового азоту з допомогою протеаз.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДПСГ (1)
Вільні: ВДПСГ (1)




    Михальченко, С.
    Конверсія поживних речовин кормів у м'ясну продукцію при відгодівлі різнопородних бугайців [Текст] / С.Михальченко // Тваринництво України. - 2011. - № 7. - С. 31-33. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Скотарство--Велика рогата худоба--Корми
Кл.слова (ненормовані):
інтенсивне вирощування -- генетичний потенціал -- енергія -- білок -- жир -- суха речовина -- м'ясна продуктивність -- бугайці
Анотація: Обгрунтовано закономірності споживання і використання обмінної енергії, сухої речовини, їх конверсії в енергію й білок яловичини бугайців різних порід молочного і комбінованого напряму продуктивності при інтенсивному вирощуванні їх до живої маси 550-650 кг у 18-21-місячному віці.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДПСГ (1)
Вільні: ВДПСГ (1)




    Стадницька, О.
    Хімічний склад молока української чорно-рябої молочної породи [Текст] / О.Стадницька, Й.Сірацький // Тваринництво України. - 2011. - № 7. - С. 13-15 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Скотарство--Велика рогата худоба--Молочна продуктивність
Кл.слова (ненормовані):
надій -- суха речовина -- жир -- лактоза -- білок -- сухий молочний залишок
Анотація: Встановлено, що хімічний склад молока впродовж лактації змінюється. Із збільшенням тривалості лактації дещо збільшується густина молока, вміст жирів та білка в молоці.


Дод.точки доступу:
Сірацький, Й.
Є примірники у відділах: всього 1 : ВДПСГ (1)
Вільні: ВДПСГ (1)




    Михальченко, С.
    Повноцінність м'якоті туш різнопорідних бичків [Текст] / С. Михальченко // Тваринництво України. - 2012. - № 1-2. - С. 17-20 : табл. - Бібліогр.: с. 20
Рубрики: Тваринництво--Скотарство--Вирощування
   Велика рогата худоба--М'ясне скотарство

Кл.слова (ненормовані):
бички -- онтогенез -- порода -- білок -- амінокислотний індекс
Анотація: Наведено результати досліджень формування біологічної повноцінності білків м'якоті туш різних чистопородних бичків в онтогенезі при інтенсивному вирощуванні до живої маси 550-650 кг. Визначено амінокислотний індекс біологічної цінності білка м'якоті за методикою Мітчела.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДПСГ (1)
Вільні: ВДПСГ (1)


577.27
А 640


   
    Аналіз змін рівня аутоантитіл проти тирозил-тРНК синтетази в динаміці розвитку серцевої недостатності у модельних тварин з індукованими дилатаційною кардіоміопатією та мікрокардитом [Текст] / Ю. Ю, Кондратюк [та ін.] // Доповіді Національної академії наук України. - 2012. - № 3. - С. 152-156. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Фізіологія--Серцево-судинна система
   Мікробіологія--Молекулярна імунологія

   Медицина--Патологія серцево-судинної системи і крові

Кл.слова (ненормовані):
Білок рекомбінантний -- Біологія молекулярна
Анотація: Досліджено зміни рівня специфічних аутоантитіл проти тирозил-тРНК синтетази та її окремих модулів у сироватці крові модельних мишей в динаміці розвитку різних фаз експериментальної серцевої недостатності. Одержані результати свідчать про можливу роль тиразил-тРНК синтетази та її окремих модулів як аутоантигенів.


Дод.точки доступу:
Кондратюк, Ю. Ю.; Бобик, В. І.; Рябенко, Д. В.; Сидорик, Л. Л.; Корнелюк, О. І.




    Михальченко, С.
    Формування хімічного складу м'якоті туш бугайців різних порід в онтогенезі [Текст] / С. Михальченко // Тваринництво України. - 2012. - № 6. - С. 10-13 : табл. - Бібліогр.: с. 13
Рубрики: Тваринництво--Скотарство--Вирощування
Кл.слова (ненормовані):
велика рогата худоба -- порода -- інтенсивність росту -- м'якоть -- білок -- онтогенез
Анотація: Наведено результати досліджень з вивчення вікових, породних особливостей формування хімічного та енергетичного складу м'якоті туш бугайців різних порід в онтогенезі.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДПСГ (1)
Вільні: ВДПСГ (1)


577.112
Б 748


    Богуцька, К. І.
    АТФазна активність міозину як характеристика функціонального стану серцевого м'яза в умовах норми та патології [Текст] / К. І. Богуцька, Ю. І. Прилуцький, Ю. П. Скляров // Доповіді Національної академії наук України. - 2012. - № 7. - С. 180-184. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Медицина--Патологія серцево-судинної системи і крові
   Біохімія--Білки

Кл.слова (ненормовані):
Білок скорочувальний -- Інфаркт -- Активність міокарда
Анотація: Із застосуванням методів препаративної білкової хімії, іонообмінної хроматографії та оптичної спектроскопії досліджено протікання АТФ-гідролазної реакції, що каталізується міозином серцевого м'яза. Виявлено відмінність в АТФазній активності міозину та актоміозину, отриманих з міокарда людини в нормі та при наявності дилятаційної кардіоміопатії, уможливлює використання величини АТФазної активності для регуляції функціональної активності серцевого м'яза в умовах норми та патології.


Дод.точки доступу:
Прилуцький, Ю. І.; Скляров, Ю. П.


577
П 667


   
    Пошук низькомолекулярних лігандів для SH2-доменів методом докінгу міжмолекулярних взаємодій [Текст] / В. В. Гурмач, О. М. Балинський, П. О. Бориско [та ін.] // Доповіді Національної академії наук України. - 2012. - № 8. - С. 141-146. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Біохімія та біоорганічна хімія--Фізичні та фізико-хімічні основи життя--Біофізика живих систем
Кл.слова (ненормовані):
Сигнал клітинний -- Білок-мішень -- Рецептор мембранний -- STAT3 -- Активність протипухлинна
Анотація: Біологічні процеси в живих системах відбувається за участі великої кількості різноманітних білкових молекул, які функціонують завдяки взаємодії одна з одною у складі стабільних або димачних білкових комплексів. Знання просторової структури комплексів клітинних білків та мембранних рецепторів з лігандами є важливим кроком на шляху до розуміння механізмів їх функціонування. Запропоновано алгоритм дослідження SH2-доменів на прикладі білка STAT3 методом докінгу міжмолекулярних взаємодій, який дозволяє передбачити конформацію ліганду всередині активного центру. Це відкриває шлях до пошуку і дизайну нових лікарських препаратів з протипухлинною активністю.


Дод.точки доступу:
Гурмач, В. В.; Балинський, О. М.; Бориско, П. О.; Платонов, М. О.; Баєнг, Г. Х.; Ковальський, Д. Б.; Прилуцький, Ю. І.




    Бабенко, О.
    Про що свідчать жирність і білок молока? [Текст] / О. Бабенко // Пропозиція. - 2013. - № 1. - С. 134 - 137
Рубрики: Скотарство молочне--Раціони годівлі--Корми--Продуктивність
Анотація: Вплив якості годівлі корів на продуктивність.



616-006.07
П 590


   
    Порівняльний аналіз магнітних характеристик та протипухлинного ефекту нанокомплексів з наночастинок оксидів заліза та доксорубіцину при радіочастотній гіпертермії карциносаркоми Уокер-256 [Текст] / В. Е. Орел, А. Д. Шевченко, І. І. Дзятковська [та ін.] // Доповіді Національної академії наук України. - 2013. - № 2. - С. 177-183. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Медицина--Онкологія
   Фармакологія--Нанотехнології

   Нанотехнології

Кл.слова (ненормовані):
Стрес тепловий -- Hsp -- Білок -- Залізо негемове
Анотація: Проведене порівняльне дослідження магнітних характеристик за допомогою методу магнітометрії на вібраційному магнітометрі та спектрів електронного парамагнітного резонансу (ЕПР) нанокомплексів з наночастинок Fe2O3, Fe3O4 і протипухлинного антибіотика доксорубіцину засвідчило, що зміни магнітних моментів насичення були подібними до змін інтегральної інтенсивності спектрів ЕПР.


Дод.точки доступу:
Орел, В. Е.; Шевченко, А. Д.; Дзятковська, І. І.; Ніколов, М. О.; Романов, А. В.; Рихальський, А. Ю.; Бурлака, А. П.; Лукін, С. М.; Дзятковська, Н. М.; Щепотін, І. Б.


678.7
Ф 796


   
    Формування та властивості декстрановмісного покриття для контрольованої адсорбції альбуміну та вирощування клітин [Текст] / М. О. Огар, Ю. Б. Стецишин, А. М. Коструба [та ін.] // Доповіді Національної академії наук України. - 2013. - № 5. - С. 148-154. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Біоінженерія
   Хімічна технологія--Полімерні матеріали

   Нанокластерні та нанокристалічні матеріали--Наноструктури

Кл.слова (ненормовані):
Білок -- Наношар -- Адсорбція -- Кут змочування
Анотація: На поверхні скляної пластинки було сформовано прищеплений наношар 3-амінопропіл(тристокси)силану, що містить у своїй структурі первинні аміногрупи. За часті цих аміногруп до поверхні модифікованого скла прищеплено діальдегіддекстрин, який отримували частковим окисненням декстрину перйодатною кислотою.


Дод.точки доступу:
Огар, М. О.; Стецишин, Ю. Б.; Коструба, А. М.; Марінцова, Н. Г.; Журахівська, Л. Р.; Федорова, С. В.; Штапенко, О. В.; Новіков, В. П.




   
    Особенности применения личиночного комбикорма на основе белкового гидролизата и ихтиожелатина [Текст] / Х. Аламдари [и др.] // Тваринництво України. - 2013. - № 5. - С. 32-36 : ил. - Библиогр.: с. 35-36
Рубрики: Рибництво
   Комбікорми

   Годування

Кл.слова (ненормовані):
личинковий корм -- гідролізований білок риб -- виживання личинок риб
Анотація: Приведены результаты разработки и биологической апробации стартового комбикорма для личинок рыб, в состав которого входит деструктурированные белковые компоненты из рыбного сырья (гидролизат) закреплённые на матрице - ихтиожелатине. Установлено, что использование личиночного корма с гидролизатом, закреплённым на ихтиожелатине, позволяет увеличить выживаемость личинок на 11%. Однако, при его применении отмечено снижение конечной массы рыб, что требует дальнейшего уточнения срока кормления личинок данным кормом, а также изучения возможности повышения его продукционных свойств.


Дод.точки доступу:
Аламдари, Х.; Долганова, Н.; Пономарев, С.; Якубова, О.
Є примірники у відділах: всього 1 : ВДПСГ (1)
Вільні: ВДПСГ (1)




    Гутянський, Р. А.
    Ефективність гербіцидів на основі імазетапіру й імазамоксу в посівах сої [Текст] / Р. А. Гутянський, В. С. Зуза // Карантин і захист рослин. - 2013. - № 9. - С. 1-2 : табл. - Бібліогр.: с. 2
Рубрики: Рослинництво
   Зернобобові культури--Соя

   Гербіциди

   Захист рослин

Кл.слова (ненормовані):
імазетапір -- імазамокс -- бур'яни -- врожайність -- білок -- олія
Анотація: Подано результати багаторічних досліджень ефективності гербіцидів на основі імазетапіру й імазамоксу в посівах сої.


Дод.точки доступу:
Зуза, В. С.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Щербина, О.
    Диференційовані показники сироватки крові птиці [Текст] / О. Щербина // Тваринництво України. - 2014. - № 1. - С. 31-35. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Селекція птиці--Кури
   Птахівництво--Кури

   Ветеринарія--Птахівництво--Кури

Кл.слова (ненормовані):
крос -- клас розподілу -- загальний білок -- загальний холестерин -- фосфатна лужна
Анотація: Проаналізовано біохімічні показники сироватки крові яєчного кросу Іза браун. розсортованої на класи і яруси утримання. Встановлена різниця між класами за всіма біохімічними показниками крові, що пов'язано з рівнем продуктивнсоті.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)