Богачов, Андрій.
    Філософський початок герменевтики. (До історії визначення герменевтичного досвіду) [Текст] / Андрій Богачов // Філософська думка. - 2011. - № 5. - С. 60-75. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Філософія--Герменевтика--Теорія пізнання
Кл.слова (ненормовані):
герменевтика -- поняття однозначності -- біблійна герменевтика -- Августиніанська екзегетика -- буття
Анотація: Герменевтика - напрям наукової діяльності, пов'язаний з дослідженням, поясненням, тлумаченням філологічних, а також філософських, історичних і релігійних текстів. У давньогрецькій філології та філософії - з тлумаченням Біблії, екзегезою; у протестантських теологів - з інтерпретацією священних текстів у їх полеміці з католицькими богословами.


Дод.точки доступу:
Платон (давньогрецький мислитель, глава філософської школи ; 427 до н. е. — 347 або 348 до н. е.); Аристотель (давньогрецький вчений-енциклопедист, філософ і логік, засновник класичної (формальної) логіки ; 384 до н. е. - 322 до н. е.)


801
П 352


    Левченко, Наталія.
    Художня модель сакральної антропології в літературі українського бароко [Текст] / Наталія Левченко // Питання літературознавства : наук. зб. - Чернівці : ЧНУ, 2010. - Вип. 80. - С. 107-114. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Українська література--Образи і сюжети
   Літературознавство--Біблійні образи

   Антропологія літературознавча

Кл.слова (ненормовані):
сакральний -- профанний -- антропологія -- амбівалентний -- біблійна герменевтика -- буквальний -- алегоричний сенс -- бароко

Є примірники у відділах:
1 Інв.Б 526626 - Б.ц. (вільний)