Шипанюк, О.
    Сучасні шляхи врегулювання зовнішньої заборгованості країн, що розвиваються, та країн із перехідною економікою [Текст] / О.Шипанюк // Вісник Національного банку України. - 2001. - № 4. - С. 43-45
Рубрики: Зовнішній борг України--Фінанси
   Зовнішній борг України

Кл.слова (ненормовані):
Бюджетний дефіцит





    Мороз, Павло.
    Координація бюджетної та грошово-кредитної політики України з метою стимулювання економічного зростання [Текст] / Павло Мороз // Банківська справа. - 2013. - № 9-10. - С. 86-96 : граф. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Грошово-кредитна політика в Україні
Кл.слова (ненормовані):
бюджетний дефіцит -- фінансовий ринок -- державний борг -- обмінний курс -- економічне зростання
Анотація: Проаналізовано бюджетну та грошово-кредитну політики України та їх вплив на розвиток вітчизняної економіки в посткризових умовах розвитку. На основі виявлених суперечностей та дисбалансів надано рекомендації з оптимізації напрямів координації дій УрядуУкраїни та Національного банку України з метою стимулювання економічного зростання.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)




    Марценюк-Розарьонова, О. В.
    Шляхи подолання дефіцитності бюджету [Текст] / О. В. Марценюк-Розарьонова // Економіка АПК. - 2014. - № 12. - С. 58-62. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Державний бюджет--Дефіцит--Україна
   Державні фінанси--Державний бюджет--Україна

Кл.слова (ненормовані):
бюджетний дефіцит -- доходи бюджету -- запозичення
Анотація: Розглянуто проблеми і визначено шляхи подолання бюджетного дефіциту в Україні.





    Кричевська, Тетяна.
    Історія інститутів грошово-кредитного регулювання США [Текст] : ст. 3. Становлення антициклічної монетарної політики та розквіт кейнсіанства у США (1951-­1979) / Т. Кричевська // Економічна теорія. - 2016. - № 1. - С. 67-85. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Економіка--Фінанси--США
   Грошово-кредитна політика--Історія--США, 20 ст.

Кл.слова (ненормовані):
кейсіанська теорія -- бюджетний дефіцит -- інфляційні очікування -- валютні паритети -- грошовий ринок
Анотація: Третя стаття циклу про розвиток інститутів грошово-кредтитного регулювання у США. Стаття описує становлення антициклічної монетарної політики ФРС і механізмів її координації з Казначейством, а також модифікацію монетарної політики під впливом зміцнення позицій кейсіанства в науці та політиці.





    Кудряшов, В. П.
    Рекомендації МВФ з питань фіскальної політики та їх урахування в Україні [Текст] / В. П. Кудряшов // Економіка України : Науковий журнал. - 2016. - № 10. - С. 3-19. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Податкова політика--Міжнародне співробітництво--Україна
Кл.слова (ненормовані):
фіскальна консолідація -- дефіцитно-боргове коригування -- бюджетний дефіцит -- державний борг -- квазі-фіскальні операції -- державні цільові фонди -- державні корпорації
Анотація: Доведено, що в Україні протягом останніх років фіскальні ризики продовжують загострюватися. Проаналізовано заходи, спрямовані на відновлення стійкості державних фінансів з урахуванням рекомендацій МВФ. Зроблено висновки, що така програма вимагає більш виважених підходів і внесення змін до механізмів її реалізації.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Ковалко, Наталія Миколаївна.
    Теоретико-правовий аналіз дефіцитного фінансування: дискусійний аспект [Текст] / Наталія Миколаївна Ковалко // Економіка. Фінанси. Право. - 2017. - № 10. - С. 30-33. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Кредити--Борги--Ваучери--Застава--Україна
   Бюджет--Бюджетне регулювання--Витрати--Дефіцит--Україна

   Бюджетне регулювання--Бюджетні асигнування--Дотації--Субвенції

   Міжнародна політика--Міжнародні відносини--Україна--ЄС

Кл.слова (ненормовані):
дефіцит -- дефіцитне фінансування -- бюджетний дефіцит -- кредит
Анотація: Стаття присвячена визначенню поняття та місця “дефіцитного фінансування” у правовій та фінансовій сфері України. Автор визначає позитивні та негативні сторони вищезазначеного явища. Окреслюються проблеми та шляхи вирішення в умовах євроінтеграції України до ЄС.