Дубас, О.
    Спільне інвестування: благочинність чи шахрайство? [Текст] / О.Дубас // Економіка. Фінанси. Право. - 2000. - N9. - С. 26
Рубрики: Інвестування--Спільне--Україна





    Омельченко, О.
    Будівництво культових споруд як спосіб формування духовно-моральної культури у студентів, викладачів та співробітників ВНЗ [Текст] / Олексій Омельченко // Директор школи, ліцею, гімназії. - 2012. - № 2. - С. 106-112 : фотогр.
Рубрики: Вищі навчальні заклади--Моральне виховання
Кл.слова (ненормовані):
сакральні споруди -- релігійне виховання -- благочинність -- християнська мораль
Анотація: У статті привертається увага до проблем виховання покоління, його духовно-моральної культури. Автор переконує нас у тому, що якщо подбати про створення в навчальних закладах відповідних умов, то з'явиться можливість допомогти сучасним громадянам будувати своє особисте й громадське життя на основі моральних орієнтирів: моральних принципів, духовних цінностей та світоглядних уявлень. Такою умовою автор уважає будівництво культових споруд, де закладатимуться у душі студентів основи віри і духовності.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Васильєв, Олександр.
    Благочинність у Києво-Печерській лаврі [Текст] / О. Васильєв // Історія в школі. - 2014. - № 1-2. - С. 29-39 : фот.
Рубрики: Історія релігії--Православ'я--Києво-Печерська лавра--Доброчинність--Україна
Анотація: В даній публікації йдеться про історію монастирської благодійності, зокрема, доброчинної діяльності Києво-Печерської лаври (створення монастирських лікарень і притулків та ін.)

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Васильєв, Олександр.
    Розвиток традицій християнського благочинства у Києво-Печерській лаврі у XVII - XXI століттях [Текст] / О. Васильєв // Історія в школі. - 2014. - № 12. - С. 6-15
Рубрики: Історія релігії--Українська Православна Церква Московського патріархату--Благочинність--Україна
Анотація: В статті на прикладі майже тисячолітньої історії Печерського монастиря прослідковується постійне піклуання про нужденних, коли в різних формах надавалася благодійна допомога, здійснювалася освіта й виховання молоді, лікування хворих, відбувалося піклування про воїнів, вдів та сиріт. Аналіз даної публікації може бути поштовхом до подальшої співпраці монастирів і інших церковних установ і держаних структур в питаннях соціального служіння народу в теперішній нелегкий час.