Лук’янов, Володимир.
    Глобалізаційна абсорбація національних банківських систем у сучасних умовах [Текст] / Володимир Лук’янов // Банківська справа. - 2013. - № 5. - С. 28-37 : табл. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Банківські системи--Фінансова глобалізація
Кл.слова (ненормовані):
банківське регулювання -- грошово-кредитний ринок -- рада фінансової стабільності
Анотація: Досліджуються глобалізаційні впливи на національну банківську систему. З урахуванням світового досвіду виявлені найбільш актуальні напрями розвитку національного грошово-кредитного ринку.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)




    Козюк, Віктор.
    Європейський банківський союз: заповнюючи прогалину в теорії оптимальних валютних зон [Текст] / Віктор Козюк // Банківська справа. - 2016. - № 3. - С. 3-16 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Монетарна політика--Світова--Банківський союз
Кл.слова (ненормовані):
валютний союз -- симетричні/асиметричні шоки -- банківське регулювання
Анотація: Аналізується здатність банківського союзу підтримувати оптимальність валютної зони. Стверджується, що в умовах фінансової інтеграції та гетерогенності валютного союзу розмиваються межі між семитричними й асиметричними шоками. Показано, що чотири основних елементи банківського союзу по-різному сприяють синхронізації бізнес-циклів. Єдині правила регулювання та нагляду усувають асиметрії в поведінці ділових циклів, які зумовлені варіацією інституціональних викривлень за країнами. Автор робить висновок, що дизайн Європейського банківського союзу відповідає потребам з нівелювання причин, які зумовили кризу в зоні євро.

Є примірники у відділах:
(13.01.2017р. - Б.ц.) (вільний)




    Савчук, Сергій Станіславович.
    Сучасні правові механізми контролю у сфері банківської діяльності [Текст] / Сергій Станіславович Савчук // Вісник Національної академії правових наук України. - 2017. - № 2. - С. 188-197. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Банківська діяльність--Контроль--Правовий аспект
Кл.слова (ненормовані):
банківське регулювання -- банківський нагляд -- базельський комітет
Анотація: Розглянуто структуру та зміст сучасних правових механізмів контролю у сфері банківської діяльності. Запропоновано класифікацію правових механізмів контролю у сфері банківської діяльності. Особлива увага приділена порівняльно-правовому аналізу вимог законодавства України, законодавств іноземних держав та міжнародно-правових стандартів банківської діяльності, що визначають нормативний зміст правових механізмів контролю у сфері банківської діяльності.

Є примірники у відділах:
(28.09.2017р. - Б.ц.) (вільний)




    Климчук, Наталія.
    Оздоровлення банківської системи України та його ефективність [Текст] / Наталія Климчук // Банківська справа. - 2017. - № 4. - С. 64-74 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Банківська система України--Антикризове управління
   Банківська система України--Регулювання діяльності

Кл.слова (ненормовані):
програма фінансового оздоровлення -- тимчасова адміністрація -- ліквідація банку -- банківське регулювання
Анотація: У статті досліджено основні підходи до реалізації програми фінансового оздоровлення у комерційних банках України. Проаналізована доцільність використання введення тимчасових адміністрацій як інструменту фінансового оздоровлення банку з метою недопущення його банкрутства. У статті наводяться пропозиції щодо удосконалення процедури фінансового оздоровлення комерційних банків в Україні.

Є примірники у відділах:
(08.12.2018р. - Б.ц.) (вільний)




    Данилишин, Б. М.
    Модернізація монетарної політики України в контексті стабілізації економіки та посткризового зростання [Текст] / Б. М. Данилишин, І. В. Богдан, Т. П. Богдан // Економіка України. - 2020. - № 6. - С. 3-19. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Грошово-кредитна політика--Україна, 2017-2020 рр.
Кл.слова (ненормовані):
економічна криза -- таргетування -- стабілізація економіки -- банківське регулювання
Анотація: Ідентифіковано ключові проблеми монетарного регулювання національної економіки у 2017–2020 рр. Акцентовано увагу на проблемах збалансованості цілей монетарної політики і мандата центрального банку. Обчислено індекс жорсткості монетарних умов в Україні та проведено його порівняльний аналіз з країнами Східної Європи. Запропоновано необхідні зміни законодавчого регулювання діяльності НБУ, включаючи питання його нового мандата. Розроблено набір антикризових інструментів монетарної політики і банківського регулювання з урахуванням наявного світового досвіду та поточних ризиків у реальному секторі та фінансовій сфері України.


Дод.точки доступу:
Богдан, І. В.; Богдан, Т. П.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)