Волошенко, Антоніна.
    Антикорупційний дирижизм в Україні: проблеми ефективного застосування [Текст] / Антоніна Волошенко // Банківська справа. - 2015. - № 6. - С. 81-89. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Антикорупційна політика --Державні засади
   Національна економіка --Антикорупційний дирижизм

Кл.слова (ненормовані):
антикорупційна стратегія -- ринок трудових ресурсів -- міграційні тенденції -- візова лібералізація
Анотація: Уперше в науковій літературі проаналізовано та уведено в науковий обіг поняття "антикорупційний дирижизм". Розглянуто державні засади антикорупційної політики та проблеми ефективного застосування антикорупційного дирижизму в національній економіці й зокрема на ринку трудових ресурсів.

Є примірники у відділах:
(22.02.2016р. - Б.ц.) (вільний)




    Головкін, Олександр.
    Аналіз законодавства України у сфері боротьби з корупцією [Текст] / Олександр Головкін, Петро Панталієнко // Вісник прокуратури. - 2016. - № 3. - С. 7-16. - Бібліогр. 12 назв
Рубрики: Законодавство--Антикорупційне законодавство--Аналіз--Україна
Кл.слова (ненормовані):
антикорупційна стратегія -- конфлікт інтересів -- очищення влади
Анотація: Проаналізовано основні положення антикорупційного законодавства України на сучасному етапі. Досліджено динаміку розвитку нормативної бази у сфері боротьби з корупцією в контексті реалізації Антикорупційної стратегії на 2014–2017 рр. Висвітлено проблеми практичного застосування Закону України "Про запобігання корупції" згідно з останніми законодавчими змінами. Охарактеризовано статус Національного агентства з питань виявлення, розшуку і управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів. Проведено порівняльний аналіз чинних і раніше діючих нормативних актів у сфері боротьби з корупцією і сучасного правового регулювання.


Дод.точки доступу:
Панталієнко, Петро
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Буряк, Катерина.
    Особливості антикорупційного законодавства в країнах Європейського Союзу [Текст] / Катерина Буряк // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 2. - С. 356-360. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Антикорупційне законодавство--Європейськиї Союз
Кл.слова (ненормовані):
корупційні фактори -- правова політика -- механізми протидії корупції -- антикорупційна стратегія -- моделі антикорупційних інституцій
Анотація: Проаналізовано позитивний досвід антикорупційної діяльності Данії, Фінляндії, Франції, Естонії, Норвегії, Болгарії, Хорватії, Словаччини, Румунії. Обґрунтовано, що корупція у країнах ЄС сприймається як серйозна проблема національної безпеки і розглядається як внутрішня та зовнішня загроза. Успіх боротьби з корупцією у країнах ЄС залежить не стільки від наявності чи відсутності в державі антикорупційної інфраструктури, скільки від економічних, історичних, культурних та багатьох інших факторів, що лежать зазвичай за межами правового поля.





    Чубань, Вікторія Сергіївна.
    Проблеми та напрямки удосконалення функціонування спеціалізованих антикорупційних органів [Текст] / Вікторія Сергіївна Чубань, Кирило Миколайович Пасинчук, Ольга Юхимівна Крічкер // Економіка. Фінанси. Право. - 2020. - № 9. - С. 37-40. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Антикорупційне законодавство--Корупція
Кл.слова (ненормовані):
антикорупційна стратегія -- корупція -- спеціалізована антикорупційна прокуратура -- спеціалізовані антикорупційні органи
Анотація: У статті порушено проблему інституційного забезпечення протидії корупції. Визначено, що важливою складовою проблеми інституційного забезпечення протидії корупції є розпорошеність функції запобігання корупції між правоохоронними органами. Також у статті проаналізовано діяльність деяких спеціалізованих антикорупційних органів. Виокремлено пріоритетні напрями вдосконалення діяльності спеціалізованої антикорупційної прокуратури та Національного антикорупційного бюро України.


Дод.точки доступу:
Пасинчук, Кирило Миколайович; Крічкер, Ольга Юхимівна