Загородня, А.
    Про педагогічний такт як основу виховання у працях І.О.Синиці [Текст] / А. Загородня // Рідна школа. - 2008. - № 12. - С. 66-68. - Бібліогр.: 10 назв.
Рубрики: Педагогічні погляди--Синиця І. О.
   Виховання--Педагогічний такт

Анотація: І.О. Синиця в своїх працях наголошує на надзвичайній ролі сім'ї у вихованні дитини.


Дод.точки доступу:
Синиця, Іван Омелянович (Видатний український педагог, психолог і науковець ; 1910-1976) \про нього\




    Краснокутська, Л. М.
    Батьківський такт [Текст] / Л. М. Краснокутська // Виховна робота в школі. - 2009. - № 2. - С. 31-32
Рубрики: Виховання--Родинне виховання
Кл.слова (ненормовані):
педагогічний такт
Анотація: В статті йдеться про застосування педагогічного такту в процесі виховання та наводяться приклади, як потенційні конфлікти розв'язати швидко й ефективно.

Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1




    Букатчук, Христина.
    І порожніли п'єдестали [Текст] : [поезії] / Христина Букатчук // Дзвін. - 2017. - № 2. - С. 197-200. - Зміст: "Мамо, чому Ти не народила мене воїном?" ; "В твоїх очах циганська ніч" ; "В Тобі Ніяка не побачить Батька" ; "Відкладемо старі револьвери" ; "Внуки Холодного Яру - торговці" ; "Дівчатка з кабаре витрушують" ; "Коли умовкнуть останні світу" ; "Мій лицар, мій ворог, мій брат" ; "Мої вовки, одягнувшись в біле" ; "Не плач, Гертрудо - випий вина" ; "Перед клоуном у дешевій фользі" ; "Піднявши руки до стін Єрихону" ; Чаша Озіріса ; "Слово у такт згоди" ; "Твій лик несуть дванадцять днів" ; "Ти бачив щити прибиті на брамах" ; "Ти впиваєш вином найкращих світу" ; "Збереш мій світ собі на плечі"
Рубрики: Художня література--Поезії--Україна, 20-21 ст.





    Красножон, Катерина.
    Фоноритміка оповідання "Закоханий чорт" Олекси Стороженка [Текст] / Катерина Красножон // Слово і час. - 2018. - № 1. - С. 67-77. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Українська література--Проза
   Фонетика українська

Кл.слова (ненормовані):
Фоніка -- Ритм -- Склад -- Такт -- Синтагма -- Наголос -- Інтонація -- Ідеальна ритмічність
Анотація: Розглянуто вживання довгих і коротких паралельних фонетичних форм, якими Олекса Стороженко послуговується в оповіданні "Закоханий чорт" відповідно до природної вимови. На основі аналізу трьох характеристик ритму (складової, синтагматичної та інтонаційної) встановлено, що відхилення від умовної ідеальноїритмічності у творі мінімальне: текст сприймається як глибоко закорінений у питому ритмомелодику і водночас позначений колоритністю ідіостилю.


Дод.точки доступу:
Стороженко, Олекса Петрович (український письменник, етнограф, драматург ; 1806-1874) \про твір\




    Завісько, Наталія.
    Чап-чап-чап - чалапаємо в такт [Текст] / Н. Завісько // Музичний керівник. - 2018. - № 12. - С. 32-33. - Зміст: Звукова палітра літери "ч" ; "Ч"-чистомовка ; Пісня чапельки ; Бонус-вправа "Запуск літачка"
Рубрики: Педагогіка--Логопедія--Інтонаційні вправи
Анотація: Інтонаційні вправи дають змогу в ігровій формі акцентувати увагу дітей на вимові складів із потрібним звуком. До інтонаційних вправ рекомендовано додавати також рух, аби діти мали мотивацію продовжувати повторювати вправу знову й знову.