Кримський, Сергій.
    Смисл постісторії [Текст] / С. Кримський // Філософська думка. - 2006. - № 4. - С. 22-35. - Бібліогр. в підрядк. прим.
Рубрики: Соціальна філософія--Глобальний історичний процес--Теорія управління
   Філософія історії

Кл.слова (ненормовані):
Історія -- Сітка -- Психіка -- Взаємність -- Геополітика
Анотація: В статті моде йдеться про постісторію. Першопочатком постісторії можна вважати появу першого в людській діяльності універсального знаряддя виробництва-комп'ютер. Отже-інтернет стає знаменою подією в розгортанні цих процесів, його поява позначила ще не бачений в людському бутті віртуальний вимір історії.


Дод.точки доступу:
Колодко, Г. (Польський економіст); Юнг, К.




    Македонський, А. В.
    Механізм формування фонду оплати праці в сільськогосподарських підприємствах [Текст] / А.В. Македонський, Л.В. Шелудько // Економіка АПК. - 2008. - № 1. - С. 112-115. - Бібліогр. у прим.
Рубрики: Регіональна економіка--Харківська область--Вовчанський район--Балаклійський район
   Аграрний сектор--Трудові ресурси--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Виручка -- Тарифна сітка -- Оклад
Анотація: Проаналізовано оплату праці у сільськогосподарських підприємствах. Для прикладу наведено розрахунок фонду зарплати на прикладі агропідприємств Вовчанського та Балаклійського районів Харківської області.


Дод.точки доступу:
Шелудько, Л.В.




    Совенко, В.
    Задачі до окремих тем з фізичної географії [Текст] / В. Совенко // Географія та основи економіки в школі. - 2008. - № 10. - С. 29-32. - Бібліогр.:8 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Географія--Методика--Задачі
Кл.слова (ненормовані):
Розміри Землі -- горизонт -- географічні координати -- градусна сітка
Анотація: У статті містяться зразки практичних завдань до тем "Форма і розміри Землі", "Залежність дальності видимого горизонту від висоти місяця спостереження", "Географічні координати.Обчислення відстаней у градусах і кілометрах за градусною сіткою".

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД




    Сливинський, Остап.
    Із нових віршів [Текст] / О. Сливинський // Сучасність. - 2008. - № 10. - С. 138-141 : портр. - Зміст: Повернення ; Christmasutra ; "Тенісний стіл і сітка поміж дерев..." ; Однорідна тьма ; "Вийди мені назустріч, доки я не забув, навіщо виходив" ; Ще одна макабрична пісенька ; "Досить напружити якийсь особливий..." ; Холодний дотик води ; "Думав, саму любов можна..." ; V. 2002, Варшава ; Господар
Рубрики: Художня література--Поезія--Україна, ХХІ ст.





    Бойчук, С.
    Вивчення теми "Градусна сітка Землі. Географічні координати точок" [Текст] / С. Бойчук // Географія та основи економіки в школі. - 2010. - № 3. - С. 13-23.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Географія--Методика--Урок
Кл.слова (ненормовані):
географічні координати та відстані -- урок комбінований
Анотація: Подано розробки уроків для 6 класу за темами: "Градусна сітка на глобусі і георафічній карті", "Поняття про географічні координати", "Визначення географічних координат та відстаней за географічною картою", "Географічні координати свого населеного пункту і його висота над рівнем моря", "Подорож географічною картою і планом місцевості" та "Земля на плані та карті".

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД




    Григорчук, А.
    Сучасні методи та прийоми проведення занять з позакласного читання : 2-4 класи [Текст] / А. Григорчук, К. Уманець // Початкова школа. - 2010. - № 5. - С. 17-21. - Бібліогр.: 7 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська мова--Методика початкового навчання--Навчання читання
Кл.слова (ненормовані):
прийом "читання з передбаченням" -- прийом "мозкового штурму" -- прийом "круговий огляд" -- прийом "дискусійна шкала" -- дискусійна сітка Алвермана -- метод "бесіди з героями твору" -- робота в групах
Анотація: Йдеться про використання інноваційних технологій на заняттях з позакласного читання, що сприяє розвитку читацької самостійності та інтересу учнів до читання.


Дод.точки доступу:
Уманець, К.
Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД




    Голик, О.
    Як народжується лідер : комбінований урок за новелою В. Винниченка "Салдатики!" у 10 класі [Текст] / О. Голик // Українська мова й література в середніх школах, гімназіях, ліцеях та колегіумах. - 2010. - № 4. - С. 58-65. - Бібліогр.: 5 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Література українська--Методика--Урок
   Література українська--Нова--Персоналії

Кл.слова (ненормовані):
ідейно-тематичний аналіз твору В. Винниченка -- робота в парах -- теорія літератури -- Дискусійна сітка Алверманна -- тестові завдання до теми
Анотація: Конспект уроку української літератури має за мету зацікавити учнів художньою прозою В. Винниченка, за допомогою сучасних методів навчання розкрити загостреність конфлікту, психологічну вмотивованість вчинків персонажів, розвивати у школярів вміння висловлювання та аргументації власної думки, а також виховувати почуття людської гідності, доброти, любові, справедливості. До теми уроку додано тестові завдання (12 питань з варіантами відповідей).


Дод.точки доступу:
Винниченко, Володимир Кирилович (укр. політик, держ. діяч, письм. і худож. ; 1880-1951) \про твір\
Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД




    Ярош, Петер.
    Гримаси [Текст] / П. Ярош ; пер. слов. І. Яцканин // Кур`єр Кривбасу. - 2011. - № 263-263. - С. 127-137. - Зміст: Лоно і пентаграма; ; Перо й чорнильниця; ; Човен, вудка і дірява сітка; ; Наш дід - гусар;
Рубрики: Література Словаччини--Проза


Дод.точки доступу:
Яцканин, Іван \пер. слов.\; Ярош, Петер (1940р.) \про нього\




    Вітковська, О.
    Дочекалися: посадові оклади за ЄТС підвищено з 1 січня 2013 року [Текст] / О. Вітковська // Податки та бухгалтерський облік. - 2013. - 15 квіт. (№ 30). - С. 6-7
Рубрики: Оплата праці--Єдина тарифна сітка--Підвищення





    Олійник, А.
    "Нерівність душ - це гірше, ніж майна" : урок-диспут з елементами театралізації за романом Ліни Костенко "Маруся Чурай" : українська література : 11 клас [Текст] / Алла Олійник // Українська мова й література в сучасній школі. - 2013. - № 2. - С. 31-33.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська література--Костенко Ліна Василівна (р.н. 1930)
   Українська література--Урок

Кл.слова (ненормовані):
доля Марусі Чурай -- людська гідність -- патріотизм -- аналіз твору -- інсценування -- дискусійна сітка Алверманна -- робота в групах
Анотація: Подано розробку уроку, мета якого - за допомогою новітніх технологій навчання удосконалювати вміння учнів аналізувати твір, розвивати культуру мовлення, логічне мислення, виховувати почуття людської гідності, патріотизм, високу духовність.


Дод.точки доступу:
Костенко, Ліна Василівна (укр. письм., поетеса, лауреат Нац. премії ім. Тараса Шевченка 1987 р. ; 1930-) \про твір\
Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД




    Кошельник, Л.
    "Наповніть музикою серця, влаштуйте з буднів свята..." : твір у публіцистичному стилю на морально-етичну тему : українська мова : 6 клас [Текст] / Людмила Кошельник // Українська мова й література в сучасній школі. - 2013. - № 3. - С. 47-49.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська мова--Розвиток мовлення
   Українська мова--Урок

Кл.слова (ненормовані):
подорож музичними стежками -- класична музика -- дискусійна сітка -- метод "Кубування" -- оздоровчий ефект музики
Анотація: Подано розробку уроку, який має на меті: формувати в учнів уміння визначати межі теми твору, прогнозувати його головну думку, добирати й систематизувати матеріал для твору, реалізувати власний задум; розвивати асоціативне мислення, виразне читання; виховувати повагу до загальнолюдських цінностей, мужність, принциповість у обстоюванні своїх позицій, силу волі, а також любов до музики різних жанрів.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД




   
    Рентгеноструктурний аналіз поліморфізму оксиду свинцю у полімерній матриці, сформованій під впливом фізичних полів [Текст] / Ю. В. Бардадим, В. О. Віленський, Ю. П. Гомза, Ю. Ю. Керча // Доповіді Національної академії наук України. - 2014. - № 10. - С. 69-75. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фізика--Фізична природа матерії--Властивості та структура молекулярних систем--Властивості та структура, виявлені за допомогою рентгенівських променів, виявлення тонкої структури
   Фізика--Фізика конденсованої матерії--Структури і перетворення--Кристалічні та інші структури

   Фізична хімія--Хімічна структура речовини

Кл.слова (ненормовані):
Фаза кристалічна -- Рефлекс -- Термореактивність -- Сітка хімічна -- Смола епоксидна
Анотація: Вперше досліджено вплив фізико-хімічних факторів формування тривимірної хімічної сітки термореактопласта при дії сталих фізичних полів на кристалічну структуру ?-форми PbO.


Дод.точки доступу:
Бардадим, Ю. В.; Віленський, В. О.; Гомза, Ю. П.; Керча, Ю. Ю.




    Максименко, В. В.
    Урок на тему "Градусна сітка на глобусі й географічній карті" [Текст] / В. В. Максименко // Географія та економіка в рідній школі. - 2014. - № 10. - С. 26-30. - Бібліогр.: 2 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Географія--Методика--Урок
Кл.слова (ненормовані):
географія -- урок -- розробка уроку -- гра
Анотація: У статті подано розробку двох уроків з географії за новою програмою на тему "Градусна сітка на глобусі й географічній карті" та "Поняття про географічні координати - широту і довготу".

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД




    Буждиган, О. Я. (Викладач ЧНУ).
    Показники трофічних мереж як індикатори стабільності екосистем [Text] / О. Я. Буждиган, С. С. Руденко, Б. К. Паттен // Біологічні системи. - 2012. - Т. 4, вип. 4. - С. 411-419 : табл. - Бібліогр. в кінці ст. - англ.
Рубрики: Екосистеми--Трофічна мережа
Кл.слова (ненормовані):
харчова сітка -- стабільність екосистеми -- резистентна стійкість -- пружня стійкість -- щільність профічних зв'язків -- зв'язність -- складність -- пасторальна екосистема


Дод.точки доступу:
Руденко, С. С. (Викладач ЧНУ); Паттен, Б. К.; чернівецький автор, але не про Чернівці (Чернівецьку область)




    Рубан, К. О.
    Урок-гра на тему "Градусна сітка Землі. Градусні координати", 6 клас [Текст] / К. О. Рубан // Географія та економіка в рідній школі. - 2016. - № 2. - С. 6-8.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Географія--Урок
Кл.слова (ненормовані):
урок географії -- розробка уроку -- урок-гра -- географічні координати -- градусна сітка
Анотація: У статті подано розробку уроку для 6 класу "Градусна сітка Землі. Градусні координати". У ході уроку учні мають не тільки закріпити свої знання з теми, а й засвоїти практичні навички визначення географічних координат.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД




    Gallo, P.
    Leadership style model based on managerial grid [Text] / P. Gallo, M. Tausova, J. Gonos // Актуальні проблеми економіки. - 2016. - № 4. - P246-252 : рис., табл. - Бібліогр.: 100 назв
Рубрики: Економіка підприємства--Персонал -- Кадри організації -- Кадровий менеджмент--Лідерство -- Модель лідерства -- Моделювання лідерського стилю--Управлінська сітка--Словаччина
Анотація: У статті зроблено спробу пояснити лідерські стилі та варіанти поведінки лідера на основі управлінської сітки; теоретичне обґрунтування доповнене результатами авторського опитування, проведеного на електротехнічних підприємствах Словаччини. Збір та обробка емпіричних даних надали можливість оцінити реальні підходи менеджерів до управління співробітниками. Результати аналізу доводять початкову гіпотезу авторів про те, що домінуючим стилем лідерства на досліджених підприємствах є авторитарний.


Дод.точки доступу:
Tausova, M.; Gonos, J.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Будз, Володимир.
    "Працеоплатні" показники: version - 2018 [Текст] / Володимир Будз // Бюджетна бухгалтерія. - 2018. - 15 січ. (№ 1-2). - С. 14-20 : табл.
Рубрики: Оплата праці--Єдина тарифна сітка--Підвищення





    Остроух, В. І.
    Картографічні проекції [Текст] / В. І. Остроух // Географія та економіка в рідній школі. - 2018. - № 10. - С. 14-16.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Географія--Методика
Кл.слова (ненормовані):
класифікація картографічних проекцій -- картографічна сітка -- за характером спотворень -- за видом допоміжної поверхні -- за орієнтуванням допоміжної поверхні
Анотація: У статті розглянуто класифікацію картографічних проекцій, яку здійснюють за різними ознаками, основними з яких є: характер спотворень зображення, вид допоміжної поверхні, на яку проектують земний еліпсоїд, орієнтування допоміжної поверхні щодо еліпсоїда, вид картографічної сітки.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД




   
    Літній табір повсякчас, зустрічає радо вас! [Текст] // Розкажіть онуку. - 2019. - N 5(травень). - С. 9-10 : ілюстр.
Рубрики: Пришкільні табори--План- сітка
Кл.слова (ненормовані):
Літні пришкільні табори
Анотація: Пропонований план - сітка роботи в пришкільному літньому таборі для учнів початкової школи.





    Прищепа, Ольга.
    Післябуквений період - важливий перехід до навчання української мови в 2 класі [Текст] / Ольга Прищепа // Початкова школа. - 2019. - № 3. - С. 8-11.
Рубрики: Українська мова--Навчання письма
Кл.слова (ненормовані):
навчання грамоти -- письмо -- графічна сітка -- рукописні букви -- друковані букви -- швидкість письма -- самостійне списування -- списування з книги -- початкова школа
Анотація: У статті розповідається про те, що післябуквений період навчання грамоти відведений для закріплення, узагальнення й удосконалення знань, умінь і навичок з письма. В цей період в учнів відбувається підсумок знань, умінь і закріплюються навички з письма, які будуть опорою у навчанні української мови в 2 класі.