Нужна, О. А.
    Оцінка рівня конкурентоспроможності сільськогосподарських підприємств [Текст] / О.А. Нужна // Економіка АПК. - 2006. - № 4. - С. 110-115. - Бібліогр. у прим.
Рубрики: Аграрний сектор--Підприємницька діяльність--Україна
   Економіка підприємства--Конкурентоспроможність

Кл.слова (ненормовані):
Ринкові стимули -- Товар -- Ціна -- Бенчмаркінг -- Коефіцієнт кореляції
Анотація: У статті розглянуто конкурентоспроможність аграрного сектору, зокрема аграрних підприємств. Досліджуються методи визначення конкурентних переваг в агроформуваннях.





    Батіщева, С. М.
    Фінансові стимули соціально-економічного розвитку як складова фінансового механізму [Текст] / С. М. Батіщева // Формування ринкових відносин в Україні. - 2007. - № 11. - С. 14-18
Рубрики: Економічний розвиток України





    Красовська, Вікторія Геннадіївна.
    Правові стимули (поняття, ознаки, види) [Текст] / В. Г. Красовська // Держава і право. - 2008. - Вип. 39. - С. 62-68
Рубрики: Філософія права--Правознавство
Анотація: Проблема дослідження правових стимулів потребує більш детального вивчення з боку загальнотеоретичних аспектів, тому метою дослідження є визначення поняття "правовий стимул", його характерних ознак та видів.

Є примірники у відділах: всього 1
Вільних прим. немає
надійшов, але ще не дійшов до місця зберігання




    Татомир, І. Л.
    Мотиваційний процес у сфері матеріального виробництва [Текст] / І. Л. Татомир // Економіка АПК. - 2008. - № 11. - С. 129-131. - Бібліогр. в підряд. прим.
Рубрики: Економіка праці--Мотивація персоналу
   Менеджмент--Управлінські процеси

Кл.слова (ненормовані):
Поведінка -- Стимули -- Циклічна модель
Анотація: Метою статті передбачено провести теоретичний аналіз праць відомих фахівців із даної проблематики, визначити складові мотиваційного процесу, порядок їх розташування у запропонованій моделі, а також розкрити логіку протікання процесу.





    Луценко, І.
    Позитивна та негативна сторони впливу правових стимулів [Текст] / І. Луценко // Підприємництво, господарство і право. - 2008. - № 4 . - С. 99-102. - Бібліогр.: 24 назв.
Рубрики: Правові стимули--Вплив на свідомость людей
Анотація: Характеризуються правові стимули, які є важливим засобом мотиваційного впливу на свідомість особи,спонукають її до правомірної поведінки.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)




    Попов, В'ячеслав.
    Інвестиційна складова становлення економіки України [Текст] / В. Попов // Вісник Національного банку України. - 2008. - № 11. - С. 15-21 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економіка України--Інвестиції
   Макроекономіка--Інвестиційні стимули--Україна

Анотація: Про результати запровадження авторської методики визначення закономірних залежностей національних заощаджень та інвестицій у реальних макроекономічих параметрах.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Полунін, О.
    Часові інтервали як стимули в експериментальному методі заміни задачі: нова версія [Текст] / О. Полунін // Психологія і суспільство. - 2009. - № 2. - С. 109-115. - Бібліогр.: 8 назв.
Рубрики: Психологія--експериментальна
Кл.слова (ненормовані):
когнітивна конфігурація задачі -- переключення уваги -- час
Анотація: Висвітлюється нова версія експериментального методу заміни задачі, в якому використовуються імперативні стимули з розповсюдженим у часі декодуванням. Як і традиційно вживані версії цього методу, нова призначається для дослідження когнітивної підготовки простих і складних дій, для вивчення їх взаємного впливу і процесів управління ними. Запропонована версія методу уможливлює постановку експериментів і вирішення наявних теоретичних завдань щодо когнітивних процесів, задіяних у динамічній конфігурації задачі та підконтрольних її виконанню.





    Горобець, В. М.
    "Це вікопомне склеювання знову в одне..." Зовнішньополітичні стимули та соціополітичні аванси для впровадження Гадяцької унії 1658 р. [Текст] / В.М. Горобець // Український історичний журнал. - 2009. - № 4. - С. 48-67
Рубрики: Історія України--Гадяцька унія, 1658
Анотація: Досліджуються внутрі- і зовнішньополітичні чинники активізації політичного діалогу керівництва Гетьманату та Речі Посполитої, що увінчався укладенням Гадяцької угоди 1658 р.





    Корнєєв, Володимир.
    Монетарний інструментарій посткризового відновлення: нові стимули центробанків [Текст] / В. Корнєєв // Вісник Національного банку України. - 2011. - № 4. - С. 30-33. - Бібліогр. с. 33 (8 назв)
Рубрики: Монетарна політика
Анотація: Розглянуто та розкрито нові особливості монетарної політики закордонних центробанків, а також Національного банку України. На основі цього аналізу запропоновано механізми посткризового відновлення циркуляції в банківській системі кредитів, забезпечення темпів і дотримання пропорцій відтворення капіталу.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Melnyk, Valentyna.
    Recent trends in research and practice of customer loyalty and loyalty programs [Text] / Valentyna Melnyk // Актуальні проблеми економіки. - 2011. - № 11. - P415-420. - Бібліогр.: 38 назв
Рубрики: Економіка підприємства--Маркетинг--Програми заохочення постійних клієнтів--Матеріальні стимули -- Психологічні стимули
Анотація: У статті показано, що незважаючи на те, що безліч компаній по всьому світу витрачають величезні кошти на програми заохочення постійних клієнтів, багато з них досі не можуть досягти бажаної ефективності. Це часто пов'язано з тим, що більшість цих програм побудовано на наданні матеріального заохочення (наприклад, надання знижок та накопичення балів, які згодом можуть бути обмінені на товари або послуги), що є досить витратним для компаній і часто не окупає вкладених інвестицій. Останні тенденції в зарубіжній практиці і наукових дослідженнях спрямовані на вивчення умов, за яких матеріальні стимули можуть бути повністю або частково замінені на стимули психологічні (наприклад, організація заходів виключно для постійних клієнтів, персоніфікація сервісу), які є набагато менш витратними для компаній.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Батіщева, С.
    Класифікація фінансових стимулів соціально-економічного розвитку [Текст] / С. Батіщева // Вісник Національної академії державного управління при Президентові України. - 2011. - № 2. - С. 152-160 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фінансовий стимул--Бюджетні стимули--Соціально-економічний розвиток
Анотація: У статті окреслені підходи до визначення сутності фінансових стимулів, надані пропозиції щодо їх класифікації та її застосування для оптимізації системи управління фінансами.





    Назарова, М. І.
    Стимули соціально-економічного розвитку регіону [Текст] / М. І. Назарова // Економіка та держава. - 2011. - № 11. - С. 88-90. - Бібліогр. с. 90 (6 назв)
Рубрики: Регіони України--Соціально-економічний розвиток
Анотація: Виявлено сутність соціально-економічного розвитку регіону, досліджено диалектичну взаємодію регіонального розвитку і людського потенціалу, приділено увагу розвитку підприємництва в регіоні, а також невиробничій сфері. Розширено й поглиблено понятійний апарат, методичні підходи до аналізу соціально-економічного розвитку, що має певне значення для подальшого розвитку основ регіональної економіки.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Кузьмін, О. Є.
    Оцінювання впливу мотиваційного потенціалу підприємства на основні показники його фінансово-господарської діяльності [Текст] / О. Є. Кузьмін, Р. В. Фещур, В. Б. Горбань // Регіональна економіка. - 2012. - № 2. - С. 89-97 : табл. - Бібліогр.: с. 97-98
Рубрики: Економіка підприємства--Кадрова політика
   Менеджмент--Мотиваційні регулятори

   Регіональна економіка--Західний регіон України

Кл.слова (ненормовані):
Інтегральний показник -- Економетричні моделі -- Матеріальні, нематеріальні стимули
Анотація: Відзначено важливість подальшого дослідження структури і вагомості складових елементів мотиваційного потенціалу підприємства. Уточнено перелік коефіцієнтів, що характеризують кількісну оцінку кожної складової мотиваційного потенціалу підприємства.


Дод.точки доступу:
Фещур, Р. В.; Горбань, В. Б.




    Савицький, С. В.
    Стимули та обмеження банківського інвестування на фондовому ринку України [Текст] / С. В. Савицький // Економіка і прогнозування. - 2012. - № 3. - С. 35-46. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фондовий ринок--Україна
Анотація: Проаналізовано інвестиції банків у цінні папери на фондовому ринку України. Визначено, що найбільш розповсюдженою моделлю інвестування є пасивна стратегія банків - частина інвестицій на умовах торгового портфеля не перевищє 10% загального портфеля інвестицій. Встановлено зв'язок між часткою вкладень банків у цінні папери та їхньою ризиковістю показав, що основним потенціальним ресурсом для вкладень в акції та корпоративні облігації є активи третьої і четвертої груп банків.





    Башнянин, Григорій.
    Соціопсихологічні аспекти контролю і діагностики інтенсивних методів навчання та перспективи їх впровадження у навчальний процес ВНЗ [Текст] / Г. Башнянин, П. Мисловський // Вища школа : наук.-практ. вид. - 2012. - № 11. - С. 49-63 . - ISSN 1682-2366
Рубрики: Вища освіта--Освітні технології
Кл.слова (ненормовані):
інформаційний поступ -- інтелектуальна еліта -- інтенсивні методи -- інтенсифікація -- соціально-світоглядні стимули -- організаційно-матеріальні стимули -- творчість -- керування обговоренням -- диференційовані самооцінки
Анотація: Автори вказують на необхідність урахування соціопсихологічних аспектів контролю і діагностики інтенсивних методів навчання, що потребуватиме всебічного переосмислення і перебудови як адміністративних, так і науково-навчальних процесів ВНЗ.


Дод.точки доступу:
Мисловський, Петро
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




   
    Стимули для внутрішнього споживання сталі [Текст] // Діловий вісник. - 2013. - № 3. - С. 11.
Рубрики: Сталеплавильне виробництво--Економіка--Україна
Анотація: Виробництво сталі у нашій країні минулого року становило 32, 9 млн. тонн, що на 6% менше, ніж у 2011 р. Понад 70% даної продукції йде на експорт.





    Сметанина, Т.
    Стимули й антистимули / Т. Сметанина // Відкритий урок: розробки, технології, досвід. - 2013. - № 5. - С. 82
Рубрики: Педагогіка--Дидактика--Процес навчання
Кл.слова (ненормовані):
мотивація навчання -- активність учнів -- пізнавальний інтерес
Анотація: В статті йдеться про роль вчителя як особистості в активізації навчальної діяльності учнів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Молдован, О. О.
    Гармонізація системи фіскальних стимулів із правилами ЄС як чинник підвищення конкурентоспроможності вітчизняних підприємств [Текст] / О. О. Молдован // Фінанси України. - 2014. - № 2. - С. 115-125. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Підприємства--Конкурентоспроможність
   Фіскальні стимули--ЄС

Анотація: В статті порушено питання доцільності гармонізації вітчизняної системи фіскальної підтримки підприємництва відповідно до норм та правил aqui communitaire ЄС. Важливість цього завдання відчутно зросла в контексті активізації європейського вектору інтеграції України. Це зумовлено тим, що країни ЄС розбудували досить широкі системи фіскальної підтримки бізнесу заради всебічної підтримки своїх підприємств. Розглянуто причини низької ефективності вітчизняної системи фіскальних інструментів підтримки підприємництва.





    Левковська, Людмила.
    Інноваційні підходи до управління безпекою водних ресурсів України [Текст] / Людмила Левковська, Анатолій Сундук, Олег Добрянський // Економіст. - 2014. - № 7. - С. 46-50. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Водні ресурси--Безпека--Державне управління--Україна
Кл.слова (ненормовані):
правове регулювання -- інституційна система -- Міністерство екології -- фінансово-економічні стимули -- сек'юритизація
Анотація: У статті визначено можливості поліпшення пара-метрів безпеки водних ресурсів на основі використання управлінських підходів до її регулювання. Сформовано систему заходів щодо правового регулювання, побудови інституційної системи, використання фінансово-економічних інструментів. Пропонується застосовувати як інноваційні підходи, так і консервативний досвід управління.


Дод.точки доступу:
Сундук, Анатолій; Добрянський, Олег
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Венгер, В. В.
    Механізми та стимули інтеграції підприємств у фінансово-промислові групи [Текст] / В. В. Венгер // Актуальні проблеми економіки. - 2014. - № 7. - С. 147-152 : рис. - Бібліогр.: 18 назв
Рубрики: Економіка підприємств--Об’єднання підприємств--Фінансово-промислові групи
Анотація: У статті розглянуто існуючі механізми інтеграції суб'єктів господарювання у фінансово-промислові групи (ФПГ). Виявлено основні стимули створення ФПГ. Узагальнено основні функції та визначено обов'язки фінансово-кредитних установ у складі ФПГ.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)