Андрійчук, В. Г.
    Надконцентрація агропромислового виробництва і земельних ресурсів та її наслідки [Текст] / В. Г. Андрійчук // Економіка АПК. - 2009. - № 2. - С. 3-9. - Бібліогр. в підряд. прим.
Рубрики: Сільськогосподарське виробництво--Організація
   Світова економіка--АПК

Кл.слова (ненормовані):
Промислові підприємства -- Компанії -- Агробізнес -- Оренда
Анотація: Розглядається світовий та український ринок агропромислового виробництва, його концентрація та вплив на національну економіку.





    Сидорова, А.
    Управление на основе импульсов экономического развития: концептуальный подход [Текст] / А. Сидорова // Економіст. - 2010. - № 1. - С. 30-33
Рубрики: Економічний розвиток--Управління--Концептуальний підхід
Кл.слова (ненормовані):
промислові підприємства
Анотація: Метою статті є розробка концепції управління підприємствами промисловості на основі використання внутрішніх і зовнішніх імпульсів економічного розвитку.


Дод.точки доступу:
Анисимова, А.
Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)




    Амиршахрух, Саламиан Садра.
    Инновационная деятельность совместных предприятий в Азербайджане [Текст] / Саламиан Садра Амиршахрух // Економіст. - 2014. - № 5. - С. 72-74. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Спільні підприємства--Інноваційна діяльність--Азербайджан
Кл.слова (ненормовані):
іноземні інвестиції -- промислові підприємства -- інноваційно-інвестиційні проекти -- холдингові компанії
Анотація: У статті аналізується стан соціально-економічного розвитку Азербайджану; вказується його місце в світовому інтеграційному процесі; порівнюється роль, значення та інноваційна активність іноземних та спільних підприємств у розвитку економіки, виділяється при цьому діяльність «Gilan Holding» та його окремих підприємств; даються рекомендації з розвитку їх діяльності на території республіки.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Науменко, Ірина.
    Управління підприємствами залізничного транспорту на основі збалансованої системи [Текст] / Ірина Науменко // Економіст. - 2016. - № 1. - С. 49-52. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Залізничний транспорт--Вагонобудування--Системи управління
Кл.слова (ненормовані):
збалансована система показників -- інформаційна модель -- промислові підприємства
Анотація: Статтю присвячено узагальненню й подальшому розвитку теоретичних засад управління вагонобудівними та вагоноремонтними підприємствами залізничного транспорту на підставі моделювання й розроблення інформаційних технологій із використанням збалансованої системи показників. В основу теоретичних і прикладних розробок покладено дослідження застосування збалансованої системи показників на вагонобудівних і вагоноремонтних підприємствах, а також процес аналізу ЗСП, що містить опис загальних процедур її створення. Сформульовано концептуальні положення управління цими підприємствами залізничного транспорту на базі ЗСП, реалізація яких спрямована на здійснення технології підтримки вимірювання, оцінювання й контролю на рівні оперативного та стратегічного управління підприємством. Запропоновано інформаційно-аналітичну систему оперативного управління виробництвом на основі OLTP і стратегічного управління підприємством із застосуванням OLAP.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Бєлоусов, Ярослав Ігорович.
    Сучасні перспективи розвитку малих і середніх промислових підприємств легкої промисловості [Текст] / Ярослав Ігорович Бєлоусов, Любов Іванівна Бєлоусова // Економіка. Фінанси. Право. - 2017. - № 9. - С. 49-52. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Промисловість--Легка промисловість--Підприємства--Виробництва--Україна
   Бізнес--Малий бізнес--Середній бізнес--Підприємництво

Кл.слова (ненормовані):
легка промисловість -- розвиток -- промислові підприємства
Анотація: У статті досліджені проблеми, що стимулюють розвиток галузі легкої промисловості. Визначено перспективи розвитку малих і середніх промислових підприємств легкої промисловості країни.


Дод.точки доступу:
Бєлоусова, Любов Іванівна




    Черепанова, Вікторія Олександрівна.
    Методичне забезпечення ділового консультування у сфері інжинірингових послуг [Текст] / Вікторія Олександрівна Черепанова // Економіка. Фінанси. Право. - 2018. - № 2. - С. 12-15. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Підприємства--Виробництва--Господарське право--Україна
   Економіка--Господарське право--Підприємства

   Інжиніринг--Послуги

Кл.слова (ненормовані):
консалтинг -- ділові послуги -- ділове консультування -- інжиніринг -- промисловість -- промислові підприємства -- методичне забезпечення
Анотація: Стаття присвячена визначенню сутності інжиніринговиг послуг як виду ділового консультування, проаналізоване сучасний стан реалізації консультаційних послуг в Україні та запропоновано методичне забезпечення щодо надання інжинірингових послуг.





    Колесник, Сергій.
    Тільки разом [Текст] / Сергій Колесник // Охорона праці. - 2020. - № 6. - С. 26-27
Рубрики: Енергетика--Елетроенергетика--Підприємства--Охорона праці--Україна
   Електроенергетика--Електроенергія--Електропостачання

Кл.слова (ненормовані):
промислові підприємства -- електроенергетичні підприємства -- електростанції -- працівники -- електрики
Анотація: На КП „Запоріжміськсвітло” усі підрозділи підприємства працюють згуртовано, зокрема й під час реалізації заходів з охорони праці.





    Завражний, Костянтин Юрійович.
    Удосконалення класифікації комунікаційних бізнес-процесів промислових підприємств [Текст] / Костянтин Юрійович Завражний // Економіка. Фінанси. Право. - 2020. - № 4. - С. 22-25. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Промислові підприємства--Класифікація--Комунікація
Кл.слова (ненормовані):
комунікаційні бізнес-процеси -- промислові підприємства -- класифікація -- цифрові трансформації
Анотація: У статті досліджено підходи вітчизняних і закордонних науковців до систематизації бізнес-процесів. Удосконалено класифікацію комунікаційних бізнес-процесів промислових підприємств у частині виокремлення нової класифікаційної ознаки „За об’єктами впливу”, що надає можливість деталізувати різновиди комунікаційних бізнес-процесів, конкретизувати їх сутність, впроваджувати нові бізнес-процеси та моделювати їх в контексті цифрових трансформацій бізнесу.





    Цопа, Віталій.
    Четверта промислова революція [Текст] / Віталій Цопа // Охорона праці. - 2021. - № 3. - С. 14-17
Рубрики: Підприємства--Виробництво--Новітні технології--Україна
   Економічна діяльність--Господарська діяльність--Підприємства--Виробництво

Кл.слова (ненормовані):
промислові підприємства -- цифровізація процесів -- смартвиробництво -- професійні ризики -- безпека праці
Анотація: В Україні створено потужний рух ”Industu 4.0 в Україні”, що пропагує цифровізацію процесів усього ланцюга створення виробів, перехід до смартвиробництва та зміну бізнес-моделей. Здобутки четвертої промислової революції спрямовані, зокрема, і на зниження професійних ризиків у сфері безпеки праці та виробництва.