81.2Укр-3
П75


   
    Приказка - цвіт, а прислів'я - плід, або Як приказуєш, таким себе у показуєш [Текст] // Урок української. - 2008. - №5/6. - С. 47
ББК 81.2Укр-3 + 81.2Рос-7 + 81.2Укр-7
Рубрики: Українська мова--Фразеологія
   Фольклор--Український--Прислів'я, приказки

   Переклад--Російсько-український

Анотація: Українські відповідники до деяких російських прислів'їв та приказок.





    Кондратенко, Н.
    Секрети віршування для загального розвитку [Текст] / Н. Кондратенко, О. Шепель // Дошкільне виховання. - 2009. - № 11. - С. 16-18.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Педагогіка--Дошкільна--Розвиток мови
   Педагогіка--Дошкільна--Розумове виховання

Кл.слова (ненормовані):
Образне мислення -- Рима -- Приказка -- Вірш
Анотація: Пропонується варіант використання технології "Секрети віршування", а саме проект освітньої роботи зі старшими дошкільнятами і презентаційне заняття до теми "Свійські тварини".


Дод.точки доступу:
Шепель, О.
Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД




    Чужа, Н.
    Застосування інтерактивних способів вивчення українських народних паремій у початковій школі [Текст] / Наталія Чужа // Початкова школа. - 2012. - № 8. - С. 60-62. - Бібліогр.: 6 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська мова--Початкове навчання
   Фольклор--Методи навчання

Кл.слова (ненормовані):
інтерактивні технології -- молодший школяр -- паремія -- прислів'я -- приказка -- загадка
Анотація: У статті розглядається проблема застосування інтерактивних технологій у процесі вивчення українських народних загадок, прислів'їв та приказок у початковій школі; подається стислий опис форм, методів та прийомів роботи з українським паремійним матеріалом.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД




    Бронзенко, Тетяна
    Прислів'я та приказки в контексті уроку української мови та літератури [Текст] / Тетяна Бронзенко, Ольга Чепела // Українська мова і література в школі. - 2012. - № 5. - С. 39-46. - Бібліогр.: 6 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська література--Урок
Кл.слова (ненормовані):
фольклор -- прислів'я -- приказка -- морально-етичні цінності -- система вправ і завдань
Анотація: У статті розглянуто методику застосування на уроках української мови і літератури прислів'їв та приказок як одного з ефективних способів формування в учнів морально-етичних цінностей. Запропоновано різні види робіт, що сприяють забезпеченню словникового запасу, розвивають творчу ініціативу, пам'ять та емоційну виразність мови. Подано розробку уроку з української літератури в 5 класі.


Дод.точки доступу:
Чепела, Ольга
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Приказка, С. І.
    Організаційно-економічні складові стимулювання інноваційної привабливості промислових підприємств в сучасних умовах [Текст] / С. І. Приказка // Актуальні проблеми економіки. - 2013. - № 1. - С. 93-97 : форм., табл. - Бібліогр.: 15 назв
Рубрики: Економіка промисловості в Україні--Промислові підприємства--Інновації--Інноваційна діяльність
Анотація: У статті розглянуто основні складові активізації інноваційної привабливості промислових підприємств в сучасних умовах трансформаційної економіки. Визначено організаційно-економічні механізми стимулювання інноваційної діяльності вітчизняних підприємств.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Гулак-Артемовський, П. П.
    Тюхтій та чванько [Текст] / П. П. Гулак-Артемовський ; Дурень і розумний : приказка ; Цікавий і мовчун : приказка / П. П. Гулак-Артемовський // Шкільна бібліотека. - 2017. - N 6(червень). - С. 8 : портр.
Рубрики: Українська література--Художній текст, 19 ст.
   Байки--Українська література--Художній текст, 19 ст.

   Письменники українські--Гулак-Артемовський Петро Петрович (1790-1865 рр.)

Анотація: Петро Петрович Гулак-Артемовський (1790-1865) — один з визначних українських поетів дошевченківського періоду. Головне місце в його літературній спадщині належить байкам і баладам. Він першим створив зразки української байки та балади ("Рибка") в новій українській літературі.





   
    Оспівувач Уралу [Текст] : 165 років від дня народження Дмитра Маміна-Сибіряка // Шкільна бібліотека. - 2017. - N 10(жовтень). - С. 13. - Зміст: Приказка / Д. Н. Мамін-Сибиряк. Казка про хороброго зайця - довгі вуха, косі очі, куций хвіст / Д. Н. Мамін-Сибиряк. Казочка про комашечку / Д. Н. Мамін-Сибиряк.
Рубрики: Письменники російські--Персоналії, 19 ст.
   Літературні казки--Російська література--Художній текст, 19 ст.

Кл.слова (ненормовані):
165 років Маміну-Сибіряку Д.
Анотація: Про творчість Д. Маміна-Сибіряка. Вибрані казки.