Зущик, Ю.
    Лобізм-корупція= реформи [Текст] / Ю.Зущик // Контекст. - 2001. - № 7. - С. 20-27
Рубрики: Лобізм-корупція





   
    Практика правового регулювання лобізму в закордонних країнах [Текст] // Юридичний вісник України. - 2005. - січ. (№ 1). - С. 11
Рубрики: Лобізм--Правове регулювання--Закордонній досвід





    Коростей, В.
    Проблеми національного лобіювання законодавства [Текст] / В. Коростей // Право України. - 2006. - № 6. - С. 102-106. - Бібліогр.: 6 назв
Рубрики: Лобізм--Правове регулювання--Закордонній досвід
Анотація: Сутність, зміст і функції лобіювання, дослідження законодавства та практики лобіювання прогресивних держав і України; становлення і функціонування ефективності правової основи і конструктивного порядку національного лобіювання нормативних законів.





    Одінцова, О.
    Цивілізований лобізм як форма боротьби з корупцією [Текст] / О. Одінцова // Право України. - 2006. - № 6. - С. 110-114. - Бібліогр.: 32 назви
Рубрики: Лобізм--Правове регулювання
Анотація: Метою статті є дослідження проблеми обгрунтування необхідності формування цивілізованих форм лобізму шляхом його правового регулювання як одного із способів протидії корупції.





    Телешун, С.
    Політико-економічні інтереси "груп впливу" та "лобізм по - українськи"(окремі аспекти) [Текст] / С. Телешун, І. Рейтерович // Право України. - 2008. - №3. - С. 105-110. - Бібл.:-8 назв.
Рубрики: Лобізм--Правове регулювання
Анотація: Лобізм - це специфічний інститут політичної системи, що базується на механізмі впливу груп, які сформовано навколо спільних інтересів, на уповноваженні органи.


Дод.точки доступу:
Рейтерович, І.




    Поташній, Ю.
    Лобізм по-українськи [Текст] / Ю. Поташній // Віче. - 2009. - № 11. - С. 32-33
Рубрики: Державне управління
Анотація: Про розвиток лобізму в Україні





    Сибіга, І.
    Лобізм як механізм впливу неурядових організацій на державні структури України [Текст] / І. Сибіга // Вісник Національної академії державного управління при Президентові України. - 2009. - № 1. - С. 197-206. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Неурядові організації--Органи влади--Лобізм
Анотація: У статті досліджуються основні механізми впливу неурядових громадських організацій на державні органи влади України.





    Гнатенко, Н.
    Депутатська фракція у Верховній Раді України: елемент політичної структуризації парламенту чи інструмент лобізму? [Текст] / Н. Гнатенко // ВІсник НацІональноЇ академІЇ державного управлІння при ПрезидентовІ УкраЇни. - 2009. - № 2. - С. 235-242. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Верховна Рада--Депутатська фракція--Лобізм--Україна
Анотація: У статті досліджується проблема становлення інституту депутатської фракції. Аналізується базовий інтерес, навколо якого відбувається формування відповідного депутатського об`єднання, та чинники його трансформацій в українських реаліях.





    Нестерович, Володимир.
    Суб’єктна та об’єктна складові інституту лобіювання у США [Текст] / Володимир Нестерович // Віче. - 2010. - № 3. - С. 16-21 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Лобізм в США--Законодавче регулювання
Анотація: Розглянуті процеси лобіювання у США, де для конституційної практики характерно, що кожний нормативно-правовий акт під час його прийняття органами влади є предметом лобіювання.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)




    Недюха, Микола.
    Лобізм як соціально-політичний феномен: сутність і засоби впливу [Текст] / Микола Недюха, Микола Федорін // Віче. - 2010. - № 3. - С. 22-25
Рубрики: Лобізм--Правове регулювання
   Лобізм в США

Анотація: Основною проблемою статті є розвиток і становлення лобізму як соціального явища в більшості демократично розвинених держав, зокрема в США.


Дод.точки доступу:
Федорін, Микола
Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)




    Недюха, Микола.
    Лобізм як соціально-політичний феномен: сутність і засоби впливу [Текст] / Микола Недюха, Микола Федорін // Віче. - 2010. - № 4. - С. 12-15. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Лобізм в Україні--Законодавче регулювання
Анотація: Лобізм як уособлення позитивних і негативних ознак виступає важливим елементом життєдіяльності суспільства. Автори наголошують, що держава має налагодити механізм врегулювання, мінімізації негативних наслідків лобіювання, їх нейтралізації чи трансформації в позитивні. Необхідно створити легальні передумови та нормативно-правові засади лобіювання, що забезпечить легітимне його функціонування.


Дод.точки доступу:
Федорін, Микола
Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)




    Нестерович, Володимир.
    Pro et contra. Здійснення лобіювання на користь іноземних інтересів [Текст] / Володимир Нестерович // Віче. - 2010. - № 21. - С. 32-35 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Лобізм--Іноземний
   Лобізм в США

Анотація: Автор аналізує генезис та наявну зарубіжну та вітчизняну практику іноземного лобіювання. На сьогоднішній день експерти виокремлюють два світові центри іноземного лобіювання - це Вашингтон і Брюссель. Про них іде мова в статті.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)




    Клімович, Сергій.
    Government Relations в США - минуле, сучасне, майбутнє [Текст] / С. Клімович // Освіта і управління : Науково-практичний журнал. - 2011. - № 1. - С. 43-51. - Библиогр.: с. 50 (20 назв.)
Рубрики: Державне управління--Тенденції розвитку--США
   Інформаційний простір--Систематичний моніторинг--США

   Законодавче регулювання лобіювання--США

Кл.слова (ненормовані):
Державне управління -- Зв'язки з громадськістю -- Government Relations -- Джіар -- Public Affairs -- Лобізм -- Адвокація
Анотація: У статті досліджується стан суспільних відносин для бізнесу та органів державної влади США.





    Самофалов, В.
    Лобізм у США : досвід для України [Текст] / В. Самофалов // Зовнішні справи. - 2012. - № 4. - С. 26-29 : кол.іл
Рубрики: США--Політика--Лобізм
Анотація: Сьогодні майже 140 країн світу намагаються обстоювати свої інтереси в США і виділяють з цією мктою спеціальне фінансування. При цьому питання, що ними лобіюються можуть бути найрізноманітнішими.





    Гнатенко, Н. Г.
    Внутрішні парламентські групи інтересів у Верховній Раді України V-VI скликань: сутність, класифікація [] / Н. Г. Гнатенко // Економіка та держава. - 2012. - № 3. - С. 120-123. - Бібліогр. с.123 (13 назв)
Рубрики: Народні депутати--Лобізм
   Парламентаризм

Анотація: У статті досліджуються основні теоретичні підходи до визначення поняття "группа інтересів". На основі синтезу теорії та особливостей парламентської практики в Україні пропонується авторський підхід до визначення поняття "внутрішні порламентські групи інтересів" та їх класифікація.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Богиня, Тетяна Юріївна.
    Лобізм як конституційно-правова категорія [Текст] / Т. Ю. Богиня // Держава і право. - 2012. - Вип. 55. - С. 197-203. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Законотворчість--Лобізм--Конституційне право
Кл.слова (ненормовані):
лобізм -- групи інтересів -- лобіювання
Анотація: Досліджуються питання конституційно правових основ лобістської діяльності.





    Нестерович, Володимир.
    Вплив етнічних діаспор на прийняття правових актів у США [Текст] / Володимир Нестерович // Віче. - 2013. - № 8. - С. 19-23. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Діаспори--Правова база співробітництва--США
   Лобізм в США

Анотація: Автор досліджує генезис впливу етнічних діаспор на прийняття рішень правових актів у США, виокремлюючи три три основних періоди і вважає цей вплив невід’ємною частиною американської демократії. Можливість здійснення такого впливу є своєрідною філософією політики США як країни котру заснували і розбудували іммігранти. З огляду на невідворотність цього впливу він має надзвичайно детальне правове регламентування з високими вимогами реєстрації та звітності усіх здійснених лобістських контактів, має потужний громадський контроль.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)




    Онищенко, О. А.
    Правове регулювання лобізму як технології інформаційного впливу [Текст] / О. А. Онищенко // Держава та регіони. Серія: Право. - 2013. - № 2. - С. 167-171. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Лобізм--Правове регулювання





    Богиня, Тетяна Юріївна.
    Перспективи законодавчого регулювання інституту лобізму в Україні [Текст] / Т. Ю. Богиня // Держава і право. - 2013. - Вип. 61. - С. 498-504. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Етнопсихологія--Громадські організації
   Законодавчі органи

Кл.слова (ненормовані):
Інститут лобізму -- лобізм в Україні -- законодавство
Анотація: Проаналізовано досвід зарубіжних країн пов’язаний з легалізацією інституту лобізму. Розглянуто законодавчі ініціативи, покликані закріпити інститут лобізму.





    Кіслов, Д. В.
    Інформаційний лобізм як вид державних маркетингових комунікацій [] / Д. В. Кіслов // Економіка та держава. - 2014. - № 4. - С. 125-127. - Бібліогр. с.127 (7 назв)
Рубрики: Маркетинг--Державне управління
Анотація: У статті розглядаються види, типи, методи та принципи інформаційного лобізму як однієї з форм державних маркетингових комунікацій у практиці сучасних управлінських систем. Визначено місце та роль інформаційного лобізму в системі маркетингових комунікацій органів державної влади.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)