Оскольський, В.
    Удосконалення корпоративного управління як засіб залучення інвестицій за допомогою механізмів фондового ринку [Текст] / В. Оскольський // Економіка України. - 2006. - № 8. - С. 4-9
Рубрики: Інвестиції іноземні--Залучення в Україну
Кл.слова (ненормовані):
КОРПОРАТИВНЕ УПРАВЛІННЯ -- ФОНДОВИЙ РИНОК
Анотація: Одним з головних чинників успішної роботи будь-якої компанії є можливість її доступу до інвестиційних ресурсів.Водночас вона не може розраховувати на довіру партнерів і зовнішнє фінансування, якщо не вживає заходів до запровадження ефективного корпоративного управління, надійного захисту прав інвесторів, чітких механізмів контролю, до забезпечення відкритості і прозорості своєї діяльності.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)




    Мєдвєдкова, Н. С.
    Угоди про злиття та поглинання у банківському секторі економіки України [Текст] / Н. С. Мєдвєдкова // Економіка АПК. - 2009. - № 5. - С. 101-105. - Бібліогр. в прим.
Рубрики: Банківська справа--Оцінка діяльності--Статистичні дані
   Фінансовий ринок--Іноземний капітал--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Активи -- Фінансова група -- Корпоративне управління
Анотація: Завданням статті є аналіз розвитку ринку злиття та поглинання і його вплив на вітчизняну економіку країни, пошук механізмів залучення іноземних інвестицій до ринку М&А зі збереженням конкурентоспроможності національної економіки.





    Кушерець, Дарина.
    Законодавче регулювання процесів ворожого поглинання у США та Великій Британії [Текст] / Дарина Кушерець // Віче. - 2012. - № 20. - С. 12-14. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Рейдерство--Корпоративне
   Компанії--Ворожі поглинання

Кл.слова (ненормовані):
корпоративне управління
Анотація: Автор розглядає сутність ворожого поглинання у США та Великій Британії, що стало стимулом для запровадження істотних змін у системі корпоративного управління, державного регулювання та судовій правотворчості.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)




    Борцевич, Павло Святолавович.
    Корпоративні конфлікти: підстави виникнення та запобігання [Текст] / П. С. Борцевич // Держава і право. - 2013. - Вип 60. - С. 244-248. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Корпоративне управління--Корпорації--України
Кл.слова (ненормовані):
корпоративний конфлікт -- корпоративне управління
Анотація: Досліджено правову природу корпоративних конфліктів.





    Палига, Є. М.
    Сучасний стан і стратегічне планування розвитку корпоративного управління підприємств видавничо-поліграфічної галузі регіону [Текст] / Є. М. Палига // Регіональна економіка. - 2014. - № 4. - С. 70-77 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Промислові підприємства--Стратегічне планування
   Регіональна економіка--Львівська область

   Промисловість--Видавничо-поліграфічна галузь

Кл.слова (ненормовані):
корпоративне управління -- інвестиційна привабливість -- конкурентоспроможність -- підприємство
Анотація: Висвітлено специфіку інвестиційної привабливості видавничо-поліграфічної галузі України та її регіонів, сучасний стан і стратегії розвитку корпоративного управління підприємств видавничо-поліграфічної галузі (ВПГ), проведено дослідження трансформації видавничого та поліграфічного підприємництва, аніслідок якої видавничо-поліграфічний комплекс перетворився у ВПГ, а виробниче підприємництво в поліграфії набуло функцій сфери обслуговування видавництв, як це і прийнято у світовій видавничій практиці.





    Станіславик, Олена В‘ячеславівна.
    Моделі корпоративного контролю та управління українських компаній [Текст] / Олена В‘ячеславівна Станіславик, Олександр Михайлович Коваленко // Економіка. Фінанси. Право. - 2018. - № 2. - С. 36-40. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Конкуренція--Антимонопольна діяльність--Бізнес--Підприємства--Україна
   Підприємства--Виробництва--Господарське право--Україна

   Корпорації--Підприємства--Транцнаціональні корпорації--Холдингові компанії--Україна

Кл.слова (ненормовані):
корпоративне управління -- тенденції розвитку -- концепція -- інвестиція -- інтернаціоналізація
Анотація: У статті проаналізовано тенденції розвитку і поточний стан корпоративного управління українських компаній, відзначено типи корпоративного управління в залежності від розподілу корпоративного контролю між власниками і менеджерами. Досліджено формування концепції і структури корпоративного управління.


Дод.точки доступу:
Коваленко, Олександр Михайлович




    Зінчук, Т. О.
    Корпоративна соціальна відповідальність вертикально інтегрованих структур аграрного бізнесу як умова сталого розвитку [Текст] / Т. О. Зінчук // Економіка АПК. - 2019. - № 1. - С. 39-49 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Аграрний бізнес--Сталий розвиток
   Корпоративне управління

Кл.слова (ненормовані):
агробізнес -- вертикально інтегровані структури -- глобальна угода ООН -- експортний потенціал -- корпоративна соціальна відповідальність -- корпоративне управління -- міжнародні стандарти -- сталий розвиток
Анотація: Мета статті - розкрити зміст поняття «корпоративна соціальна відповідальність структур аграрного бізнесу» і обгрунтувати підходи до її реалізації з урахуванням зарубіжного досвіду, міжнародних стандартів і принципів, а також основних засад сталого розвитку та національних особливостей організації сільськогосподарського виробництва. Обгрунтовані пропозиції щодо зміни пріоритетів корпоративної соціальної відповідальності та необхідності використання сучасних соціальних, економічних та екологічних методів в діяльності аграрних формувань на засадах сталого розвитку можуть бути використані як стратегічні напрями формування державної (регіональної) програми функціонування сталих бізнес-моделей в аграрному бізнесі.





    Жук, Андрій.
    Відновлення становища, яке існувало до порушення, як спосіб захисту корпоративних прав [Текст] / Андрій Жук // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 4. - С. 16-21. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Корпоративні відносини--Правовий захист
Кл.слова (ненормовані):
суб’єктивне право -- корпоративне правовідношення -- корпоративне управління -- втрата корпоративного контролю -- переведення прав та обов’язків покупця
Анотація: У статті акцентовано увагу на можливості застосування відновлення становища, яке існувало до порушення, як способу захисту в корпоративній сфері. Встановлено, що відновлення становища, яке існувало до порушення, у системі захисту корпоративних прав є універсальним способом захисту, який має у цій сфері особливі, притаманні лише їй прояви.