Юргелевич, С.
    Правові аспекти електронної комерції [Текст] / С.Юргелевич // Вісник Національного банку України. - 2001. - № 4. - С. 32-35
Рубрики: Банківське право України--Електронна комерція
Кл.слова (ненормовані):
Інтернет-банкінг -- Електронний документ





    Вінцевич, Олександра.
    Щодо подання звітності в електронному вигляді [Текст] / О. Вінцевич // Вестник бухгалтера и аудитора Украины. - 2007. - № 23-24. - С. 24-25.
Рубрики: Фінансова звітність--Інформаційні технології
   Комп'ютерні програми звітності

   Електронний документообіг

Кл.слова (ненормовані):
Електронний підпис -- Електронний документ
Анотація: В статті відображені матеріали "гарячої лінії", під час якої платникі податків мали змогу задати питання заступнику начальника Державної податкової інспекції у Деснянському районі м. Києва Самофалу Г.А. про подання звітності в електронному вигляді.





    Васильєв, Анатолій.
    Інформаційно-бібліотечна система сучасного ВНЗ: досвід роботи Сумського державного університету [Текст] / Анатолій Васильєв // Вища школа. - 2008. - № 1. - С. 82-85. : фото
Рубрики: Наукова бібліотека в ВНЗ--Вища школа
   Вища школа--Наукова бібліотека в ВНЗ

   Інформаційні технології наукових бібліотек--ВНЗ

   Наукова бібліотека в ВНЗ--Інформаційні технології наукових бібліотек

Кл.слова (ненормовані):
високотехнологічна система -- електронний каталог -- електронний документ -- користувач -- автоматизація
Анотація: Про інформаційні технології та обсяги інформації, якими має оперувати сучасний університет для забезпечення повноцінної життєдіяльності.


Дод.точки доступу:
Слабко, Тетяна
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1




    Калмикова, Я.
    Сутнісні аспекти письмових засобів доказування в адміністративному судочинстві [Текст] / Я. Калмикова // Вісник Академії правових наук України. - 2012. - № 3. - С. 283-295. - Бiблiогр. в пiдрядк. прим.
Рубрики: Адміністративне судочинство--Доказування--Україна
Кл.слова (ненормовані):
електронний документ -- Інформація -- факт
Анотація: В статті розглядаються письмові засоби доказування в адміністративному судочинстві. Автор ототожнює письмові засоби доказування з документами, визначає їх матеріальні та процесуальні ознаки.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)




   Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України.

   
    Про затвердження Положення про електронні освітні ресурси : наказ МОНмолодіспорту України від 01.10.2012 р. № 1060 // Комп’ютер у школі та сім’ї : наук.-метод. журн. - 2012. - № 8. - С. 52-53
Рубрики: Інформатика--Законодавчі та нормативні документи
   Міністерство освіти і науки України--Наказ, 2012

Кл.слова (ненормовані):
електронний документ -- електронні освітні ресурси -- електронне видання
Анотація: В статті представлено наказ та положення про електронні освітні ресурси.


Дод.точки доступу:
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Соляник, А.
    Обов'язковий примірник мережевого документа як гарантована форма постачання Національної електронної бібліотеки [Текст] / А. Соляник // Бібліотечний вісник. - 2013. - №6. - С. 25-29
Рубрики: Обов'язковий примірник
Кл.слова (ненормовані):
обов'язковий примірник -- законодавство про обов'язковий примірник -- електронний документ -- Національна електронна бібліотека -- джерела електронного документопостачання -- електронна доставка документа
Анотація: Висвітлюється зарубіжний досвід успішної реалізації законодавства про обов'язковий примірник мережевих документів.





    Блажівська, Наталія.
    Проблеми визнання електронних правочинів недійсними [Текст] / Наталія Блажівська // Вісник прокуратури. - 2015. - № 9. - С. 109-119. - Бібліогр. 21 назва
Рубрики: Судочинство--Електронні правочини--Визнання недійсними--Підстави
Кл.слова (ненормовані):
електронний правочин -- недійсний правочин -- електронний документ
Анотація: Визначено особливості визнання електронних правочинів недійсними. Доведено специфіку окремих підстав для такого визнання. Зосереджено увагу на значенні дотримання передбаченої законом форми правочину, виявленні обсягу правосуб'єктності контрагентів. Проаналізовано міжнародний досвід правового регулювання електронних правочинів у частині визнання їх недійсними, а також доведення дійсності таких правочинів. Зроблено висновок про доцільність вираховування принципу юридичної сили електронного документа, електронних правочинів та електронного договору.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Гетманцев, Максим.
    Електронні докази в цивільному процесі: практика застосування новел законодавства [Текст] / Максим Гетманцев // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 2. - С. 19-23. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цивільний процес--Електронні докази--Законодавство--Україна
Кл.слова (ненормовані):
електронний документ -- засоби доказування
Анотація: У статті автор здійснює дослідження наявних у правозастосовчій сфері проблем щодо використання електронних доказів у судовому провадженні. Зокрема, проаналізовано практику використання законодавчих положень у цій сфері судами нашої держави та на основі проведеного дослідження обґрунтовано необхідність внесення відповідних змін до чинного законодавства України, сформульовано такі зміни.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Шумило, Микола Єгорович.
    Інформаційна теорія доказів та проблеми використання електронних засобів доказування у кримінальному провадженні [Текст] / Микола Єгорович Шумило, Раймундас Юрка, Владислава Капліна // Вісник Національної академії правових наук України. - 2019. - № 2. - С. 137-151. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процес--Доказування--Інформаційні технології
   Докази (юрид.)--Кримінально-процесуальне право--Україна

Кл.слова (ненормовані):
цифрова інформація -- електронна інформація -- електронний документ -- цифрові докази
Анотація: В статті розглядаються актуальні для сучасної науки кримінального процесуального права та правозастосовчої практики питання використання в кримінальному провадженні цифрових доказів. Авторами підкреслюється, що розвиток цифрових технологій, електронних форм комунікації, мережі інтернет, транснаціональний та транскордонний характер злочинів, що вчиняються в сфері комп’ютерної інформації, специфічний характер утворення цифрових слідів, дають можливість констатувати значне розширення можливостей використання в доказуванні цифрових доказів, а також обумовлюють необхідність звернення до вирішення проблем доказування. За результатами дослідження зроблено висновок про необхідність виокремлення цифрового доказу як самостійного процесуального джерела доказів.


Дод.точки доступу:
Юрка, Раймундас; Капліна, Владислава
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1




    Левенець, Аліна.
    Тактика пред’явлення для впізнання особи в режимі відеоконференції [Текст] / Аліна Левенець // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 10. - С. 190-193. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процес--Слідчої дії--Відеотехнології--Тактика застосування
Кл.слова (ненормовані):
електронний цифровий підпис -- електронний документ -- дистанційне досудове розслідування -- фіксування
Анотація: Розглядається низка питань, які стосуються тактики проведення такої процесуальної слідчої дії в кримінальному провадженні, як пред’явлення для впізнання особи в режимі відеоконференції. Вказується, які тактичні прийоми слід використовувати слідчому під час цієї слідчої дії. Значну увагу зосереджено на процедурі фіксування технічними засобами даної слідчої дії, її якості, а також висвітлено найбільш чітко виражені колізії, специфіка та проблеми, з якими на практиці стикається слідчий, проводячи пред’явлення для впізнання осіб. Проаналізовано повною мірою сучасне законодавство України та іноземних держав за даною темою, визначено основні напрями дослідження та запропоновано певні підходи та варіанти вирішення вищезазначеного питання.





    Найченко, Альона.
    Судовий захист з використанням електронних доказів / Альона Найченко // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 11. - С. 362-366. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Судочинство--Електронні докази--Судова практика--Україна
Кл.слова (ненормовані):
електронний документ -- електронні дані
Анотація: Здійснений аналіз наявної судової практики свідчить про неготовність судової системи приймати нові виклики сучасного інформаційного простору, а сама судова практика свідчить, що розвиток інформаційних технологій майже не відобразився на ній. Дані обставини ускладнюють здійснення швидкого та ефективного судочинства. Недосконалість законодавства щодо збирання, вилучення, дослідження та оцінки електронних доказів гальмує процес судового розгляду у контексті повного та об’єктивного дослідження вказаних об’єктів задля захисту законних прав та охоронюваних законом інтересів громадян.





    Татулич, І. Ю.
    Електронні докази як засіб доказування в цивільному судочинстві [Текст] / І. Ю. Татулич // Часопис Київського університету права. - 2020. - № 1. - С. 215-219. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цивільне судочинство--Докази (юрид.)--Україна
   Цивільний процес--Доказування

Кл.слова (ненормовані):
засоби доказування -- електронний документ -- електронний цифровий підпис -- копії та оригінали документів
Анотація: У статті автор висвітлює питання щодо поняття, сутності та видів електронних доказів, розкриває думки вчених стосовно ознак та значення електронних доказів для цивільного судочинства. Крім того, акцентується увага на проблемних питаннях, які законодавцю слід врегулювати для забезпечення учасниками справи можливості подання електронних доказів до суду та реалізації конституційного права на судовий захист. Для цього автором проаналізовано погляди та позиції вчених, які досліджували даний вид засобів доказування. Також у статті автор аналізує судову практику стосовно пред’явлення учасниками справи до суду електронних доказів як засобу доказування. За наслідками проведеного теоретичного дослідження внесено пропозиції щодо вдосконалення цивільного процесуального законодавства України.

Є примірники у відділах:
(01.08.2020р. - Б.ц.) (вільний)




    Перцова-Тодорова, Лілія.
    «Електронний доказ» під час обшуку [Текст] / Лілія Перцова-Тодорова // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 6. - С. 243-247. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процес--Електронні докази
Кл.слова (ненормовані):
речові докази -- електронний документ
Анотація: Статтю присвячено вивченню питання отримання «електронних доказів» у кримінальному проваджені. Зазначено різні підходи до визначення досліджуваного поняття, його місця в системі процесуальних джерел доказів. Виокремлено проблеми застосування електронного доказу учасниками кримінального провадження під час проведення слідчих (розшукових) дій, зокрема обшуку. Здійснено аналіз законодавчого та правозастосовного досвіду окремих держав, у яких зазначене юридичне явище з’явилось раніше й до теперішнього часу активно розвивається як окремий інститут доказового права.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Верес, Ірина.
    Правова природа смарт-договору [Текст] / Ірина Верес // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 9. - С. 15-18. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Договори і угоди--Смарт-договори--Правова природа
Кл.слова (ненормовані):
блокчейн -- електронна форма договору -- електронний документ -- криптографія -- криптовалюта -- виконання зобов’язання
Анотація: Стаття присвячена дослідженню правової природи смарт-договору. Ідея смарт-договору ґрунтується на технології блокчейну. Визначено, що смарт-договір є договором, який укладається в електронній формі. Електронною формою смарт-договору слід вважати електронний документ, в якому сторони закріплюють істотні умови договору і який може бути візуально сприйнятий. Особливістю смарт-договору є те, що він набирає чинності з моменту компіляції програмного коду і розміщення в Ethereum або іншій системі.