Губені, Ю. Е.
    Аграрне питання у виборних програмах основних політичних сил: вибори до Верховної Ради України 2006 року [Текст] / Ю.Е. Губені // Економіка АПК. - 2006. - № 6. - С. 19-24. - Бібліогр. у прим.
Рубрики: Вибори--Політичні сили--Україна, 2006 рік
   Агропромисловий комплекс --Економічна політика

Кл.слова (ненормовані):
Галузевий аналіз -- Аграрне питання -- Економічний лібералізм -- Вітчизняні виробники
Анотація: Досліджується стан висвітлення питань і проблем, пов'язаних із розвитком сільського господарства та села у виборних програмах основних політичних партій. При аналізі використано електронні варіанти виборних програм, вміщені на офіційному сайті Центральної виборчої комісії України та їхні офіційно надруковані варіанти.





    Зінчук, Т. О.
    Міжнародна економічна інтеграція: проблеми дефініції та особливості в аграрному секторі [Текст] / Т.О. Зінчук // Економіка та держава. - 2006. - № 7. - С. 25-28. - Бібліогр.: 17 назв
Рубрики: Міжнародна економічна інтеграція--АГРАРНИЙ СЕКТОР
Кл.слова (ненормовані):
ЕКОНОМІЧНИЙ ЛІБЕРАЛІЗМ -- ТЕОРІЯ КОМУНІКАЦІЇ -- ЗАКОНОМІРНОСТІ
Анотація: Досліджено еволюцію сутності категорії економічної інтеграції. Розкрито історичні та сучасні підходи до дефініції інтеграції в працях зарубіжних та вітчизняних вчених. Обгрунтовано необхідність врахування особливостей галузі сільського господарства в процесах міжнародної економічної інтеграції.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)




    Звєряков, М. І.
    Економічна теорія, державна політика і публічне управління [Текст] / М. І. Звєряков, А. В. Грималюк // Економіка України. - 2019. - № 11/12. - С. 3-33. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економічна теорія--Державна політика
Кл.слова (ненормовані):
державний капіталізм -- керований розвиток -- промисловий цикл -- «неокласичний синтез» -- економічний лібералізм
Анотація: На основі категоріального аналізу світового досвіду показано історичну необхідність розпочатих в Україні перетворень на створеня суб’єкт-об’єктної моделі керованого розвитку, в межах якої суспільство як єдиний колективний суб’єкт свідомо використовує об’єктивні економічні закони капіталізму для розвитку своїх продуктивних сил.


Дод.точки доступу:
Грималюк, А. В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)