Собуцький, М.
    Дисонансні дискурсивні практики [Текст] / М.Собуцький // Філософська думка. - 2000. - № 4. - С. 71-92
Рубрики: Психоаналіз
Кл.слова (ненормовані):
Дисонанс -- ТРАГЕДІЯ





   
    Творчий дисонанс : до 175-річчя від дня народження М. П. Мусоргського (1839-1881) [Текст] // Календар знаменних і пам‘ятних дат. - 2014. - № 1. - С. 118-127 : портр. - Бібліогр. : назв.
Рубрики: Композитори--Росія, 19 століття
Анотація: М.Мусоргський - один з найвидатніших російських композиторів 19 століття.


Дод.точки доступу:
Мусоргський, Модест Петрович (рос. композитор ; 21.03.1839 - 28.03.1881) \про нього\




    Вергеліс, Олег.
    Євробачення. Когнітивний дисонанс [Текст] / О. Вергеліс // Дзеркало тижня. - 2017. - 13-19 трав. (№ 17). - С. 14
Рубрики: Євробачення--Міжнародний конкурс естрадної пісні, 2017





    Капліна, Оксана.
    Проведення ревізій та перевірок у кримінальному провадженні: дисонанс законодавства та правозастосовної практики [Текст] / Оксана Капліна, Наталія Маринів // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 2. - С. 197-206. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процес--Призначення ревізій та перевірок--Законодавство--Україна
Кл.слова (ненормовані):
повноваження слідчого та прокурора -- збирання доказів -- колізії
Анотація: Стаття присвячена аналізу чинного кримінального процесуального та фінансового законодавства в аспекті можливості призначення та проведення ревізій та перевірок у кримінальному провадженні. Констатується наявність колізійності та неузгодженості між кримінальним процесуальним та податковим законодавством. Підкреслюється, що у кримінальному процесі найчастіше призначаються саме податкові перевірки. Наголошується, що, незважаючи на позбавлення слідчих та прокурорів повноважень призначати ревізії та перевірки, останні продовжують звертатися до слідчих суддів із відповідними клопотаннями, які найчастіше задовольняються. Зазначений дисонанс чинного законодавства та правозастосовної практики породжує низку проблем не лише для органів, що ведуть кримінальне провадження, але й для суб’єктів господарювання, а також органів, що проводять ревізії та перевірки. Проблеми, що порушуються, розглядаються крізь призму правозастосовної практиці.


Дод.точки доступу:
Маринів, Наталія
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Крищенко, Вадим.
    Що на серце лягло [Текст] : [поезії] / Вадим Крищенко // Літературна Україна. - 2019. - 23 листоп. (№ 43-44). - С. 16. - Зміст: Я нікого уже не боюсь ; Суд ; Роздум біля новорічної свічки ; Рядок з творчої біографії ; Роздум на актуальну тему ; Не згинаймось ; По колу ; Ліки від печалі ; Соборна врода ; Умиюсь небом ; Нам треба мир ; Хочу запитати ; Одне одному гріти очі ; Отак живу ; Кращого нема ; Запам'ятаймо ; Хвала самотності ; Не забуваймо ; Пробачення ; Дисонанс ; Ми забуваємо вітатись ; Щось написать...
Рубрики: Художня література--Поезії--Україна, 20-21 ст.





    Юхниця, Євген.
    Вірші [Текст] / Євген Юхниця // Літературна Україна. - 2021. - 13 берез. (№ 5). - С. 16. - Зміст: "Так швидко минає начекане літо - ..." ; "Ми знов - до річеньки, пахучої улітку,..." ; На мить... замріявся... ; "Літом сонця було мало..." ; "Остання третина запечного літа парує водоймами,..." ; "Як дощ в селі то ти - до хати, чи в сарай,..." ; Яблучне дитинство ; "І зелено й похмуро - дисонанс:..." ; "Ялинки, непомітні влітку в зелені - ..."
Рубрики: Художня література--Поезії--Україна, 21 ст.





    Саух, Петро.
    Вища освіта: портрет без фантазій і прикрас [Текст] / Петро Саух // Вища освіта України. - 2021. - № 1. - С. 13-19. - Бібліогр.: 7 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Вища освіта--Організація--Україна
Кл.слова (ненормовані):
вища освіта -- ренесанс -- культурно-цивілізаційна самоіндефікація -- експоненційні технології -- когнітивний дисонанс -- конкурентоспроможність -- університет світового класу
Анотація: Здійснений системний аналіз вищої освіти, яка зазнала радикальних трансформацій в умовах тектонічних зрушень в усіх сферах людського життя та вивела її за межі традиційної історичної місії. Визначено алгоритм дієвої реакції традиційної вищої освіти, яка має поєднати утилітарну прагматику професійної підготовки фахівця з "прагматикою" фундаментальних знань, завдяки яким інноваційне суспільство забезпечить потреби цівілізаційного розвитку, збереже й посилить його гуманістичний потенціал, наповнить життя і діяльність людини смислами та цінностями. На цій основі осмислені найважливіші точки біфуркації вітчизняної вищої освіти в сучасному технонауковому контурі культурно-цивілізаційної самоідентифікації та запропоновані конкретні кроки в її реформуванні без емоційних афектів та фантазій.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД