Пріб, К. А.
    Формування фінансових ресурсів в антикризовому управлінні сільськогосподарським підприємством [Текст] / К. А. Пріб // Економіка АПК. - 2012. - № 7. - С. 84-89 : табл. - Бібліогр. в підрядк. прим.
Рубрики: Фінансові ресурси--Підприємства--Формування
Кл.слова (ненормовані):
фінансова дестабілізація -- товаровиробникі -- менеджмент
Анотація: Обгрунтовано підходи до формування фінансових ресурсів в антикризовому управлінні сільськогосподарським підприємством. Виявлено особливості та оцінено вплив фінансово-економічних криз на процеси формування фінансових ресурсів, визначено основні напрями антикризового управління цими процесами.





    Дукова, Н. Н.
    Спорные вопросы, возникающие при классификации товара по УКТ ВЭД [Текст] / Н. Н. Дукова // Митна справа. - 2013. - № 1. - С. 127-128. - Библиогр.: с. 126 (7 назв.)
Рубрики: Держмитслужба України--Департамент платежів--Митне оформлення товарів
   Митні органи--Пояснювальні листи

   Внутрішній ринок України--Принцип тарифного регулювання

Кл.слова (ненормовані):
Дестабілізація -- Товарна номенклатура
Анотація: Розглядаються суперечливі питання, які виникають при класифікації товарів по УКТ ВЕД. Визначено, що питання правильної класифікації є важливим і складним для суб`єкта ВЕД при митному оформленні.





    Вітман, К. М.
    20141014 [Kizjan ] / В. П. Плавич // Держава і право : збірник наук. праць. - 2014. - Вип. 64. - С. 372-379. - Бібліогр. в кінці ст.
Кл.слова (ненормовані):
ксенофобія -- етнополітична дестабілізація -- етнічна нетолерантність
Анотація: Досліджується зростання рівня нетолерантності, викликане дестабілізацією етнополітичної ситуації в Україні. Аналізуються етнополітичні процеси, що супроводжуються проявами ксенофобії, дані соціологічних опитувань, ож забезпечувати їх демократичну спрямованість та законність, гарантувати права та свободи людини, вільний і всебічний розвиток її особистості. ^AПраво і економіка^BСпіввідношення^CВзаємозалежність ^AСпіввід

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Салиєнко, О. О.
    Природа та причини конфліктів між законодавчою та виконавчою владою в Україні [Текст] / О.О. Салиєнко // Вісник Національної академії державного управління при Президентові України. - 2015. - № 1. - С. 94-99. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Конфлікт--Дестабілізація--Органи законодавчої влади--Україна
Анотація: У статті розглядається проблема існування конфліктів між законодавчою і виконавчою владою в процесі здійснення ними своїх повноважень. Увага приділяється дослідженню поняття "конфлікт", починаючи з часів античності до сьогодення.





    Костенко, Наталія.
    У стані “emergency”: культурні ефекти [Текст] / Наталія Костенко // Соціологія: теорія, методи, маркетинг. - 2016. - № 4. - С. 102-118. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Суспільно-політичні процеси--Дестабілізація--Україна, 2014-2016 рр.
Кл.слова (ненормовані):
суспільний стан “emergency” -- афективні атмосфери фінансової нестабільності -- культурні ефекти -- культурні техніки -- трансмісія національного в культурі та повсякденності -- медіатизація “emergency”
Анотація: Кілька останніх років українське суспільство перебуває у стані, що за умов сис­темної турбулентності й війни на Сході небезпідставно підпадає під дефініцію “emergency”, котра вказує на зростання соціальної непевності та зміни у способі життя людей. Стан “emergency” концептуалізується в сучасній соціологічній літературі, відповідно до комплементарності центрального тропа “винятковості” й уявлень про її квотовані імплікації, зумовлені трансформаціями різних суспільних порядків. Реальність “emergency” одночасно продукує множинні топології й темпоральності, конституюючи афективні атмосфери невідкладності й очікування рівномірних ритмів загального та приватного існування. У статті розглянуто культурні ефекти, що були ініційовані ціннісною енергетикою подій зими 2013-2014років, такі як “трансмісія національного”, інтенція “відкритих шлюзів”, медіатизація “emergency”, осмислення яких потребує як дискурсивних, так і нон-дискурсивних підходів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Морозов, Олександр.
    "Самоорганізована критичність" - наукова парадигма в умовах гіперболічного зростання [Текст] / Олександр Морозов, Тімур Морозов // Економіст. - 2016. - № 12. - С. 22-28. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економічні системи--Аналітико-експериментальні дослідження
Кл.слова (ненормовані):
кризовий стан -- самоорганізація -- парадигма -- динамічні нелінійні системи -- стани -- процеси -- дестабілізація системи -- вдосконалення -- розвиток
Анотація: У статті висвітлено результати аналітико-експериментальних досліджень проблеми самоорганізованої критичності економіко-інформаційних і виробничих процесів, їх характеристик і закономірностей в економічних системах п’яти рівнів. Доведено доцільність розкриття поняття теорії самоорганізованої критичності в рамках ціннісно-часової системи координат економіко-інформаційного простору для визначення розмірності параметрів нематеріальної потужності економічних систем.


Дод.точки доступу:
Морозов, Тімур
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Клименко, О. В.
    Стійкість і стабільність ринків небанківських фінансових послуг України [Текст] / О. В. Клименко // Економіка України. - 2017. - № 7. - С. 49-63. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фінансовий ринок--Небанківські послуги--Стійкість
Кл.слова (ненормовані):
стан економіки -- особливості -- термінологія -- дестабілізація фінансової системи
Анотація: Сформульовано поняття “стійкість ” і “стабільність ” щодо ринків небанківських фінансових послуг, а також поняття “транспортне запізнювання” реагування їх різних секторів на зміни показників фінансово-економічного становища держави. Показано, що стабільність у функціонуванні ринків небанківських фінансових послуг прямо залежить від стану економіки України, від ВВП держави, курсу гривні у відношенні до долара, розмірів середньої заробітної плати та середньої пенсії. Головне завдання на шляху розвитку інституцій небанківських фінансових послуг полягає у підвищенні довіри до них з боку громадян України та в інтеграції нормативно-правової бази в цій сфері в європейську законодавчу систему.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Замікула, Микола Олександрович.
    Зовнішня та безпекова політика Саудівської Аравії в умовах актуальної дестабілізації Близькосхідного простору [Текст] / М. О. Замікула // Стратегічна панорама. - 2018. - № 1. - С. 40-49. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Зовнішня політика--Безпека--Дестабілізація--Саудівська Аравія
Анотація: Проаналізовуються основні тенденції розвитку зовнішньої політики та політики безпеки Саудівської Аравії в сучасних умовах. Акцент при цьому робиться на процесах модернізації зовнішньополітичних пріоритетів та стратегії Королівства - закономірному результаті зіткнення із загрозливими викликами та актуальними змінами близькосхідного середовища.





    Асланов, С. А.
    Дестабілізація сусідніх держав як механізм підтримання етнополітичної стабільності Російської Федерації [Текст] / С. А. Асланов // Держава і право. - 2019. - Вип. 85. - С. 232-239. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Етнополітика--Конфлікти--Росія
Анотація: Здійснено аналіз класифікації типів етнополітичної стабільності у Російської Федерації, зокрема динамічної, статистичної та абсолютної.





    Пархонський, Борис Олександрович.
    Дестабілізація Європи: гібридна війна РФ [Текст] / Борис Олександрович Пархонський, Галина Михайлівна Яворська // Стратегічна панорама. - 2021. - № 1-2. - С. 5-29. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Гібридна війна--Агресія Росії--Європейський проєкт--Криза цінностей--Європейський Союз, 21 ст.
Анотація: Проаналізовано причини й наслідки руйнівних гібридних впливів РФ, спрямованих проти ЄС, виокремлено засоби російських деструктивних впливів на рівні поширення дезінформації, активних спецоперацій, енергетичного тиску тощо. Окремо розглянутоімперативи російської зовнішньої політики, питання ціннісної кризи Європейськог проєкту та його майбутнього, а також перешкоди для побудови стратегічного діалогу між ЄС та РФ.


Дод.точки доступу:
Яворська, Галина Михайлівна