Кожем'якіна, М. Ю.
    Інвестиційне забезпечення як основа розвитку аграрної економіки України [Текст] / М. Ю. Кожем'якіна // Економіка АПК. - 2009. - № 12. - С. 68-73. - Бібліогр. в прим.
Рубрики: Сільське господарство--Інвестиції--Економічна політика
   Фінансові кризи--Інвестиційні--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Кредитні ресурси -- Державна цільова програма
Анотація: Узагальнено тенденції і інвестиційному забезпеченні аграрної економіки, проаналізовано структурні зрушення та пріоритетні напрями вкладень. Доведено, що інвестиційне відродження сільського господарства є необхідною умовою подальшого розвитку галузі.





   Україна. Кабінет Міністрів.

   
    Про схвалення Концепції Державної цільової програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій "Сто відсотків" на період до 2015 року [Текст] : розпорядження від 27 серпня 2010 р. № 1722-р // Відкритий урок: розробки, технології, досвід. - 2010. - № 10. - С. 6-7.
Рубрики: Освіта--Організація--Законодавчі і директивні матеріали
Кл.слова (ненормовані):
Державна цільова програма -- інформаційно-комунікаційні технології





    Дайко, О. А.
    Організаційні засади реалізації державної цільової програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій "Сто відсотків" / О. А. Дайко // Комп'ютер у школі та сім'ї. - 2012. - № 2. - С. 7-11
Рубрики: Освіта--Інформатизація
   Інформаційні технології

Кл.слова (ненормовані):
програма сто відсотків -- державна цільова програма -- інформаційно-комунікаційні технології
Анотація: В статті надруковано інформацію про інформатизацію освіти, а саме виконанню державної цільової програми "Сто відсотків", та пріоритетні завдання на 2012-2013 роки.

Утримувачі документа:
КДПУ ім. В. Винниченка : вул. Шевченка, 1
Є примірники у відділах: всього 1 : Ч/З№1(Універсальний) (1)
Вільні: Ч/З№1(Універсальний) (1)




    Вілкул, О. Ю.
    Соціальна значущість програми "Сто відсотків" для Дніпропетровщини / О. Ю. Вілкул // Комп'ютер у школі та сім'ї. - 2012. - № 2. - С. 12-13
Рубрики: Освіта--Інформатизація
   Дніпропетровська область
Кл.слова (ненормовані):
програма сто відсотків -- державна цільова програма -- інформаційно-комунікаційні технології
Анотація: Автор статті розповідає про те, що зроблено і що планують зробити на Дніпропетровщині для реалізації державної цільової програми "Сто відсотків".

Утримувачі документа:
КДПУ ім. В. Винниченка : вул. Шевченка, 1
Є примірники у відділах: всього 1 : Ч/З№1(Універсальний) (1)
Вільні: Ч/З№1(Універсальний) (1)




    Запатріна, І. В.
    Житлово-комунальне господарство: перспективи реформування [Текст] / І. В. Запатріна, Т. Б. Лебеда // Економіка України. - 2012. - № 10. - С. 34-44. - Бібліогр. в примітках
Рубрики: Житлово-комунальне господарство--Реформування--Україна
Кл.слова (ненормовані):
державна цільова програма
Анотація: Проаналізовано проблеми та результати реформування житлово-комунального господарства України за останні роки, у тому числі щодо виконання заходів, передбачених чинними загальнодержавними та галузевими програмами у цій сфері. Визначено основні ризики та сформульовано пропозиції щодо забезпечення успішної реалізації програми реформування житлово-комунального господарства.


Дод.точки доступу:
Лебеда, Т. Б.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Георгієвський, Юрій.
    Законодавче регулювання пріоритетних напрямів інноваційної діяльності в Україні / Юрій Георгієвський // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 2. - С. 42-48. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інноваційна діяльність--Законодавче регулювання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
планування -- національна інноваційна система -- інноваційний розвиток -- орган публічної влади -- експертиза -- державна цільова програма
Анотація: Спираючись на системний аналіз положень законів України «Про пріоритетні напрями інноваційної діяльності в Україні», «Про пріоритетні напрями розвитку науки і техніки», «Про державні цільові програми», а також інших нормативних актів у хронологічній перспективі, автор констатує наявність множинних проблем, що стосуються як змісту законодавчих норм, так і належного їх виконання у сфері правового регулювання планування інноваційної діяльності в Україні.