Школьний, О. О.
    Трансформація механізмів управління системою аграрних ринків у Великобританії [Текст] / О. О. Школьний // Економіка АПК. - 2009. - № 4. - С. 143-148. - Бібліогр. в прим.
Рубрики: Сільське господарство--Виробничі процеси
   Світова економіка--Державне управління

Кл.слова (ненормовані):
Вільний ринок -- Збут -- Фермерські господарства
Анотація: Метою статті є аналіз трансформаційних процесів в агропродовольчому підкомплексі й розгляд досвіду удосконалення механізмів управління системою аграрних ринків у Великобританії в умовах глобальної економічної лібералізації.





    Келестин, Марта.
    Міжнародні угоди по цукру другої половини XX століття [Текст] / Марта Келестин // Підприємництво, господарство і право. - 2014. - № 8. - С. 13-18
Рубрики: Торговельні угоди--Завдання--Положення--Аналіз
Кл.слова (ненормовані):
Міжнародні рада -- сировинні товари -- експортні тоннажі -- вільний ринок
Анотація: У порівняльному контексті розглядаються міжнародні угоди по цукру.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Геєць, В. М.
    Особливості взаємозвязку економічних і політичних передумов реконструктивного розвитку економіки України [Текст] / В. М. Геєць // Економіка України. - 2016. - № 12. - С. 3-21. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Національна економіка--Реконструктивний розвиток--Передумови--Україна
Кл.слова (ненормовані):
вільний ринок -- взаємозв’язок економічних і політичних трансформацій -- сили ринку -- сили “колективного вибору" -- політичний цикл в економічній політиці -- бюджетна консолідація
Анотація: Проаналізовано взаємозв’язок економічних і політичних передумов, які стали прологом трансформаційних змін в Україні в період формування ринкової економіки. Показано, що основною в цьому процесі стала політична доцільність, яка була спрямована на руйнування силами ринку політичної та економічної систем минулого і досягла успіхів, але паралельно існуюча вседозволеність з боку держави і громадянського суспільства дала ринковим силам можливість здобути політичний контроль над державою і мінімізувати в певній частині вплив так званого “колективного вибору", що, врешті-решт, істотно скоротило участь населення у виборах як президента, так і Верховної Ради України.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)