Козоріз, М. А.
    Обгрунтування напрямів підвищення капіталізації інноваційно активних підприємств України [Текст] / М. А. Козоріз, Л. Я. Беновська // Регіональна економіка. - 2009. - № 1. - С. 106-113. - Бібліогр.: 4 назви.
Рубрики: Економіка підприємства--Фінансування--Україна
   Інноваційний потенціал--Структура--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Лізинг -- Венчурний капітал -- Резервний фонд
Анотація: Мета даної роботи полягає у визначенні основних напрямів підвищення капіталізації інноваційно активних підприємств та обгрунтуванні шляхів їх реалізації.


Дод.точки доступу:
Беновська, Л. Я.




    Моргун, О. В.
    Фінансове забезпечення інноваційної діяльності молокопереробних підприємств [Текст] / О. В. Моргун // Економіка АПК. - 2010. - № 2. - С. 135-138. - Бібліогр. в прим.
Рубрики: Інвестиційна діяльність--Державне регулювання--Україна
   Інноваційна діяльність--Харчова промисловість--Україна

   Молокопереробна промисловість--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Технологічні парки -- Венчурний капітал
Анотація: Розглянуто інноваційну діяльність та напрями впровадження інновацій підприємств по переробці молока. Проаналізовано зовнішні й внутрішні джерела інвестиційних ресурсів для здійснення інноваційної діяльності молокопереробних підприємств.





    Зимовець, Владислав.
    Концептуальні засади та закордонний досвід фінансування інноваційної діяльності: уроки для України [Текст] / Владислав Зимовець, Інна Шовкун // Економіст. - 2015. - № 1. - С. 10-14. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інноваційна діяльність--Фінансове забезпечення
Кл.слова (ненормовані):
власний капітал -- фінансовий розрив -- нефінансові корпорації -- фінансові інститути -- фізичні особи -- державні установи -- венчурний капітал
Анотація: Досліджуються форми фінансування інновацій на різних етапах інноваційного процесу. Аналізуються ризики та макроекономічні бар'єри, що обмежують доступ до фінансування інновацій. Пропонується здійснювати вибір інструментів фінансування з урахуванням неоднорідності інноваційної діяльності за змістом і ступенем ризиків на різних її етапах.


Дод.точки доступу:
Шовкун, Інна
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Бороденко, Тетяна.
    Корпоративні ІСІ в Україні: сучасний стан та пріоритети розвитку [Текст] / Тетяна Бороденко // Економіст. - 2016. - № 10. - С. 24-28. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інвестиційна діяльність--Корпоративні інститути
Кл.слова (ненормовані):
інститути спільного інвестування -- корпоративні інвестиційні фонди -- інвестиційний клімат -- інвестиційна політика -- біржові торги -- фінансова інфраструктура -- венчурний капітал
Анотація: У статті аналізуються детермінанти розвитку корпоративних інвестиційних фондів в Україні. Визначено вплив макроекономічних чинників та тенденцій фінансового ринку на діяльність вітчизняних корпоративних ІСІ. Встановлено зв’язок між інвестиційним кліматом в Україні та діяльністю корпоративних ІСІ. Виокремлено головні засади формування інвестиційної політики корпоративних ІСІ в Україні та її результативності. Встановлено перешкоди на шляху активізації діяльності корпоративних інвестиційних фондів на вітчизняному фінансовому ринку та обґрунтовано засади їх подолання.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Деревянко, Богдан.
    Нормативно-правове регулювання діяльності венчурних фондів [Текст] / Богдан Деревянко, Руфіна Счастливцева // Підприємництво, господарство і право. - К., 2017. - № 1. - С. 59-64. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інвестиційна діяльність--Венчурні фонди--Нормативно-правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
інноваційна діяльність -- об’єкт венчурних інвестиційних правовідносин -- венчурне фінансування -- венчурний капітал -- венчурний капіталіст
Анотація: У статті розглянута проблематика нормативно-правового регулювання діяльності венчурних фондів. Запропоновано визначення поняття венчурного фонду як суб’єкта інвестиційно-інноваційних відносин. Визначено об’єкт венчурних інвестиційних правовідносин та розкрито інноваційну природу венчурних фондів. На основі проведеного дослідження сформульовано пропозиції щодо вдосконалення законодавства України про інвестиційну та інноваційну діяльність.


Дод.точки доступу:
Счастливцева, Руфіна
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Саліхова, О. Б.
    Ендогенізація розвитку промисловості через технологоорієнтовані стартапи: досвід США, уроки для України [Текст] / О. Б. Саліхова, О. О. Курченко // Економіка України. - 2020. - № 11. - С. 60-86. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Промислове виробництво--Інноваційне підприємництво--США
Кл.слова (ненормовані):
венчурний капітал -- індустрія -- інновації -- ендогенний розвиток -- державна допомога -- державна політика
Анотація: Виявлено ключові детермінанти розбудови стартапів у США, показано їх вплив на нарощування потенціалу ендогенного розвитку американської індустрії; висвітлено роль держави, досліджено еволюцію законодавчих та інституційних рішень, що сприяли успіху стартап-екосистеми. Обґрунтовано, що центральною ланкою політики заохочення інноваційного підприємництва в Україні має стати розбудова технологоорієнтованих стартапів, націлених на створення продуктів, процесів, послуг на базі власних розробок для посилення потенціалу національної промисловості та економічного зростання.


Дод.точки доступу:
Курченко, О. О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Диба, Михайло Іванович.
    Венчурний бізнес в Україні та цифрові інноваційні хаби як інститут його розвитку [Текст] / Михайло Іванович Диба, Юлія Олександрівна Гернего // Економіка України. - 2021. - № 6. - С. 36-49. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Венчурний бізнес--Цифрові технології--Проблеми і перспективи розвитку--Україна
Кл.слова (ненормовані):
діджиталізація -- венчурний капітал -- інвестиційні фонди -- цифрова трансформація
Анотація: Обгрунтовано сутнісні характеристики венчурного бізнесу і специфіку венчурного фінансування в умовах сьогодення. Наведено характеристики раундів залучення венчурного капіталу залежно від нагальних потреб розвитку венчурного бізнесу, що дозволило простежити об'єктивні умови для розвитку венчурного бізнесу за цифрових трансформацій. Розкрито функціональні переваги хабів для розвитку венчурного бізнесу з огляду на специфіку різних раундів фінансування. Надано загальну характеристику венчурного бізнесу в Україні, проаналізовано діяльність окремих вітчизняних венчурних стартапів. Досліджено потенціал цифрових трансформацій для становлення цифрових хабів з метою підтримки венчурного бізнесу в Україні.


Дод.точки доступу:
Гернего, Юлія Олександрівна
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)