Мацко, А.
    Правові та організаційні аспекти діяльності Інтерполу в Україні [Текст] / А.Мацко // Право України. - 2001. - № 9. - С. 96-99
Рубрики: Інтерпол--В Україні





    Гайова, Ганна.
    Правові основи діяльності інтерполу, його роль і місце в системі органів правопорядку [Текст] / Ганна Гайова // Підприємництво, господарство і право. - 2006. - № 5. - С. 114-118. - Бібліогр.: 2 назв.
Рубрики: Злочини міжнародного характеру
   Міжнародні організації--Інтерпол

Анотація: Метою цієї статті є спроба зробити невеликий огляд про те, що таке Інтерпол, його роль і місце у сучасному світі.





    Гайова, Ганна.
    Національне центральне бюро міжнародної організації кримінальної поліції - Інтерпол в Україні: особливості правового статуса та можливості шляхами удосконалення (порівняльно-правовий аспект) [Текст] / Ганна Гайова // Підприємництво, господарство і право. - 2007. - № 1. - С. 131-134. - Бібліогр.: 2 назв.
Рубрики: Міжнародні організації--Інтерпол--Правовий аспект
Анотація: Метою цієї статті є дослідження питань організації діяльності Національного бюро Інтерполу в Україні, розгляд його правового статусу, питань компетенції у порівнянні з досвідом діяльності національних бюро Інтерполу інших держав.





    Паніотов, Є.
    Правові й організаційно-тактичні основи взаємодії правоохоронних органів каналами Інтерполу [Текст] / Є. Паніотов // Підприємництво, господарство і право. - 2008. - № 9. - С. 167-170
Рубрики: Правоохоронні органи України--Інтерпол--Взаємодія
Анотація: Про міжнародне співробітництво правоохоронних органів України у рамках міжнародних організацй, зокрема МОКП - Інтерпол.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)




    Культенко, О.
    Працівники НЦБ інтерполу в Україні як суб'єкти правоохоронної діяльності, що має ознаки оперативно-розшукової [Текст] / О. Культенко // Право України. - 2009. - № 3. - С. 136-143. - Библиогр.: с. 143 (20 назв)
Рубрики: Національне центральне бюро Інтерполу
   Інтерпол--В Україні

Анотація: Положення про Національне центральне бюро Інтерполу встановлено, що повноваження НЦБ Інтерполу в Україні покладаються на МВС, що НЦБ у своїй діяльності керується Конституцією України та законодавчими актами України щодо боротьби зі злочинністю.





    Культенко, О.
    Статус та структура інтерполу. Система органів міжнародної організації кримінальної поліції, їх функції та специфіка професійної діяльності [Текст] / О. Культенко // Право України. - 2010. - № 1. - С. 236-240. - Библиогр.: с. 240 (10 назв)
Рубрики: Інтерпол--Статус та структура
   Міжнародна організація кримінальної поліції

Анотація: У статті проаналізовано систему органів Інтерполу, досліджено структуру Генерального Секретаріату та Комісії з контролю за файлами МОКП, висвітлено функції та специфіку професійної діяльності працівників цієї організації.





    Культенко, О.
    Щодо потреби перегляду обсягу правосуб'єктності Інтерполу в Україні [Текст] / О. Культенко // Право України. - 2010. - № 8. - С. 169-173. - Библиогр.: с. 172 (7 назв)
Рубрики: Інтерпол--Україна
Анотація: Розглянуто можливості порівняльного аналізу права як засоби досягнення концептуалізації Інтерполу в Україні. У статті проаналізовані потенційні ризики правотворчості у реформуванні внутрішнього права статусу служби та діяльності МОКП, досліджена оптимальна методологія для врегулювання позиції країни- члена організації, висвітлена необхідність чіткого розподілу відповідальності між державою та міжнародною організацією.





    Хараберюш, О. І.
    Основні напрямки протидії контрабанді в сучасних умовах [Текст] / О. І. Хараберюш // Митна справа. - 2013. - № 4. - С. 57-62. - Библиогр.: с. 61 (17 назв.)
Рубрики: Транснаціональний організований злочин
   Інформаційно-пошукові системи

   Боротьба з організованою злочинністю

Кл.слова (ненормовані):
Інтерпол -- Оперативна інформація -- Оперативно-розшукові заходи
Анотація: У статті на основі аналізу наукових видань, думок науковців, особистого досвіду визначаються причини виникнення контрабанди як економічного злочину, який скоюється транснаціональними злочиними формуваннями, та окреслюються напрямки протидії.





    Молдован, Андрій.
    Поняття міжнародного співробітництва та чинне законодавство України, що його регулює у сфері протидії криміналу [Текст] / Андрій Молдован // Юридична Україна. - 2014. - № 12. - С. 71-74. - Бібліогр. в примітках: с.
Рубрики: Кримінальний процес--Міжнародне співробітництво--Правове регулювання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
кримінальне судочинство -- правова допомога -- форми відносин -- нормативні акти -- Інтерпол -- міжурядові угоди
Анотація: Предметом статті є нарис історії міжнародного співробітництва, законодавство України, що регулює міжнародне співробітництво під час кримінального провадження, форми відносин у сфері міжнародної боротьби зі злочинністю. Наводяться нормативно-правові акти України. Дається поняття міжнародного правового співробітництва у сфері кримінального судочинства. Ключові слова: міжнародне співробітництво, правова допомога, форми відносин.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Калайда, Ангеліна.
    Міжнародне співробітництво органів та підрозділів Національної поліції України: історико-правовий екскурс [Текст] / Ангеліна Калайда // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 1. - С. 126-130. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Національна поліція України--Міжнародне співробітництво--Історико-правовий аналіз, 2015-2020 рр.
Кл.слова (ненормовані):
адміністративно-правове регулювання -- нормативно-правові акти -- взаємодія -- міжнародні організації -- Інтерпол
Анотація: Міжнародне співробітництво органів та підрозділів Національної поліції України становлять основу для успішного виконання ними спеціальних завдань та функцій, що в цілому сприяє забезпеченню не лише національної безпеки України, а й міжнародної безпеки. З урахуванням сучасного стану адміністративно-правового регулювання міжнародного співробітництва поліції України можна виділити такі види міжнародного співробітництва органів та підрозділів Національної поліції України: 1) міжнародне співробітництво у боротьбі з міжнародною (транснаціональною) злочинністю; 2) міжнародне співробітництво під час кримінального провадження; 3) міжнародне наукове співробітництво; 4) міжнародне співробітництво з питань поліцейської підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації, участі в міжнародних місіях. Таким чином, історія розвитку адміністративно-правового регулювання міжнародного співробітництва органів та підрозділів Національної поліції України є важливим складником ефективного здійснення поліцією України завдань та функцій, покладених на неї державою.





    Леган, Ірина.
    Міжнародні правоохоронні організації: правовий статус та особливості їх функціонування щодо запобігання транснаціональній злочинності і протидії їй [Текст] / Ірина Леган, Вікторія Тичина // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 6. - С. 216-220. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Міжнародні правоохоронні організації--Правовий статус--Функції
Кл.слова (ненормовані):
міжнародні злочини -- Інтерпол -- Європол -- АСЕАНАПОЛ -- АФРИПОЛ -- АМЕРИПОЛ
Анотація: Для сучасних міжнародних відносин з об’єктивних причин та обставин характерним є розширення правового співробітництва в різних сферах. При цьому з кола його учасників об’єктивно виділяються суб’єкти, які, з огляду на цілі створення, коло повноважень і особливості їх реалізації, діють тільки у сфері боротьби зі злочинністю на міжнародному рівні, – це міжнародні правоохоронні організації. Доведено, що потреби практики диктують необхідність дослідження і вивчення правового регулювання їхньої діяльності. У статті обґрунтовано, що за сучасних обставин роль міжнародних правоохоронних організацій не варто недооцінювати, адже саме на них лежить тягар відповідальності щодо успішної взаємодії та взаємодопомоги у сфері запобігання та протидії транснаціональній злочинності, при чому Україна у напрямі міжнародної співпраці – поки що на шляху формування нормативно-правового поля.


Дод.точки доступу:
Тичина, Вікторія
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)