Локтєв, Вадим Михайлович.
    Знання - сила? [Текст] / Вадим Михайлович Локтєв // Вісник Національної академії наук України. - 2018. - № 1. - С. 75-85. - Бібліогр. в підрядк. прим.
Рубрики: Наука--Традиції і іновації
   Академії наук--Ювілеї--Україна

Анотація: Зроблено спробу проаналізувати сучасний стан науково-освітньої галузі в Україні з акцентом насамперед на проблемах фундаментальної науки і природничої освіти. Наведено основні, на думку автора, причини важкої ситуації, що склалася на сьогодні у цій сфері, та обговорено можливі шляхи виходу з кризи.





    Стріха, Максим Віталійович.
    Ювілей НАН України має бути спрямований у майбутнє [Текст] / Максим Віталійович Стріха // Вісник Національної академії наук України. - 2018. - № 5. - С. 34-36
Рубрики: Національна академія наук України--Ювілеї
   Наука--Іновації

Анотація: 26 квітня 2018 року відбулася звітна сесія Загальних зборів НАН України, під час якої було розглянуто результати діяльності установ Академії в 2017 р., найвагоміші досягнення в галузі фундаментальних і прикладних досліджень, проаналізовано проблеми, які виникали впродовж звітного періоду, та окреслено основні напрями подальшої роботи.





    Лукашук, Марина.
    Теоретико-методологічні засади дослідження інноваційних процесів у системі освіти [Текст] / М. Лукашук // Вища освіта України. - 2018. - № 1. - С. 41-47.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Освіта--Інновації
Кл.слова (ненормовані):
прогрес -- іновації у вищій освіті -- освіта -- модернізація
Анотація: "Світ нині увійшов у фазу інноваційного розвитку. Інноваційний тип прогресу є тією основною характеристикою, якою можна охопити сутність змін, що відбуваються в результаті глобалізації та інформаційної революції. Вплив означених процесів відчувається у всіх сферах суспільної життєдіяльності. Не є винятком й освіта. Реалізація інноваційних процесів у системі освіти є основним напрямом її модернізації в сучасних умовах." В статті з'ясовано які проблеми і суперечності позиціювання інноваційних процесів у стратегії модернізації освіти потребують першочергового визначення та осмислення.





   
    Неймовірні матеріали і технології майбутнього [Текст] // Винахідник і раціоналізатор. - 2018. - № 6: Наука і техніка. - С. 2-3
Рубрики: Наука і техніка--Іновації--Матеріали





    Радченко, О. Д.
    Державне регулювання та підтримка аграрних інновацій в Україні [Текст] / О. Д. Радченко, Л. Л. Ткач, О. П. Дендебера // Економіка АПК. - 2020. - № 11. - С. 119-136 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Аграрна наука--Інноваційний розвиток
Кл.слова (ненормовані):
Іновації -- аграрна наука -- ефективність інновацій -- державне регулювання -- бюджетне фінансування
Анотація: Мета статті - здійснити наукове узагальнення стану аграрних інновацій та їх державного регулювання в Україні на прикладі діяльності наукових установ. Зроблено висновки про необхідність формування стратегії інноваційного розвитку аграрного сектору шляхом підтримки іновацій та ІТ-індустрії; подальшої співпраці між виробниками, науковими установами і державою. Рекомендовано запозичення зарубіжного досвіду в частині опрацювання стратегії держави щодо регулювання інноваційної дільності в аграрному секторі залежно від фази економічного розвитку та бюджетних можливостей.


Дод.точки доступу:
Ткач, Л. Л.; Дендебера, О. П.




    Саппа, Микола.
    Паломництво як соціальний феномен: традиції та іновації [Текст] / Микола Саппа // Релігія та Соціум. - 2019. - № 3/4. - С. 40-46. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Соціологія релігії--Паломництво