Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Хаустова, М.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 6
Показані документи с 1 за 6
1.


    Хаустова, М.
    До поняття правової системи / М. Хаустова // Вісник Академії правових наук України. - 2008. - № 2. - С. 57-67. - Бiблiогр. в пiдрядк. прим.
Рубрики: Правова система
Анотація: Аналізуються різні визначення і підходи до формулювання поняття "правова система".


Знайти схожі

2.


    Хаустова, М.
    Суб’єкт права як елемент правової системи суспільства [Текст] / М. Хаустова // Вісник Академії правових наук України. - 2009. - № 3. - С. 29-38. - Библиогр. в подстроч. прим.
Рубрики: Правова система--Суб’єкт права
   Правова антропологія

Анотація: Розглядаються основні тенденції щодо розуміння суб’єктів права, що існують в теорії права

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

3.


    Хаустова, М.
    Структура правової системи суспільства [Текст] / М. Хаустова // Вісник Академії правових наук України. - 2010. - № 1. - С. 49-58. - Бiблiогр. в пiдрядк. прим.
Рубрики: Правова система суспільства--Структура

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

4.


    Хаустова, М.
    Глобалізація і її вплив на сутність та соціальне призначення держави [Текст] / М. Хаустова // Вісник Національної академії правових наук України. - 2013. - № 4. - С. 30-41. - Бібліогр.:24 назв.
Рубрики: Держава--Глобалізація
   Правова система держави--Глобалізація

Кл.слова (ненормовані):
національна правова система -- суверенітет -- функції держави -- національна безпека -- конституційна модернізація
Анотація: Стаття присвячена аналізу глобалізаційних процесів, факторів глобального характеру, які отримали могутній імпульс у другій половині XX ст. Визначено,що досягнутий рівеньглобалізації здійснює суттєвий вплив на хід політичних та правових процесів у країні, у тому числі і на розвиток держави, механізм держави та її форму, тип держави , її внутрішні та зовнішні функції, суверенітет. Проаналізовано, що глобалізаційні та кризові виклики особливо гостро постали перед Україною і збіглися у часі з переломним моментом у становленні національної державності та її основних політичних інститутів.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

5.


    Хаустова, М.
    Проблеми і перспективи розвитку правової системи України в умовах глобалізації [Текст] / М. Хаустова // Вісник Національної академії правових наук України. - 2014. - № 1. - С. 54-64. - Бібліогр.: 30 назв.
Рубрики: Правова система України--Глобалізація
Кл.слова (ненормовані):
модернізація -- правова позиція -- судова практика
Анотація: У статті проаналізовано гоняття глобалізації , визначено, що поряд із позитивними моментами, які вона несе, глобалізація породжує і низку негативних тенденцій та процесів. Також глобалізація справляє суттєвий вплив на всі підсистеми правової системи країни, насамперед на нормативну базу України, у якій під впливом глобалізаційних процесів сформувалися цілі галузі й інститути права та законодавства. окрім цього в умовах глобалізації виникають і нові джерела права, до числа яких слід віднести правові позиції Конституційного Суду України, правовий звичай та ділові узвичаєння, модельне законодавство.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

6.


    Хаустова, М..
    Проблеми класифікації правових систем [Текст] / М. Хаустова // Вісник Національної академії правових наук України. - 2014. - № 2. - С. 53-65. - Бібліогр.: 31 назв.
Рубрики: Правові системи--Класифікація--Типологія
Кл.слова (ненормовані):
правова сім’я -- національна -- наднаціональна -- романо-германська -- англо-американська -- релігійна сім’я -- традиційна сім’я
Анотація: У статті підкреслюється , що наявність загальних ознак у різних правових системах дозволяє класифікувати їх або поділяти між собою залежно від тих чи інших ознак на окремі групи або правові сім’ї. Проаналізовано різноманітні класифікації, сформульовані теоретиками права. Запропоговано вирізняти головний критерій щодо типізації правових систем та правові сім’ї (ідеологічна складова - правова свідомість та правова культура суспільства), на підставі чого виокремлено романо-германське й англо-американське право, а також дві самостійні сім’ї, англо-американська сім’ я, релігійна та традиційна правові сім’ї.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)