Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Харламова, Ганна$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Харламова, Ганна.
    Перспективи регіональної економічної інтеграції України [Текст] / Ганна Харламова, Ольга Галіта // Банківська справа. - 2012. - № 5. - С. 92-102. - Бібліогр.: 9 назв.
Рубрики: Інтеграція України--Регіональна
   Економічна інтеграція--Регіональна--Польща--Угорщина--Україна

Анотація: Розглядається місце України у трьох основних регіональних інтеграційних утвореннях східноєвропейського субрегіону: СНД, ОЧЕС, ГУАМ - та двохсторонню співпрацю України з сусідніми країнами.Застосовано економіко-математичний аналіз для оцінки взаємовпливу економічного розвитку Польщі, Угорщини, Чехії та процесів регіоналізації в Центрально-Східній Європі з метою прогнозування перспектив регіональної економічної інтеграції України.


Дод.точки доступу:
Галіта, Ольга
Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

2.


    Харламова, Ганна.
    Світові кризи: передбачати чи чекати? [Текст] / Ганна Харламова // Економіст. - 2014. - № 8. - С. 23-36. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кризи--Глобальні--Прогнозування
Кл.слова (ненормовані):
хронологічні закономірності -- стабільність -- гіпотези -- математичний аналіз
Анотація: Економічні кризи повторюються протягом усього розвитку людства. Існуючі теорії криз радше здатні дати відповіді на їх витоки та наслідки, аніж передбачити їх нову появу і масштаб прояву. Дана стаття містить спробу подискутувати про парадоксальне питання: чи містять світові кризи певну закономірність, які часом все ж таки можна спрогнозувати, чи вони є хаотичними та непередбачуваними за своєю суттю? Для аналізу було використано як метод хронологічної прямої, так і математичний апарат для аналізу динаміки ключових економічних індикаторів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Харламова, Ганна.
    Оцінка стабільності національної безпеки: нові рамки для аналізу [Текст] / Ганна Харламова // Економіст. - 2019. - № 2. - С. 32-34 : ил.
Рубрики: Національна безпека--Наукові дослідження--Україна
Анотація: Ганна Харламова, кандидат економічних наук, доцент кафедри економічної кібернетики економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У складі дослідницької групи п’яти провідних університетів України є ключовим співавтором видання «Україна 2030: Доктрина збалансованого розвитку», що лише упродовж 2017 року мало два видання загальним накладом дві тисячі примірників та увійшло до п’яти найпопулярніших українських видань. Перекладач та науковий редактор англійської версії цієї книги. У складі дослідницької групи п'яти провідних університетів України є ключовим співавтором видання «Біла книга економічної політики України до 2030: національний і регіональний виміри». Є співавтором проекту Закону України «Про Стратегію впровадження моделі збалансованого розвитку України до 2030 року».

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Харламова, Ганна.
    Ефективне модельне рішення для ОТГ [Текст] / Ганна Харламова, Сергій Лобойко // Економіст. - 2019. - № 12. - С. 5-8
Рубрики: Об'єднані територіальні громади--Економічний аналіз--Україна, 2018-2019 рр.
Анотація: Перехід громад на Управління 2.0 не може відбутися без фахового аналізу наявних даних щодо розвитку громади. Одним з етапів проекту «Е-рішення для громад», який реалізується Центром розвитку інновацій, був ґрунтовний економічний аналіз не тільки даних, наявних у реєстрах та статистичних джерелах, а й оцінка самими ОТГ своїх можливостей і ризиків, тобто анкетування за запитом U-Lead. Враховуючи, що дані мають просторову орієнтацію, тобто розріз 36 ОТГ України за один рік (2018/2019), усі моделі розглядалися в розрізі відстеження середніх рівнів та тенденцій щодо ОТГ за цей рік. За наявності динамічних рядів даних ці результати та моделі можуть мати прогностичний характер.


Дод.точки доступу:
Лобойко, Сергій
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)