Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Толстов, С.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 23
Показані документи с 1 за 20
 1-20    21-23 
1.


    Толстов, С.
    Десять кроків у XXI століття: міжнародна та національна безпека в уявленні сучасників [Текст] / С.Толстов // Політична думка. - 2001. - № 3. - С. 93-101
Рубрики: Національна безпека України


Знайти схожі

2.


    Толстов, С.
    Проект ЄЕП: за і проти [Текст] / С. Толстов // День. - 2003. - 24 верес. (№ 169). - С. 4
Рубрики: Єдиний економічний простір--Договір


Знайти схожі

3.


    Толстов, С.
    Україна і Росія: новий ракурс [Текст] / С. Толстов // Зовнішні справи. - 2008. - № 3. - С. 23-27 : кол.іл. - Бібліогр.: 4 назв.
Рубрики: Україна--Росія
Анотація: Українсько-російські відносини після 2004 року вимагали чіткішого усвідомлення завдань і більш регулярних контактів з метою узгодження низки не вирішених проблем, які ускладнюють клімат двосторонніх відносин.


Знайти схожі

4.


    Толстов, С.
    Українсько-російські суперечності [Текст] / С. Толстов // Зовнішні справи. - 2008. - № 5. - С. 9-13 : кол.іл. - Бібліогр.: 5 назв.
Рубрики: Україна--Росія
   НАТО--Бухарест--Саміт

Анотація: Саміт НАТО в Бухаресті та відносини політичні України та Росії.


Знайти схожі

5.


    Толстов, С.
    НАТО - повернення до першооснов [Текст] / С. Толстов // Зовнішні справи. - 2009. - № 4-5. - С. 30-33 : кол.іл. - Бібліогр.
Рубрики: НАТО
Анотація: Історія створення НАТО, її діяльність та завдання сьогодні.


Знайти схожі

6.


    Толстов, С.
    Між конфліктом і компромісом : особливості американсько-російського діалогу [Текст] / С. Толстов // Зовнішні справи. - 2009. - № 10-11. - С. 14-17 : кол.іл. - Бібліогр.: 3 назв.
Рубрики: Росія--США--Міжнародні відносини
Анотація: Відносини Росії та США: тенденції та перспективи.


Дод.точки доступу:
Обама, Барак (Президент США) \про нього\; Медведєв, Дмитро Анатолійович \про нього\

Знайти схожі

7.


    Толстов, С.
    Європейська безпека в умовах багатополярного світу [Текст] / С. Толстов // Зовнішні справи. - 2010. - № 3-4. - С. 50-54 : кол.іл. - Бібліогр.: 7 назв.
Рубрики: Європейська безпека
Анотація: Стан європейської безпеки та пошук нових моделей взаємодії європейських країн.


Знайти схожі

8.


    Толстов, С.
    Українсько-російський діалог : від пошуку форми до визначення змісту [Текст] / С. Толстов // Зовнішні справи. - 2010. - № 7-8. - С. 10-14 : кол.іл
Рубрики: Україна--Росія--Політичні відносини
Анотація: Розглянуто цілі та принципи зовнішньополітичних пріоритетів в українсько-російських відносинах після президентських виборів в Україні у лютому 2010 року.


Знайти схожі

9.


    Толстов, С.
    У фазі невизначенності [Текст] / С. Толстов // Зовнішні справи. - 2011. - № 9. - С. 14-15
Рубрики: Україна--Росія--Взаємовідносини
Анотація: Українсько-російські відносини на сучасному етапі.


Знайти схожі

10.


    Толстов, С.
    Досвід політики європейської інтеграції: уроки та очікування [Текст] / С. Толстов // Зовнішні справи. - 2012. - № 1. - С. 20-24
Рубрики: Україна--ЄС
Анотація: Окреслено основні напрямки підготовки України в європейському інтеграційному процесі.


Знайти схожі

11.


    Толстов, С.
    Уроки російських виборів [Текст] / С. Толстов // Зовнішні справи. - 2012. - № 3. - С. 16-21. - Бібліогр.: 7 назв.
Рубрики: Росія--Вибори 2012
Анотація: Вибори в Росії 2012 : підсумки та коментарі.


Знайти схожі

12.


    Толстов, С.
    Міжнародна безпека в сучасному світі : стан, проблеми, перспективи [Текст] / С. Толстов // Зовнішні справи. - 2012. - № 8. - С. 14-19 : фото.кол. ; № 9. - С. 10-15
Рубрики: Міжнародна безпека
Анотація: Стан і характеристика міжнародної безпеки у сучасному світі.



Знайти схожі

13.


    Толстов, С.
    Міжнародна система початку ХХI століття [Текст] / С. Толстов // Зовнішні справи. - 2013. - № 9. - С. 8-11. - Бібліогр.: 5 назв.
Рубрики: Міжнародні відносини--Трансформація
Анотація: Стаття присвячена проблемі еволюційного переходу міжнародної системи до децентралізованої політичної моделі. Нинішній стан міжнародної системи здебільшого розглядається як перехідний. Його основними характеристиками можна вважати дефузії гегемонії євроатлантичного центру , розширення асиметричних зв'язків і зростання впливу країн зі швидко зростаючими економіками, які раніше вважалися елементами переферії. Можна припускати, що в середньостроковій перспективі однією з головних міжнародних проблем стане визначення нових "правил гри", що повинні забезпечувати міцне підгрунтя для взаємодії між великими міжнародними акторами та інтеграційними спільнотами.


Знайти схожі

14.


    Толстов, С.
    Координація політики США та ЄС у реагуванні на українську кризу [Текст] / С. Толстов // Зовнішні справи. - 2015. - № 1. - С. 16-21. - Бібліогр.: 3 назв.
Рубрики: Європейська безпека--Євроатлантичне співтовариство--Багатополярність
Анотація: Анексія Криму та конфлікт на сході України виявили суттєву загрозу домінуючому становищу США та ЄС і стала викликом архітектурі європейської безпеки, що встановилася після розпаду СРСР. Тактичні аспекти, пов'язані із застосуванням санкцій проти РФ, дають змогу розцінювати позицію євроатлантичного співтовариства як спробу вимушеної адаптації до умов багатополярної міжнародної системи. Пріоритет у підходах США та ЄС передбачає координацію дій з метою відновлення стабільного стану європейської безпеки та обмеження подальших спроб російського керівництва розширювати сферу впливу в Центральній і Східній Європі. Утім участь США та ЄС в дескалації російсько-українського конфлікту мала дистанційний характер, що дало їм змогу уникнути прямого конфлікту з Росією.


Знайти схожі

15.


    Толстов, С.
    Завдання головування, проблеми та інтереси України в СНД [Текст] / С. Толстов // Зовнішні справи. - 2014. - № 2. - С. 6-11. - Бібліогр.: 4 назв.
Рубрики: СНД--Митний Союз
Анотація: У статті розглядаються основні аспекти, які визначають порядок денний участі України в СНД та інтереси країни у стосунках з країнами пострадянського простору. З урахуванням зацікавленості в досягненні максимально сприятливих умов у торгівлі у рамках СНД належить вирішувати низку проблем, серед них - лібералізація торгівлі послугами, забезпечення вільного доступу до трубопровідного транспорту та адаптація країн-учасниць зони вільної торгівлі в рамках СНД до стандартів Митного Союзу.


Знайти схожі

16.


    Толстов, С.
    Проблеми та пріоритети України в Умовах кризи європейської безпеки [Текст] / С. Толстов // Зовнішні справи. - 2014. - № 6. - С. 6-11 : фото.кол. - Бібліогр.: 4 назв.
Рубрики: Внутрішня політика України
Анотація: Тривале політичне протистояння в Україні спричинило гостру кризу системи європейської безпеки. Анексія Криму та конфлікт у східних областях України продемонстрували відсутність надійних гарантій від агресії та зовнішнього втручання. Стан внутрішньої стабільності та роль України в міжнародних відносинах залежать переважно від внутрішніх реформ і змін, включаючи використання можливостей наданих Угодою про асоціацію з ЄС та ін.


Знайти схожі

17.


    Толстов, С.
    Середземноморський штурм: міграційна криза в Європейському Союзі [Текст] / С. Толстов, М. Оврамець // Зовнішні справи. - 2015. - № 9. - С. 6-11. - Бібліогр.: 7 назв.
Рубрики: ЄС--Імміграція, 2015
Анотація: Європейський Союз потерпає від масового напливу іммігрантів з країн Близького Сходу, Африки та Азії. Попри міжнародні зобовязання, що стосуються надання притулку та міжнародного захисту країни ЄС не мають змоги прийняти всіх потенційних переселенців з країн, що розвиваються, і біженців із численних конфліктних районів.


Дод.точки доступу:
Оврамець, М.

Знайти схожі

18.


    Толстов, С.
    Буремний 2015-й: зовнішньополітичні підсумки року [Текст] / С. Толстов // Зовнішні справи. - 2015. - № 12. - С. 6-11. - Бібліогр.: 9 назв.
Рубрики: Зовнішня політика України
Анотація: З точки зору внутрішньополітичної кон"нктури події на сході України неминуче сприймаються як руйнівна війна, що стала трагедією та викликом для громадян України. Позиціювання української влади в міжнародному контексті змушене враховувати політико-правові підходи основних партнерів та їхні дії, спрямовані на дескалацію конфлікту та стримування російської експансії. Попри обмежені ресурси і можливості протягом 2015 р. українській дипломатії вдалося забезпечити вирішення низки важливих завдань, таких як локалізація зони конфлікту на Донбасі і зниження рівня його інтенсивності.


Знайти схожі

19.


    Толстов, С.
    Сутінки невизначеності: Brexit та його наслідки [Текст] / С. Толстов // Зовнішні справи. - 2016. - № 8. - С. 22-27. - Бібліогр.: 5 назв.
Рубрики: Велика Британія--ЄС--Вrexit
Анотація: Результати британського референдуму про вихід з ЄС зумовили "підвішений" статус Об'єднаного Королівства, принаймі на найближчі два роки. Очікуваний вихід країни зі складу ЄС позначає суттєву кризу європейського інтеграційного проекту та зумовлює значні зміни в його подальшій еволюції. Втім, встановлення нового балансу всередині ЄС і посилення ролі ФРН та Франції в ухваленні рішень відкривають перспективи для поглиблення інтеграції в валютно-фінансовій, політичній і безпековій сферах. Спільні франко-німецькі плани передбачають розвиток "двохшвидкісної моделі" відносин у межах Союзу, до якого примикатиме менш інтегрована зовнішня переферійна зона, охоплена відносинами сусідства та асоціації.


Знайти схожі

20.


    Толстов, С.
    Українсько-білоруський діалог: пошук нових можливостей [Текст] / С. Толстов // Зовнішні справи. - 2016. - № 12. - С. 20-22. - Бібліогр.: 3 назв.
Анотація: Стаття містить огляд українсько-білоруських двосторонніх відносин з точки зору прагматичного відбору. Білорусь тісно пов'зана з Росією в політичному та економічному відношенні, що не може не позначитися на відносинах між Києвом та Мінськом. У той же час, наявні можливості економічного співробітництва й політичного діалогу дозволяють мінімінізувати зовнішні загрози безпеці України.


Знайти схожі

 1-20    21-23 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)